آفرینک
X

سریال زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Bheem's Playtime (2024)

زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Bheem's Playtime

کارتون زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Bheem's Playtime 2024 درباره ماجراجویی جدید بیم کوچولو در مهدکودک است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 5.0 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 1 سریال زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند

معرفی سریال زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند

کارتون جدید زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند که با اسم « بیم کوچولوی قدرتمند در زنگ تفریح » هم در ایران ترجمه شده است، داستان تازه‌ای از ماجراجویی‌های یک بچه خیلی قوی را روایت می‌کند. بیم، پسربچه‌ای بامزه، دوست‌داشتنی و به شدت قوی است که این بار هم وارد ماجرای جذابی خواهد شد. مادر بیم کوچولو در یک کار جدید مشغول شده و حالا بیم باید به مهدکودک برود! اگر دقیقا نمی‌دانید که در ادامه چه اتفاق‌هایی رخ خواهند داد، هر چه زودتر تماشا قسمت اول کارتون بی کلام زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده شروع کنید!

خلاصه سریال جدید زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند

برنامه کودک زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند با شروع کار مادرش در قصر شروع می‌شود. پس از اینکه مادر بیم کوچولو کار جدید خود را شروع می‌کند، بیم کوچولو هم باید به مهدکودک برود. او می‌ترسد که از مادر خود جدا شود، اما کم‌کم با محیط مهدکودک آشنا شده و دوستان تازه‌ای پیدا می‌کند. حالا و از این لحظه، ماجراجویی‌های جدید بیم کوچولو هم آغاز خواهند شد!

بچه‌ها با تماشا کارتون کارتون Mighty Bheem's Playtime چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

کارتون کوتاه زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند ، به‌عنوان دنباله‌ای برای کارتون بیم کوچولوی قدرتمند ساخته شده است که در آن کارتون، بچه‌ها با پسربچه‌ای روستایی و خردسال آشنا می‌شوند که قدرت بدنی بسیار زیادی دارد. او با استفاده از این توانایی خود، انواع کارها را انجام می‌دهد و به مردم روستای محل زندگی‌اش نیز کمک می‌کند. حالا و در سریال جدید این کاراکتر، بچه‌ها و البته بزرگسالان می‌توانند بخش تازه‌ای از زندگی بیم را ببینند.
کارتون بیم کوچولوی قدرتمند 2024 ، صامت و بدون دیالوگ بوده و بچه‌ها می‌توانند به راحتی روند داستان را دنبال کنند. خوشبختانه این کارتون علاوه‌بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات بسیار مهم و آموزنده‌ای هم دارد که پس از اتمام کارتون می‌توانید راجع به آن‌ها با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

رفتارهای اشتباه و عواقب آن

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون Mighty Bheem's Playtime ، بچه‌ها با سکانس‌هایی ساده و قابل درک روبه‌رو می‌شوند که در طی آن، هر رفتار اشتباه یک پیامد کاملا واضح دارد. اذیت‌کردن دیگران، برداشتن وسایل یکدیگر بدون اجازه، آسیب‌زدن به بقیه و دیگر رفتارهایی که معمولا کودکان در زمان بازی با هم‌سن‌و‌سال‌ها از خود نشان می‌دهند، همه در این کارتون مورد بررسی قرار می‌گیرند.
پس از اتمام هر اپیزود، می‌توانید با توجه به سن فرزندان خود و با درنظرگرفتن رفتارهایی که کودکان در طی روز از خود نشان می‌دهند، درباره تعدادی از کارهای اشتباه و عواقب هر کدام، با هم گفت‌وگو کنید. دلیل اشتباه‌بودن این رفتارها را به‌زبان ساده و قابل درک به کودکان یادآوری نمایید و بدون اشاره مستقیم، بچه‌ها را به ترک رفتارهای نامناسب و اشتباه، تشویق کنید.

بررسی شرایط حضور بچه‌ها در محیط‌های جدید

بچه‌ها در قسمت 1 کارتون زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند ، یک نکته بسیار مهم را مشاهده می‌کنند. کاراکتر اصلی درست مثل اغلب بچه‌ها دوست ندارد که از مادر خود جدا شود و در مهدکودک تنها بماند. این شرایط کم‌کم تغییر خواهد کرد و بیم کوچولو با پیدا‌کردن دوستان جدید، شرایط تازه خود را به‌طور کامل می‌پذیرد.
درباره این موضوع با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که می‌دانید رفتن به مهد کودک یا مدرسه و دورشدن از والدین برای چند ساعت، از نگاه بچه‌ها سخت و حتی غیر ممکن به نظر می‌رسد. در ادامه اما به فرزندان خود تاکید کنید که همیشه بعد از اتمام ساعت‌های مهد یا مدرسه، به دنبال آن‌ها می‌روید و هیچ‌گاه آن‌ها را تنها نمی‌گذارید. علاوه‌بر این، به کودکان بگویید که در محیط جدید قرار است با بچه‌ها دوست شده و لحظات خوشی را سپری کنند. اگر احساس می‌کنید که این فرآیند برای بچه‌ها سخت و چالش برانگیز است، حتما دور‌شدن از کودکان را به شکل اصولی و با تمرین‌های کوتاه، آغاز کنید تا بچه‌ها در این فرآیند آسیب نبینند.

آشنایی با فرهنگ دیگر جوامع

برنامه کودک زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند ، با محوریت کاراکترهای هندی ساخته شده است. با اشاره به این بخش، با کودکان کمی بزرگ‌تر خود درباره تنوع فرهنگ‌ها و جوامع، گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که انسان‌ها در هر فرهنگ و جامعه‌ای، مشخصه‌های خاصی همچون ظاهر، پوشش، رسوم و آیین‌های متفاوت دارند.
این موضوع به هیچ عنوان باعث برتری یا ضعف نیست و تنها نشان‌دهنده شکل‌های مختلف فرهنگ در نقاط مختلف دنیا است. در صورت علاقمندی کودکان، حتما اطلاعات بیشتری راجع به هند و دیگر کشورها در اختیار کودکان قرار دهید. اگر در شهر محل زندگی خود، آیین و رسوم خاصی دارید، در مورد آنها با بچه‌ها حرف بزنید و کودکان را با دانستنی‌های جذاب، آشنا کنید.

والدین پیش از پخش کارتون صامت Mighty Bheem's Playtime 2024 باید موارد زیر را بدانند

  • روند ساده و قابل درک داستان همراه با حضور کاراکترهای خردسال باعث شده که تماشا کارتون زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند برای کودکان 4 ساله و بزرگ‌تر کاملا مناسب باشد.

  • در برخی سکانس‌ها، لحظات خطرناک وجود دارد. مثلا بیم کوچولو به دنبال یک شیر می‌رود. به کودکان تفاوت واقعیت و کارتون را توضیح دهید و تاکید کنید که نباید حیوانات مختلف را اذیت کنند.

  • این کارتون بی‌کلام است و شاید برخی کودکان کم‌سن‌و‌سال نتوانند روند داستان را درک کنند. اگر احساس می‌کنید که فرزندان شما هم چنین شرایطی دارند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و بخش‌های مختلف را با جملات ساده و کوتاه، توضیح دهید.

تماشا و دانلود کارتون بی کلام زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند 2024 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فصل 1 کارتون جدید زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند فراهم شده است. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای کودکان پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فصل اول کارتون بی کلام Mighty Bheem's Playtime 2024 از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های مهیج بیم کوچولو در زمان بازی او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون زمان بازی بیم کوچولوی قدرتمند لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کوکوملون و کارتون اشک های جادویی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.