آفرینک
X

سریال باکوگان Bakugan Battle Brawlers (2007)

باکوگان Bakugan Battle Brawlers

سریال زیبای باکوگان Bakugan Battle Brawlers، یک سریال ژاپنی کانادایی است که در سال 2007 منتشر شده و داستان ماجراهای موجوداتی به نام باکوگان و صاحبانشون و جن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 4.8 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال باکوگان

معرفی سریال باکوگان

سریال زیبای باکوگان Bakugan Battle Brawlers، یک سریال ژاپنی کانادایی است که در سال 2007 منتشر شده و داستان ماجراهای موجوداتی به نام باکوگان و صاحبانشون و جنگ‌هایی هستش که بینشون رخ می‌ده. ماجرا از جایی شروع می‌شه که یه روز تعداد زیادی کارت‌های بازی در تمام دنیا از آسمون به زمین می‌ریزه و پسری به نام دن همراه با دوستانش بازی باکوگان رو تو سراسر جهان طراحی می‌کنند. بعدها مشخص می‌شه که این کارت‌ها به باکوگان‌ها قدرت‌های افسانه‌ای می‌دهند و هر کسی که بتونه بازی رو ببره می‌تونه سرنوشت دنیای وسترویا رو تعیین کنه. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن انگلیسی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن باکوگان Bakugan Battle Brawlers

دن شخصیت اصلی داستان، یه پسر دوازده ساله هستش که با شروع داستان در رتبه 121 بازی قرار داره و در قسمت‌های بعدی به رتبه 1 می‌رسه و تبدیل به یه افسانه در بین زمین، وستال، نیاتیا و گوندالیا می‌شه. او در بعضی موارد به خاطر اعتماد به نفس بالایی که داره خیلی بی پروا و بدون فکر عمل می‌کنه و همین باعث می‌شه که تو درد سر بیفته. دراگو محافظ باکوگان دن هستش و همیشه صلح جو هستش و به دن برای حمایت از زمین و وسترویا کمک می‌کنه. رونو میساکی یه دختر 12 ساله و عاشق بازی باکوگان هستش و همیشه دوست داره ببره تا بتونه خودنمایی کنه و به قدری مغروره که همیشه می‌خواد راه خودشو بره. ماروچو ماروکورا یه پسر یازده ساله و یک پرورش دهنده موجودات آبزی است و می‌تونه بعدهای جدید به بازی اضافه کنه.

او یه پسربچه پولدار و سخاوتمنده و اوایل داستان خیلی مطیع والدینش هستش ولی بعدها می‌تونه شجاعتشو تقویت کنه. شون کازامی یه پسر 16 ساله هستش و در رتبه دوم بازی یعنی بین دن و ماروچو هستش. او یه نینجای قدرتمند و بسیار آروم هستش که از پدربزرگش آموزش دیده. او دوست داره تنها زندگی کنه ولی همیشه به دوستانش کمک می‌کنه. آلیس دختری هستش که همراه با پدربزرگش تو مسکو زندگی می‌کنه و بسیار با ادب هستش و هیچوقت مشکلی برای بقیه ایجاد نمی‌کنه و وقتی تو گروه درگیر به وجود می‌آید همیشه سعی می‌کنه تا گروه رو در کنار هم نگه داره. او اعتماد به نفس پایینی داره و همین باعث می‌شه که از باختن بترسه. جولی ماکوموتو همراه با خواهرش در استرالیا زندگی می‌کنه، شخصیت انحصار طلب و برونگرا داره و همیشه دن رو تحسین می‌کنه. او همیشه به بقیه کمک می‌کنه و تو مشکلات بهشون مشاوره می‌ده.