آفرینک
X

سریال کامیون زباله Trash Truck (2020)

کامیون زباله Trash Truck

کارتون کامیون زباله Trash Truck درباره هانک کوچولوی 6 ساله است که همراه با دوست صمیمی‌اش یعنی کامیون زباله سخن‌گو، هر بار وارد یک ماجراجویی جذاب می‌شوند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.6 امتیاز
  • دوبله
  • 3+ سال

فصل 1 سریال کامیون زباله

معرفی سریال کامیون زباله

هانک کوچولو، پسر 6 ساله‌ای است که بیشتر اوقات روی تپه نزدیک خانه‌شان، بازی می‌کند و دوست صمیمی او، یک کامیون سبز رنگ زباله است که هر بار، همراه با هانک و بقیه دوستان‌شان، یک اتفاق جذاب و سرگرم‌کننده را پشت سر می‌گذارند. بقیه دوستان هانک و کامیون زباله کی هستند؟ یک راکون، یک موش و یک خرس! گروه جذابی به نظر می‌رسند، نه؟ پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر برنامه کودک کامیون زباله با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها ببینید و به همراه او از بقیه داستان‌های فوق‌العاده هانک و دوستانش، مطلع شوید!

ماجراهای کارتون کامیون زباله با دوبله فارسی

خیال‌پردازی بچه‌ها هیچ حد و مرزی ندارد و با دیدن ماجراهای کامیون زباله همراه با کودکان، می‌توانید وارد خیال‌های کودکانه هانک و دوستان او شوید. کامیون زباله، هانک و بقیه دوستان، هر روز در مدرسه، خانه، اطراف شهر و البته بر روی تپه، وارد انواع ماجراهای جذاب و مهیج می‌شوند، جاهای جدید را می‌بینند، به سینما و تئاتر می‌روند، در جشن تولدها شرکت می‌کنند و به معنای واقعی کلمه، از زندگی هر روزه خودشان، حسابی لذت برده و چیزهای جدیدی هم یاد می‌گیرند!

جزئیات مهم سریال کامیون زباله

برای کودکان در سنین مهدکودک یا پیش‌دبستانی، اغلب اتفاقات ساده و حتی معمولی، یک ماجراجویی کامل است و بچه‌ها می‌توانند از همان قسمت 1 سریال کامیون زباله در فصل اول ، همراه با کاراکترهای اصلی جزئیات مختلف یک زندگی عادی را کشف کنند.
بررسی روابط اجتماعی و انواع رفتارهای منفی و مثبت، تاکید بر خلاقیت و کنجکاوی، کمک به همدیگر و انجام کارها به‌صورت تیمی، تنها بخشی از مهم‌ترین مواردی است که در همه قسمت ها کارتون ماشین زباله بر آن تاکید می‌شود.
دیالوگ‌های این کارتون، ساده و کوتاه هستند و بچه‌ها می‌توانند نکات مهمی را از هر مکالمه، یاد بگیرند. بنابراین بهتر است با تماشا کارتون کامیون زباله با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت درک این جزئیات و نکات مهم را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید و پس از اتمام هر اپیزود، درباره ماجراهای کامیون زباله، هانک و اتفاقات رخ داده در آن قسمت، با کودکان حرف بزنید.

پیام های مثبت و آموزنده کارتون Trash Truck برای بچه ها

تماشا سریال کامیون زباله برای کودکان 3 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های این سریال کودکانه برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • اهمیت خیال‌پردازی، خلاقیت و تقویت ذهن برای داستان‌سازی در بازی‌های روزمره؛

  • بررسی روابط ساده و مهم اجتماعی و نحوه برقراری ارتباط با دیگر افراد جامعه؛

  • پذیرش تفاوت‌های میان افراد و موجودات مختلف و عدم تبعیض؛

  • تاکید بر مشخصه‌های مهم رفتاری مثل همکاری، دوستی، اعتماد به یکدیگر و حمایت از هم.

بچه‌ها در قسمت اول کارتون Trash Truck در فصل 1 با کامیون زباله آشنا می‌شوند که دوست داشت توانایی‌های بیشتری داشته باشد و بتواند پرواز کند. احتمالا اگر کودکان شما هم خیال‌پرداز باشند، با این مشکل مواجه شده باشید و روزهایی بوده که بچه‌ها برای نداشتن قدرت پرواز یا دیگر قدرت‌های عجیب و غریب، گریه کرده باشند. خوشبختانه می‌توانید از این اپیزود کمک گرفته و درباره توانایی‌های مختلف موجودات، با کودکان حرف بزنید. از راه‌حل هانک و بقیه دوستان او کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید که در رویا و خیال، همه چیز امکان‌پذیر است و فقط کافی است دنیا را از دریچه خاص خودشان، نگاه کنند.
این سریال کودکانه، قسمت‌های مختلفی دارد که در برخی از آن‌ها، کاراکترهای اصلی کارهای اشتباهی انجام می‌دهند و کودکان با بررسی رفتارهای این کاراکترها، متوجه اشتباه هر کدام شده و می‌توانند رفتار درست را یاد بگیرند. علاوه بر این، در اپیزودهای مختلفی مثل کامیون زباله قسمت مهمانی یا کامیون زباله قسمت سینما ، بچه‌ها می‌بینند که در برخی مواقع، باید مشکل موجود را خودشان با کمک هم حل کنند. در قسمت سینما، پخش فیلم به مشکل می‌خورد و کامیون زباله از توانایی‌های فنی خودش استفاده کرده و می‌تواند فیلم را برای همه پخش کند. از این موضوع کمک گرفته و به کودکان یادآوری کنید که می‌توانند به خود و توانایی‌هایشان اعتماد کرده و مشکلات کوچک و بزرگ را به‌تنهایی یا با کمک دوستان و اعضای خانواده، حل کنند.
یکی از قسمت‌های سریال کامیون زباله ، درباره گم‌شدن بلیط هانک و کامیون زباله و از دست‌رفتن موقعیت‌شان در صف بستنی‌فروشی است. این موضوع، برای اغلب کودکان هم رخ می‌دهد و می‌توانید با استفاده از ماجراهای این قسمت، با بچه‌ها درباره صف، رعایت حقوق بقیه و نحوه مراقبت از وسایل شخصی‌شان در چنین موقعیت‌هایی، حرف بزنید.

تماشا و دانلود کارتون کامیون زباله با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا سریال کامیون زباله با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این سریال کارتونی جذاب و آموزنده را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون Trash Truck با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. بعد از دانلود می‌توانید این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از ماجراجویی‌ها و خیال‌پردازی‌های عجیب‌ترین گروه دوستی دنیا، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون کامیون زباله لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم یکی از اپیزودهای ویژه این سریال یعنی انیمیشن کریسمس کامیون زباله را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.