آفرینک
X

کریسمس کامیون زباله A Trash Truck Christmas (2020)

کریسمس کامیون زباله A Trash Truck Christmas

انیمیشن کریسمس کامیون زباله A Trash Truck Christmas درباره لحظه‌ای است که احتمال دارد کریسمس همه بچه‌ها خراب شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.6 امتیاز
 • 28 دقیقه
 • دوبله
 • 3+ سال
 • FHD

معرفی کریسمس کامیون زباله

بابانوئل خوش‌قلب، با لباس‌های قرمز خوش‌رنگ، موهای سفید برفی و خنده‌های قشنگ و مهربان خود، همیشه فقط و فقط یک هدف دارد. این که کریسمس برای همه بچه‌های دنیا به بهترین لحظه‌های ممکن تبدیل شود، اما ممکن است در چند ساعت قبل از سال نو اتفاقات پیش‌بینی نشده رخ بدهد. انیمیشن کریسمس کامیون زباله که با اسم کریسمس با پاکساز هم در ایران ترجمه شده، داستان این اتفاق را برای همه تعریف می‌کند. چه شده است؟ به بخش بعد بیایید که برای شما بگوییم!

داستان انیمیشن A Trash Truck Christmas

سورتمه بابانوئل در وسط حیاط مرکز جمع‌آوری و بازیافت زباله‌ای که «هانک» و دوستان او در آن‌جا هستند، سقوط می‌کند و متاسفانه کاملا خراب می‌شود. بابانوئل که از این اتفاق به‌شدت ناراحت است، به فکر یک سورتمه جدید است که هانک کوچولو، یک پیشنهاد عالی به او می‌دهد. چه پیشنهادی؟ این‌که از کامیون بزرگ، قوی و البته بسیار دوست‌داشتنی زباله کمک بگیرند و هدیه‌ها را با کمک او به همه بچه‌های شهر برسانند!

جزئیات جالب انیمیشن سینمایی کریسمس کامیون زباله

کامیون زباله، یک سریال انیمیشنی جذاب و پرطرفدار کودکانه است که در دو فصل ساخته شده و 28 اپیزود دارد. انیمیشن کریسمس کامیون زباله یک اپیزود ویژه است که برای تعطیلات سال نو میلادی ساخته شده و با داستان جذاب خود، توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در این سریال محبوب و البته اپیزود ویژه آن، هانک، یک پسربچه بامزه موطلایی است که همراه با دوستان خود، لحظات جالب و سرگرم‌کننده‌ای را سپری می‌کنند. آن‌ها در کنار هم انواع اتفاقات را تجربه کرده، مشکلات مختلف را حل می‌کنند و البته ساعت‌های طولانی در کنار هم بازی می‌کنند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن A Trash Truck Christmas با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که جزئیات کامل داستان این انیمیشن را درک کنند و سپس راجع به اتفاقات و لحظات مهم آن، با هم صحبت کنید.

نکات مثبت انیمیشن A Trash Truck Christmas با دوبله فارسی

این انیمیشن با توجه به محدودیت‌های سنی کودکان کمتر از 10 سال ساخته شده است و به همین خاطر، هیچ سکانس خشنی در آن وجود ندارد. همه چیز در این انیمیشن کاملا ملایم، دوستانه و سرشار از حس خوب است و به همین خاطر، می‌توانید با خیال راحت انیمیشن کریسمس کامیون زباله با دوبله فارسی را برای بچه‌های خود پخش کنید.
برخی از مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، شامل موارد زیر هستند:

 • کمک به همدیگر برای حل مشکلات مختلف؛

 • تلاش برای ایجاد حال خوب و شادکردن اطرفیان؛

 • اهمیت مهربانی و از خودگذشتگی؛

 • ضرورت انجام کارها به‌صورت گروهی برای رسیدن به موفقیت بیشتر.

در این انیمیشن، یک اتفاق مهم رخ می‌دهد که شما می‌توانید با الهام‌گرفتن از آن، درباره یک موضوع آموزنده هم با کودکان‌تان صحبت کنید. هانک، با توجه به خواسته‌های بابانوئل، به او می‌گوید که می‌توانند از کامیون زباله به‌عنوان سورتمه کریسمس استفاده کنند. این موضوع با توجه به ظاهر نه چندان خوشایند کامیون، کمی عجیب است، اما با کمی دقت، همه متوجه می‌شوند که کامیون، همه توانایی‌های لازم برای کمک به آن‌ها را دارد. با توجه به همین مسئله، به بچه‌ها بگویید که ظاهر افراد یا اشیا، ممکن است غلط‌انداز باشد و به همین خاطر، هیچ‌گاه نباید بر اساس ظاهر، قضاوت کنیم.
از آن‌ها بخواهید که با اسم‌بردن از اشیا مختلف، اول وظیفه اصلی آن شی را نام برده و سپس برای هر کدام، یک کارایی کاملا متفاوت پیشنهاد دهند. با این کار، علاوه بر یادگیری وظایف اشیا مختلف، قدرت تخیل بچه‌ها تقویت شده و ذهن آن‌ها برای خلاقیت بیشتر پرورش می‌یابد.
 هانک و دوستانش تنها با در نظر گرفتن توانایی‌های کامیون زباله، جشن سال نو را نجات دادند، شما می‌توانید از بچه‌ها بخواهید که آن‌ها هم روش‌های دیگری برای نجات کریسمس پیشنهاد بدهند.
با توجه به تم اصلی داستان یعنی جشن سال نو، می‌توانید راجع به کریسمس، نوروز و جشن‌های سال نو با بچه‌ها صحبت کنید. تفاوت نوروز و کریسمس را به بچه‌ها بگویید و البته از جشن‌های زمستانی ایرانی هم‌چون یلدا، با فرزندان‌تان حرف بزنید. بدین شکل، می‌توانید اطلاعات تازه‌ای در اختیار آن‌ها بگذارید و دانسته‌های آن‌ها را گسترش دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن کریسمس کامیون زباله با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن A Trash Truck Christmas به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی این انیمشن جذاب و آموزنده را برای بچه‌های خود پخش کنید. البته باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن کریسمس کامیون زباله با دوبله فارسی هم در آفرینک فراهم شده و کافی است پس از دانلود، این انیمیشن را به‌صورت آفلاین با بقیه اعضای خانواده‌تان ببینید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن کریسمس کامیون زباله لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کلاوس و انیمیشن کوتوله شاد را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.