آفرینک
X

بامبی Bambi (1942)

بامبی Bambi

انیمیشن بامبی Bambi داستان بچه گوزنی هستش که توی جنگل داره بزرگ می‌شه و قراره روزی سلطان جنگل بشه و به مرور می‌فهمه که همون‌طور که زندگی مصیب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی بامبی

انیمیشن بامبی Bambi داستان بچه گوزنی هستش که توی جنگل داره بزرگ می‌شه و قراره روزی سلطان جنگل بشه و به مرور می‌فهمه که همون‌طور که زندگی مصیبت‌ها و غم‌هایی رو داره زیبایی‌های خودش رو هم داره.

بامبی در جنگلی زندگی می‌کنه که الان پدرش سلطان اون جنگله و از موجوداتی که تو بیشه زندگی می‌کنن در برابر شکارچیان خطرناک، محافظت می‌کنه. بامبی با یه خرگوش تند و تیز که اسمش تامبر هستش، دوست می‌شه. تامبر بهش یاد می‌ده چطوری راه بره و حرف بزنه. بامبی سریع دوستانی پیدا می‌کنه که یکیشون یه راسوی جوون به اسم فلور هستش و اون یکی یه دختربچه آهو به اسم فالین هستش. بامبی یک پسربچه شیطون و کنجکاوه و همیشه در مورد دنیای اطرافش و خطراتی که تهدیدیش می‌کنه، سؤال می‌پرسه. یک روز که بامبی تو علفزار بوده، سلطان بزرگ رو می‌بینه ولی متوجه نمی‌شه که او پدرش هستش. همون‌طور که سلطان بزرگ داشته به سمت بالای تپه ‌حرکت می‌کرده، متوجه می‌شه که یه شکارچی همراه با سگ‌هاش داره به سمت جنگل میاد. سلطان به سرعت سمت علفزار برمی‌گرده تا حیوانات را به یه جای امن ببره. بامبی توی شلوغی مادرش رو گم می‌کنه ولی بعد سلطان اونو پیش مادرش می‌بره و دقیقا همون لحظه که مرد شروع به شلیک می‌کنه هر سه تاشون می‌تونن به سلامت به داخل جنگل فرار کنند.

تو اولین زمستون بامبی و تامپر دارن بازی می‌کنن درحالی‌که فلور تو خواب زمستونیه. یه روز که مادرش بامبی رو می‌بره برای غذا پیدا کردن، شکارچی دوباره پیداش می‌شه و موقع فرار کردن مادرش تیر می‌خوره و می‌میره و گوزن کوچیک رو تنها می‌ذاره.

حالا که بامبی تنها شده و دیگه هیچکس رو نداره، چطوری زندگی رو تنهایی ادامه می‌ده؟ خودتون انیمیشن زیبای بامبی را ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای انیمیشن لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن بامبی، تامپر، فالین، فلور، سلطان بزرگ، مادر بامبی، شکارچی و جغد هستند.

در صورتی که از انیمیشن بامبی خوشتون اومده، انیمیشن پینوکیو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید.

جزییات ساخت انیمیشن بامبی Bambi

بامبی Bambi ساخت کمپانی والت دیزنی است. این کمپانی شرکت رسانه‌های گروهی آمریکایی است که در ۱۶ اکتبر ۱۹۲۳ توسط والت دیزنی و با همکاری برادرش روی اولیور دیزنی، در قالب یک استودیو کوچک انیمیشن‌سازی تأسیس شد. شرکت ولت دیزنی به سرعت توسعه پیدا کرد و به یکی از بزرگ‌ترین استودیوهای هالیوود تبدیل شد.