آفرینک
X

اسپیریت : اسب سیمارون Spirit : Stallion of the Cimarron (2002)

اسپیریت Spirit

  ماجرای هیجان‌انگیز اسپیریت، اسب سیمارون   اسپیریت یک اسب نر جوان و دوست‌داشتنی است که رهبر گلۀ اسب‌های وحشی سیمارون است. او ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی اسپیریت : اسب سیمارون

 

ماجرای هیجان‌انگیز اسپیریت، اسب سیمارون

  اسپیریت یک اسب نر جوان و دوست‌داشتنی است که رهبر گلۀ اسب‌های وحشی سیمارون است. او از زندگی‌اش در حیات وحش لذت می‌برد و در حالی که با عقاب‌ها مسابقه می‌دهد و با بقیۀ حیوانات بازی می‌کند، حواسش به وظایف خود هست و گلۀ اسب‌ها با وجود او در صلح و آرامش است. اما یک شب کنجکاوی اسپیریت کار دستش می‌دهد. او نور آتش یک اردوگاه را از دور می‌بیند و تصمیم می‌گیرد به آنجا نزدیک شود و ببیند چه خبر است. اسپیریت بی‌توجه به هشدارهای مادرش به آنجا نزدیک می‌شود. وقتی انسان‌های اردوگاه او را می‌بینند، تلاش می‌کنند اسیرش کنند و در نهایت موفق می‌شوند.

از اینجا به بعد ماجرای اسپیریت با انسان‌هایی که تلاش می‌کنند او را رام کنند آغاز می‌شود. از همه بدتر سرهنگی است که اسپیریت با همان نگاه اول از او متنفر شده است. سرهنگ آدم بدجنسی است و اسپیریت و دیگران را اذیت می‌کند. اسپیریت که اسب باهوشی است، پس از مدتی در مقابل دستورات او کوتاه می‌آید و خواسته‌های او را اجرا می‌کند؛ اما هرگز از رویای بازگشت به گله و زندگی آزادانه‌اش دست نمی‌کشد.

با تماشای کارتون اسپیریت اسب سیمارون ماجراهای جالب، هیجان‌انگیز و گاهی بامزه‌ای را می‌بینید. اگر شما هم عاشق دوستی با حیوانات هستید و دل‌تان می‌خواهد بدانید راجع به ما در سر آنها چه می‌گذرد، حتما از این انیمیشن لذت می‌برید.

 اسپیریت اسب قهرمانی است که در این داستان درس‌های زیادی یاد می‌گیرد و هر روز شجاع‌تر و قوی‌تر از قبل شده و دوستان خوبی هم پیدا می‌کند.

 اگر دوست دارید بدانید چه اتفاقی برای او می‌افتد و آیا در نهایت به آرزویی که دارد می‌رسد یا نه، در اولین فرصت کارتون Spirit: Stallion of the Cimarron را تماشا کنید!