آفرینک
X

سریال بی و پاپی کت در فضا Bee & Puppycat Lazy in Space (2022)

بی و پاپی کت در فضا Bee & Puppycat Lazy in Space

کارتون بی و پاپی کت در فضا Bee and Puppycat Lazy in Space درباره دختر جوانی به اسم بی است که در فضا، باید همراه با گربه خود ماموریت‌های مختلف را انجام دهند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 8.5 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال بی و پاپی کت در فضا

معرفی سریال بی و پاپی کت در فضا

«بی» دختر جوانی است که تقریبا در همه شغل‌های خود، شکست می‌خورد! منظور ما چیست؟ خب باید بگوییم که بی در هر شغل جدید، در همان روزهای اول اخراج می‌شود و هنوز نتوانسته یک کار مناسب برای خودش پیدا کند. در یک روز عادی که دوباره بی از کار اخراج شده، در مسیر بازگشت به خانه‌اش، او یک گربه را پیدا خواهد کرد که همان لحظه از آسمان سقوط می‌کند! بی این گربه را با خود به خانه می‌برد و همه ماجراها از آن لحظه شروع می‌شوند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون بی و پاپی کت در فضا با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان انیمه بی و پاپی کت در فضا چیست؟

پاپی کت یک گربه عجیب و جادویی است که با دیدن وضعیت بی، تصمیم می‌گیرد که به او یک شغل تازه پیشنهاد دهد! چه شغلی؟ الان به شما می‌گوییم! پاپی کت، بی را همراه با خودش به دنیایی دیگر منتقل می‌کند که در آن‌جا، یک روبات بزرگ و عجیب، به آن‌ها یک شغل مهیج را پیشنهاد می‌دهد. بی و پاپی کت با امضای قرارداد، باید هر بار یک ماجراجویی تازه را در فضا و در سیاره‌های متنوع شروع کنند، پروژه‌های مختلف فضایی را برعهده بگیرند و کارهای گوناگونی را در محیط تازه و سیاره‌های عجیب انجام دهند. نکته بسیار جالب این‌جا است که بی به طرز فوق‌العاده‌ای در انجام این کار استعداد دارد و از همان قسمت 1 انیمه بی و پاپی کت در فضا در فصل اول ، بی همراه با پاپی کت با ده‌ها ماجراجویی جذاب روبه‌رو می‌شوند!

بچه ها با تماشا کارتون Bee and Puppycat Lazy in Space چه نکات آموزنده و مثبتی یاد می‌گیرند؟

فصل 1 سریال بی و پاپی کت ، کودکان را با فضای داستان آشنا کرده و آن‌ها را همراه با خود به دنیایی خیال‌انگیز و جادویی می‌برد. بی در فضا، باید انواع ماجراجویی‌ها را پشت سر بگذارد و هر بار یک نکته مهم و جدید یاد بگیرد. روند ساده داستان و طراحی جذاب جزئیات کارتون، باعث شده که این سریال کارتونی، طرفداران زیادی پیدا کند.
این کارتون نکات مهم و مثبتی هم برای کودکان دارد که پس از تماشا انیمیشن سریالی بی و پاپی کت در فضا با دوبله فارسی ، می‌توانید درباره آن‌ها با کودکان صحبت کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به بچه‌ها بگویید، نکات مثبت زیر ایده‌های خوبی برای مکالمه در اختیار شما خواهند گذاشت:

کمک به دیگران

از اولین اپیزود فصل 1 سریال بی و پاپی کت ، بچه‌ها متوجه می‌شوند که بی سعی دارد به همه اطرافیان خود کمک کند. بچه‌ها این موضوع را در قسمت اول و پس از مراجعه بی به محل کار قبلی خود و تلاش او برای سفارش دادن انواع خوراکی‌ها و پرداخت پول بیشتر به صاحب رستوران، می‌بینند. در دیگر اپیزودها نیز بی چنین رفتاری از خود نشان می‌دهد و هر بار سعی می‌کند که به دوستان و اطرافیان خود تا جای ممکن کمک نماید.
از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت کمک به همدیگر با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که انسان‌ها تنها با کمک به هم می‌توانند به اهداف خود برسند. مثال‌های مختلفی در این باره بزنید و بچه‌ها را به داشتن این رفتار مثبت، ترغیب کنید. هر چند فراموش نکنید که در این حین، نکات مهم مراقبت از خود هنگام کمک به دیگران را هم برای بچه‌ها تکرار نمایید.

مراقبت از حیوانات

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون بی و پاپی کت در فضا ، کودکان می‌بینند که بی با‌وجود تمام مشکلاتی که دارد، به‌بهترین شکل ممکن از پاپی کت اخمو مراقبت می‌کند. درباره این موضوع هم با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که نگهداری از حیوانات و مراقبت از آن‌ها، اصلا کار راحتی نیست و اگر می‌خواهند که حیوان خانگی داشته باشند، باید با صبر و حوصله بسیار زیاد، از آن مراقبت کرده و شرایط مناسب را برای زندگی او ایجاد کنند.

پیدا کردن شغل مورد علاقه

یافتن کار مورد علاقه، مهم‌ترین موضوعی است که در همه قسمت‌های سریال انیمیشنی Bee and Puppycat Lazy in Space بررسی می‌شود. درباره این بخش هم با فرزندان کمی بزرگتر خود گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که پیدا کردن یک شغل متناسب با مهارت‌ها، استعدادها و علاقه فردی، کار چندان راحتی نیست. به‌همین خاطر بچه‌ها باید از ابتدای نوجوانی با انجام کارهای مختلف، امتحان‌کردن سرگرمی‌های تازه و یادگیری مهارت‌های متنوع، خود را برای یافتن کار متناسب در بزرگسالی، آماده کنند.

والدین پیش از پخش سریال بی و پاپی کت باید این نکات مهم را به خاطر بسپارند

  • مواجه‌ شدن با خطرات بین سیاره‌ای و حضور موجودات عجیب و غریب، باعث شده که تماشا کارتون بی و پاپی کت در فضا برای کودکان 9 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • در صورتی که فرزندان شما از دیدن موجودات عجیب و غریب این کارتون دچار تنش می‌شوند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و تفاوت واقعیت و خیال را برای آن‌ها توضیح دهید.

  • درباره مکالمه‌های کمی جدی و در برخی مواقع همراه با عصبانیت کاراکترها، با هم گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بگویید که صحبت کردن به این شکل، همیشه به ایجاد مشکلات بیشتر منجر خواهد شد.

تماشا و دانلود کارتون بی و پاپی کت در فضا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل بی و پاپی کت در فضا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید انیمه بی و پاپی کت در فضا را به‌صورت آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون کامل Bee and Puppycat Lazy in Space با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید اپیزودهای مختلف این انیمه را در شب‌نشینی‌های خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های بی، پاپی کت و دوستان‌شان حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بی و پاپی کت در فضا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر و کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.