آفرینک
X

داستان اسباب بازی 1 Toy Story 1 (1995)

داستان اسباب بازی 1 Toy Story 1

انیمیشن داستان اسباب بازی 1 Toy Story در سال 1995 ساخته شد و سرآغازی شد بر یکی از باحال ترین و خفن ترین انیمیشن های هالیوود و والت دیزنی، حتی بهتر از کارهای ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی داستان اسباب بازی 1

انیمیشن داستان اسباب بازی 1 Toy Story در سال 1995 ساخته شد و سرآغازی شد بر یکی از باحال ترین و خفن ترین انیمیشن های هالیوود و والت دیزنی، حتی بهتر از کارهایی مثل انیمیشن ماشین ها یا در جستجوی نمو. پس بیایید با همدیگه وارد دنیای دیوانه وار ولی خیلی آشنای داستان اسباب بازی ها بشیم.

اندی پسربچه ای هست که اسباب بازی های مختلفی داره و صبح تا شب با اونها سرگرم بازی و ماجراجویی هست، انقدر اسباب بازی هاش رو دوست داره که کلن از اتاقش بیرون نمیاد و همینجوری یک سره با اونها بازی میکنه. مثل هر چیز دیگه ای اون هم تعدادی از اسباب بازی ها رو بیشتر از بقیه دوست داره و باهاشون حال میکنه. از همه باحال تر هم وودی Woody هست که یک گاوچرون خفن با کلاه کابویی و چکمه های براقه.

همون طور که میدونید اسباب بازی ها هم جون دارن و زندگی میکنن. چی؟! نمیدونستید؟! یعنی نمیدونستید همین که شما پاتون رو از اتاق گذاشتید بیرون اونها شروع میکنن به حرکت و زندگی؟ اسباب بازی های اندی هم همینطوری هستن. وودی هم اعتقاد داره که زندگی خوب و شادی داره و هیچ وقت لازم نیست از چیزی بترسه و نگران بشه. البته یک مشکل کوچولو وجود داره و اون هم اسباب کشی خانواده اندی هست که قراره خونه شون رو عوض کنن. یک نگرانی دیگه روز تولد اندی هست که کسی خبر نداره چه هدیه ای قرار هست به اندی بدن. پس میبینین که زندگی اسباب بازی ها هم پر از نگرانی و استرس هست.

حالا اگه یک اسباب بازی جدید و حتی شاید باحال تر از وودی به جمع اونها اضافه شه چه اتفاقی میفته؟! خوب، برای اینکه ادامه این انیمیشن نامزد جایزه اسکار رو بدونید وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای اون بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن داستان اسباب بازی 1 Toy Story

جان لستر John Lasseter نویسنده و کارگردان فوق العاده عالی انیمیشن داستان اسباب بازی هست. اون توی بیشتر انیمیشن های مهم والت دیزنی یا نویسنده بود یا تهیه کننده اجرایی یا کارگردان. تام هنکس Tom Hanks هم صداپیشگی شخصیت وودی رو توی قسمت های مختلف اون انجام داده.