آفرینک
X

سریال دیپا و آنوپ Deepa & Anoop (2022)

دیپا و آنوپ Deepa & Anoop

کارتون دیپا و آنوپ Deepa & Anoop 2022 درباره دیپا کوچولو است که همراه با فیل کوچک خود یعنی آنوپ، هر روز ماجراهای جدیدی در هتل خانوادگی‌شان، تجربه می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.2 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 2 سریال دیپا و آنوپ

فصل 1 سریال دیپا و آنوپ

معرفی سریال دیپا و آنوپ

زندگی کردن در یک هتل بزرگ و جذاب، بدون شک برای هر بچه‌ای به‌شدت سرگرم‌کننده است و دیپا کوچولوی خوش‌قلب و مهربان، با تمام وجود از این زندگی جذاب، همراه با آنوپ، فیل کوچک و دوست صمیمی خود، لذت می‌برد. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست و داستان سریال دیپا و آنوپ 2022 از چه قرار است، همراه ما باشید تا در بخش بعدی، داستان کامل این کارتون سریالی را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون جدید Deepa & Anoop

دیپا یک دختربچه 7 ساله است که همراه با بهترین دوست خود یعنی آنوپ که یک فیل کوچک و بامزه است، در هتل خانوادگی دیپا همراه با والدین و البته پدربزرگ و مادربزرگ او، زندگی می‌کنند. دیپا و آنوپ، هر روز یک ماجرا و دردسر تازه در هتل دارند و باید بتوانند با کمک هم، بهترین روش حل آن را پیدا کنند. البته ناگفته نماند اغلب این دردسرها را هم این دو دوست کوچولو ایجاد می‌کنند که احتمالا این موضوع برای اغلب پدر و مادرها و البته خود شما، بسیار آشنا است! 

جزئیات مهم سریال دیپا و آنوپ با زبان اصلی

این سریال کودکانه، با محیط شاد و رنگی خود، یکی از بهترین سریال‌های کارتونی برای بچه‌ها است و اولین فصل سریال دیپا و آنوپ با استقبال بسیار خوب مخاطبان، مواجه شد. در این سریال، کودکان هر بار همراه با دو شخصیت اصلی، درگیر یک موضوع تازه می‌شوند و نحوه حل مسئله را همراه با کاراکتر اصلی یعنی دیپا، یاد می‌گیرند.
دیالوگ‌های کوتاه و آسان این کارتون، برای تقویت مهارت شنیداری کودکان در زبان انگلیسی، فوق‌العاده است و به همین خاطر، می‌توانید با پخش آنلاین کارتون جدید دیپا و آنوپ با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی برای کودکان کمی بزرگ‌تر، آن‌ها را در مسیر یادگیری زبان جدید، کمک کنید. علاوه بر این، تماشا سریال دیپا و آنوپ برای کودکان کوچکتر هم بسیار آموزنده و به‌شدت سرگرم‌کننده است و بچه‌ها می‌توانند چیزهای مهمی از تماشای این کارتون، یاد بگیرند.

پیام های مثبت کارتون دیپا و آنوپ 2022 برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های بالای 3 سال، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت سریال Deepa & Anoop ، شامل موارد زیر است:

  • تقویت مهارت حل مسئله با تماشا روش‌های دیپا برای حل مشکلات ایجاد شده؛

  • یادگیری رفتارهای مهم اجتماعی و نحوه برقراری ارتباط با اطرافیان؛

  • آشنا شدن کودکان با فرهنگ‌های جدید و مشخصه‌های اصلی هر جامعه مانند لباس‌های سنتی، غذاهای محلی و آداب و رسوم آن؛

  • حضور مستقیم و پررنگ پدربزرگ و مادربزرگ در زندگی دیپا و آنوپ.

کاراکتر دیپا به‌شدت مهربان، خنده‌رو، خلاق، دوست‌داشتنی و البته بازیگوش است و به همین خاطر، از همان قسمت 1 کارتون دیپا و آنوپ، این کاراکتر وارد انواع ماجراجویی‌های بامزه می‌شود. در قسمت اول ، دیپا می‌خواهد دکتر شود و به آنوپ کمک کند. موضوع مهم کمک به دیگران، هر بار به شکلی در همه قسمت های سریال دیپا و آنوپ تکرار می‌شود. به همین خاطر با توجه به موضوع هر اپیزود، می‌توانید راجع به این ارزش مهم با کودکان حرف بزنید.
علاوه بر این، هر اپیزود یک موضوع آموزنده هم دارد. برای مثال در قسمت 6 کارتون Deepa & Anoop در فصل اول ، دیپا تصمیم می‌گیرد برای هدیه روز پدر، کارهای پدر خود را در هتل انجام دهد که او بتواند استراحت کند. ناگفته پیدا است که این کار دیپا، انواع مشکلات را به‌وجود می‌آورد که دیپا باید با کمک آنوپ و اعضای خانواده، آن مشکلات را حل کنند. می‌توانید با استفاده از این بخش، درباره وظایف اعضای خانواده، بهترین روش کمک به همدیگر و ایجاد شرایط مناسب با استفاده از توانایی‌های هر کدام از افراد خانواده، با کودکان گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید وظایف هر کدام از اعضای خانواده را بگویند و آن‌ها را با وظایف‌شان آشنا کنید.
در قسمت 7 سریال دیپا و آنوپ ، دیپا تصمیم می‌گیرد یک جشن جدید اختراع کند که همه دوستان و خانواده‌اش را خوشحال کند. با کمک این بخش، می‌توانید درباره جشن‌های خاص هر کشور، با کودکان حرف بزنید و آن‌ها را با ریشه جشن‌های اصیل و مهم ایران، آشنا نمایید.
دیپا در قسمت آخر کارتون Deepa & Anoop در فصل آخر ، یک جشن عروسی بزرگ را برنامه‌ریزی می‌کند که البته این کار هم چندان بی‌دردسر نیست و با شروع کار، می‌بیند که ادامه‌دادن آن بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کرد. با استفاده از این موضوع نیز می‌توانید درباره مهارت‌های فردی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. 
نکته اصلی و مهم این کارتون این است که در هر شرایطی، دیپا کاملا خوش‌بین است و با خلاقیت، یک راه‌حل فوق‌العاده برای مشکلات، پیدا می‌کند. این موضوع می‌تواند برای کودکان به‌شدت آموزنده باشد و با کمک آن، می‌توانید درباره اهمیت تلاش برای یافتن راه‌حل درست، ناامید نشدن، خوش‌اخلاق بودن و کمک به اطرافیان، با کودکان صحبت کنید.

تماشا و دانلود کارتون جدید دیپا و آنوپ با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی در آفرینک

امکان تماشا سریال دیپا و آنوپ 2022 با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی در آفرینک فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون Deepa & Anoop با زیرنویس انگلیسی و زبان اصلی هم از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود هر اپیزود، آن قسمت را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، در کنار هم تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های دیپا، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتوت دیپا و آنوپ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون سانی بانیز و کارتون کوکوملون را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.