آفرینک
X

سریال کیپو و عصر عجایب Kipo and the Age of Wonderbeasts (2020)

کیپو و عصر عجایب Kipo and the Age of Wonderbeasts

کارتون کیپو و عصر عجایب Kipo and the Age of Wonderbeasts داستان دختری است که به شهری دور افتاده که در آن حیوانات جهش یافته زندگی می‌کنند، سفر می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.3 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال کیپو و عصر عجایب

معرفی سریال کیپو و عصر عجایب

هر نسل، داستان مخصوص خودش را دارد و احتمالا کارتون کیپو و عصر جدید که با نام کیپو و عصر هیولاهای عجیب هم در ایران ترجمه شده است، با ترکیبی از آلیس در سرزمین عجایب و جادوگر شهر اوز، یک کارتون خاطره‌انگیز و ماندگار برای نسل فعلی بشود. می‌پرسید چرا؟ خب باید به شما بگوییم در این دنیا همه چیز غیر قابل تصور است، حیوانات غول‌پیکر در همه جا هستن، فرمانروایی بر دنیا را در دست گرفته‌اند و ده‌ها کار عجیب دیگر می‌کنند. تعجب کرده‌اید؟ پس صبر کنید تا داستان این کارتون را برای شما بگوییم!

داستان کیپو و عصر عجایب

«کیپو»، دختر 13 ساله‌ای است که او را از پدرش و البته خانه‌شان، جدا کرده‌اند. داستان با این اتفاق تلخ آغاز می‌شود، اما نکته مهم‌تر این است که در دنیای کارتون کیپو و عصر عجایب ، هیچ چیز شبیه دنیای واقعی نیست. در این دنیا، انسان‌ها باید دور از چشم بقیه موجودات، زیر زمین زندگی کنند. از سوی دیگر، موجودات عجیب و غریبی که ترکیبی از دو یا چند حیوان هستند، بر روی زمین زندگی می‌کنند و البته تمام قدرت‌ها در دست آن‌ها است. کیپو باید در هر لحظه از دست موجودات مختلف فرار کند، از خود محافظت کرده و البته سعی کند که پدرش را دوباره ببیند. فکر می‌کنید کیپو در این دنیای غیر قابل تصور، دوام می‌آورد؟

جزئیات جذاب سریال کیپو و عصر عجایب با دوبله فارسی

سریال کیپو و عصر عجایب با داستان متفاوت، کاراکترهای بسیار خلاقانه، شخصیت‌های جذاب و البته کیفیت ساخت بسیار بالا، توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی مخاطبان زیادی را به‌دست آورد. قسمت 1 کیپو و عصر عجایب با این اتفاق شروع می‌شود که کیپو ناگهان به هوش آمده و می‌بیند که برخلاف همیشه، در زیر زمین نیست و بر روی سطح زمین قرار دارد. با این اتفاق، ماجراهای فصل 1 کیپو و عصر عجایب آغاز شده و در طی آن، کیپو با دیگر شخصیت‌های اصلی این کارتون، دوست می‌شود.
کیپو و عصر عجایب تا اواسط سال 2022، با سه فصل جذاب که هر کدام 10 اپیزود دارند، منتشر شده بود. هر کدام از اپیزودها، حدودا 25 دقیقه هستند و در هر قسمت جدید کارتون کیپو و عصر عجایب ، کیپو و دوستان او یک قدم به اهداف‌شان نزدیک‌تر می‌شوند.
در قسمت آخر کارتون کیپو و عصر عجایب یک اتفاق مهم و هیجان‌انگیز رخ خواهد داد. کیپو باید در یک مبارزه حساس، سرنوشت همه انسان‌ها را رقم بزند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال کیپو و عصر عجایب با دوبله فارسی به همراه کودکان، به آن‌ها کمک کنید که تمام جزئیات جالب را درک کرده و البته خط سیر داستان را نیز دنبال کنند. این سریال کارتونی، با پرداختن به موارد بسیار مهم و حساس، نکات آموزنده بسیار زیادی در خود دارد که می‌توانید با کمک آن‌ها، نکات تازه‌ای را به فرزندان‌تان یاد بدهید.

چرا بچه ها باید کارتون کیپو و عصر عجایب را ببینند؟

اول از همه باید به شما بگوییم که بچه‌های خیال‌پرداز، عاشق این دنیای جدید خواهند شد. در این دنیا، هیچ چیز سر جای خود نیست و همه موجودات، تغییر یافته‌اند. بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها، در حین تماشا کارتون کیپو و عصر عجایب با دوبله فارسی احساس می‌کنند در حال تماشای یک خواب عجیب و غریب هستند که با کیفیت عالی، برای آن‌ها ضبط شده است. علی‌رغم جذابیت این موضوع، ممکن است همین مورد برای کودکان کم سن و سال، حساسیت‌ برانگیز باشد.
پیام‌های مهمی در سریال کیپو و سرزمین عجایب وجود دارد که بخشی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌بینید:

  • اهمیت دوستان در مسیر زندگی و تاثیر آن‌ها؛

  • نیاز همه افراد به افزایش توانایی‌های فردی و اجتماعی خود برای رسیدن به اهداف مختلف؛

  • بررسی اهمیت ارزش‌های مهم زندگی هم‌چون خانه، خانواده و نیاز انسان به هر کدام از آن‌ها.

در این سریال، تنوع کاراکترها، تفاوت افراد با یکدیگر و البته مشکلاتی که یکی پس از دیگری رخ می‌دهند، همه موضوعات مختلفی برای گفت‌وگو با فرزندان‌تان، ایجاد خواهند کرد. می‌توانید با توجه به شرایط خود و خانواده‌تان، یک یا چند مورد از این نکات را در نظر گرفته و با الهام‌گرفتن از آن‌ها، نظر کودکان‌تان را بپرسید و مکالمه را به سمتی هدایت کنید که نکات تازه‌ای یاد بگیرند. به آن‌ها کمک کنید که بعد از تماشای هر اپیزود، حتما ماجرای آن را بررسی کرده و درباره آن با شما یا دیگر افراد مورد اعتمادتان، حرف بزنند.

تماشا و دانلود سریال کیپو و عصر عجایب جدید با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک، امکان تماشا سریال کیپو و عصر عجایب با دوبله فارسی کامل فراهم شده و می‌توانید این کارتون جذاب را به‌صورت آنلاین، تماشا کنید. امکان دانلود کارتون کیپو و عصر عجایب نیز در آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود اپیزودها، این کارتون را با بقیه اعضای خانواده‌تان تماشا کنید. کیپو و عصر عجایب ، بچه‌ها را به دنیایی کاملا خیالی و بزرگ‌ترها را انگار به دنیای کاملا واقعی می‌برد و از چالش‌هایی می‌گوید که همه مخاطبان، به نوعی با آن مواجه هستند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون کیپو و عصر عجایب جدید لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم کارتون آمفیبیا را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.