سریال مستر بین Mr. Bean (2002)

مستر بین Mr. Bean

کارتون سریالی مستر بین Mr. Bean: The Animated Series داستان خُل بازی و خراب کاری های این شخصیت کمدی معروف انگلیسی هست. حتمن قبل از این فیلم های مستربین رو د ... ادامه متن

  • انگلستان
  • 6.8 امتیاز

فصل 1 سریال مستر بین

معرفی سریال مستر بین

کارتون سریالی مستر بین Mr. Bean: The Animated Series داستان خُل بازی و خراب کاری های این شخصیت کمدی معروف انگلیسی هست. حتمن قبل از این فیلم های مستربین رو دیدن که توش چه دیوونه بازی هایی در میاره. توی این مجموعه خبری از خود مستربین نیست و در عوض شخصیت کارتونی اون هست که همون خل بازی ها رو و حتی کارهای خیلی احمقانه تری رو انجام میده. اینجا هم مستر بین همراه با دوستها و رفقای معمول خودش هست. عروسک تدی خرس Teddy که همراه همیشگی اون هست و امکان نداره از هم جدا بشن. همسایه و صاحبخونه و کسای دیگه هم هستن که اونها رو هم معرفی میکنم. مستربین اینجا هم حرفی نمیزنه و باز هم با همون صداهای عجیب غریب خودش حضور داره. آخه این آدم برای باحال و بامزه بودن مگه احتیاجی به حرف زدن داره؟ همین که قیافه و لباس پوشیدن و راه رفتنش رو ببینیم میتونیم کلی بخندیم. برای اینکه با ماجراهای روزمره مستربین و دنیای اطرافش بیشتر آشنا بشید وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای قسمت های مختلف این مجموعه بشینید. مجموعه انیمیشن مستربین هیچ دیالوگی نداره و مثل خیلی از کارتونهای باحال دیگه مثل میگ میگ صامت هست.

شخصیت های کارتون سریالی مستر بین Mr. Bean: The Animated Series

مستر بین: شخصیت اصلی که صداهای اون رو هم روان اتکینسون Rowan Atkinson اجرا میکنه. اون علاقه شدیدی داره که فضای اطرافش تمیز و پاکیزه باشه. تدی Teddy: عروسک خرسی مستر و بهترین دوستش. مستر معمولن تظاهر میکنه که تدی زنده است و جان داره. خانم جولیا ویکت Mrs. Julia Wicket: صاحبخونه مستر. این خانم مسن معمولن مشکلات زیادی با مستاجرش داره. این مجموعه از سال 2002 شروع و در چهار فصل ساخته و پخش شده. در مجموع 72 قسمت از اون توسط شبکه های مختلف پخش شده. دو سالی هست که خبری از قسمت های جدید این مجموعه نیست ولی خوب فعلن با همین هایی که براتون توی آفرینک آماده کردیم حال کنید تا منتظر بمونیم که بالاخره قسمت های جدیدی ازش میاد یا نه.