آفرینک
X

سریال خرگوش های دیوانه Rabbids Invasion (2013)

خرگوش های دیوانه Rabbids Invasion

کارتون خرگوش های دیوانه Rabbids Invasion درباره چهار خرگوش فضایی است که برای کشف زمین، به سیاره ما آمده‌اند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 5.4 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 3 سریال خرگوش های دیوانه

فصل 2 سریال خرگوش های دیوانه

فصل 1 سریال خرگوش های دیوانه

معرفی سریال خرگوش های دیوانه

همیشه آدم فضایی‌های خیلی باهوش هستند و چیزهای زیادی می‌دانند، اما این بار و در کارتون خرگوش های دیوانه که با اسم‌های دیگری مثل « حمله خرگوش ها » و « خرگوش های بازیگوش » هم در ایران مشهور شده است، داستان کمی فرق دارد. در واقع این خرگوش‌ها، هیچ چیزی بلد نیستند و به زمین آمده‌اند تا انواع چیزهای جدید را ببینند! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، چند دقیقه همراه ما باشید تا داستان برنامه کودک بی کلام خرگوش های دیوانه را برای شما هم بگوییم!

داستان سریال خرگوش های دیوانه درباره چیست؟

چهار موجود فضایی که شباهت خیلی زیادی با خرگوش‌ها دارند، وارد زمین می‌شوند. این چهار خرگوش فضایی، فقط و فقط یک هدف دارند و هدف آن‌ها هم این است که حسابی بر روی زمین خوش بگذرانند و در کنار این خوش‌گذرانی خود، چیزهای جدید و جالب را هم کشف کنند! از همان قسمت اول سریال خرگوش های دیوانه مشخص می‌شود که این خرگوش‌ها واقعا هیچ چیزی درباره زمین، آدم‌ها و حیوانات مختلف، بلد نیستند و حتی ساده‌ترین چیزها، برای آن‌ها عجیب و غریب است! حالا و با این شرایط، این 4 موجود بازیگوش و خرابکار، قرار است چه کارهایی روی زمین انجام دهند؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن سریالی خرگوش های دیوانه را با فرزند خود تماشا کنید!

جزئیات مهم کارتون بی کلام Rabbids Invasion برای کودکان

این کارتون جذاب و مهیج، با الهام گرفتن از یک بازی ویدئویی با حضور همین کاراکترها ساخته شده است. خوشبختانه از همان فصل اول کارتون Rabbids Invasion ، مخاطبان به‌راحتی توانستند با این کاراکترهای بامزه ارتباط برقرار کنند. با وجود استقبال کودکان و منتقدان از این کارتون، فصل جدید سریال خرگوش های بازیگوش هم ساخته شد و تا به حال، سه فصل از این کارتون طنز و جذاب تولید و منتشر شده است.
نوع نگاه کاراکترها به اتفاقات معمولی و ساده، درست همانند مواجهه کودکان با دنیای واقعی است. به همین دلیل بچه‌های کم سن و سال به‌خوبی می‌توانند ماجراها را درک کنند و با کمک همه قسمت ها کارتون خرگوش های دیوانه، نکات تازه‌ای فرا بگیرند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سریالی خرگوش های دیوانه این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که با ماجراجویی‌های این خرگوش‌ها همراه شده و از لحظات مختلف این انیمیشن لذت ببرند. بعد از اتمام هر قسمت از این کارتون، می‌توانید راجع به ماجراهای این برنامه کودک سریالی با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و نظرشان را درباره رفتار هر کدام از کاراکترها بپرسید.

تماشا سریال خرگوش های دیوانه بی کلام چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

پیش از هر چیز باید بدانید که تماشا این کارتون برای کودکان 7 ساله و بزرگتر کاملا مناسب است. پیام‌های مثبت این انیمیشن برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • بررسی انواع تفریح‌های مختلف و نشان‌دادن معایب انجام کارهای خطرناک؛

  • اهمیت کنجکاوی و تلاش برای شناخت چیزهای تازه؛

  • تاکید بر داشتن لحظات خوش در کنار دوستان و اعضای خانواده.

قسمت 1 کارتون خرگوش های دیوانه در فصل 1 با معرفی کاراکترها و محیط داستان شروع می‌شود و پس از آن، در هر کدام از قسمت‌ها یک ماجرای خنده‌دار و عجیب رخ می‌دهد. در همین اپیزود اول، خرگوش‌ها با سه ماجرای جالب یعنی تخم‌گذاشتن مرغ‌ها، آشنا شدن با ستاره دریایی و اختاپوس و یک سرقت محلی روبه‌رو خواهند شد. می‌توانید با کمک این ماجراها، نکات تازه و جذابی به بچه‌ها آموزش دهید و نظر آن‌ها را درباره رفتار هر کدام از کاراکترهای اصلی بپرسید.
در قسمت آخر سریال خرگوش های دیوانه نیز یک ماجرای سه‌گانه رخ خواهد داد. یک دانشمند آزمایش عجیبی روی خرگوش‌ها انجام می‌دهد، آن‌ها را به ابرقهرمان تبدیل می‌کند و این ابرقهرمان‌های جدید وارد هواپیمای رئیس جمهور می‌شوند. در هر کدام از این بخش‌ها، خرگوش‌ها با چالش‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند که می‌توانید با کمک آن‌ها، کودکان را با بخشی از رفتارهای درست اجتماعی آشنا کنید، درباره خطرات رفتارهای نادرست در محیط‌های مختلف با آن‌ها صحبت کرده و بخشی از آداب اجتماعی را با هم مرور نمایید.
یکی از قسمت های بی کلام کارتون خرگوش های دیوانه هم درباره همان چالش همیشگی یعنی پرواز است. این اپیزود هم فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره انواع حیوانات، پرندگان و توانایی‌های آن‌ها و البته تلاش‌های انسان‌ها برای رسیدن به قدرت پرواز، حرف بزنید.

تماشا و دانلود کارتون صامت خرگوش های دیوانه در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال بی کلام خرگوش های دیوانه فراهم شده است. می‌توانید این برنامه کودک جذاب را آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر اپیزود را چند بار تماشا کنند، باید یک خبر خوب به شما بدهیم. امکان دانلود کارتون Rabbids Invasion از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را همراه با بچه‌ها تماشا کنید، کودکان را با کلمات جدید انگلیسی آشنا کرده و از آن مهم‌تر، از دیدن ماجراجویی‌های خنده‌دار خرگوش‌های فضایی در کنار هم لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون خرگوش های دیوانه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون لاروا و کارتون بون و پیمنتو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.