آفرینک
X

بتمن کوچولوی شاد Merry Little Batman (2023)

بتمن کوچولوی شاد Merry Little Batman

انیمیشن بتمن کوچولوی شاد Merry Little Batman 2023 درباره دامیان وین، پسر بروس وین است که در نبود پدر خود، باید گاتهام سیتی و کریسمس را از دست جوکر نجات دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی بتمن کوچولوی شاد

بتمن حالا یک پسر کوچولوی 8 ساله به اسم دامیان دارد و همه چیز در گاتهام سیتی، امن و امان است. بتمن توانسته جوکر و همه موجودات بدجنس را دستگیر کند و همه مردم به‌خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند. در این شرایط، دامیان کوچولو هم خیلی دلش می‌خواهد درست مثل پدرش یک ابرقهرمان قدرتمند باشد و بتمن هم با اهدای کمربند ابرقهرمانی به دامیان، این آرزوی او را برآورده می‌کند. البته قبل از اینکه دامیان فرصت استفاده از کمربند ابرقهرمانی در حضور پدرش را داشته باشد، بتمن برای انجام یک ماموریت جدید به خارج از شهر گاتهام احضار می‌شود و همه ماجراها از این ثانیه شروع می‌شوند! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر همراه با فرزندان خود تماشا کارتون جدید بتمن کوچولوی شاد 2023 با دوبله فارسی کامل را شروع کنید!

خلاصه انیمیشن سینمایی بتمن کوچولوی شاد

بتمن برای اجرای ماموریت از خانه خارج می‌شود و دامیان را با آلفرد تنها می‌گذارد. دامیان بازیگوش هم با یک نقشه زیرکانه، آلفرد را از خانه بیرون می‌فرستد و به سراغ لباس‌های ابرقهرمانی پدرش می‌رود. در همین حین، دو سارق وارد خانه می‌شوند، کمربند طلایی را می‌دزدند و خیلی سریع از خانه خارج می‌شوند. دامیان هم برای اثبات توانایی‌ها خود به پدرش، تلاش می‌کند که قبل از بازگشت بتمن، به سراغ آن دو نفر رفته و کمربند را پس بگیرد! نکته مهمی که دامیان نمی‌داند این است که این دو نفر، با جوکر و پنگوئن همکاری می‌کنند و اوضاع لحظه‌به‌لحظه بدتر و خطرناک‌تر می‌شود. حالا جوکر آزاد شده و قصد دارد با از بین بردن گاتهام سیتی و کریسمس، کنترل شهر را به دست آورد! فکر می‌کنید که موفق می‌شود؟ یا دامیان می‌تواند کریسمس و البته کمربند طلایی را پس بگیرد؟

بچه‌ها با تماشا بتمن کوچولوی شاد چه چیزهای مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

کارتون بتمن جدید ، داستان تازه‌ای برای بچه‌ها دارد و با یک طراحی جذاب، جنبه تازه‌ای از زندگی بتمن را روایت می‌کند. تاکید بر جنبه‌های مثبت همکاری با هم و ارائه پیام‌های آموزنده در عین سرگرم‌کردن مخاطبان، از نکات مثبت این کارتون است. شما می‌توانید پس از اتمام کارتون، درباره نکات آموزنده زیر با بچه‌ها حرف بزنید:

مسئولیت‌پذیری و اهمیت آن در جامعه

یکی از نکات مثبتی که مخاطبان با تماشا کارتون‌های بتمن با آن‌ها مواجه می‌شوند، مسئولیت‌پذیری کاراکتر اصلی در مقابل جامعه است. بروس وین یا همان بتمن، با داشتن توانایی‌های خاص، احساس مسئولیت بیشتری در مقابل بی‌عدالتی‌های موجود در جامعه دارد و سعی می‌کند که با کاراکتر منفی یعنی جوکر مبارزه کند.
درباره رشدکردن، افزایش توانایی‌های فردی و در ادامه افزایش مسئولیت انسان‌ها پس از کسب توانایی‌های مختلف، با فرزندان خود حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که داشتن توانایی بیشتر به این معنا است که بچه‌ها باید مسئولیت‌های بیشتری در خانه، مهد، مدرسه یا جامعه برعهده بگیرند.

کمک به همدیگر در شرایط سخت

در انیمیشن بتمن کوچولوی شاد ، دامیان سعی دارد که در نبود پدر خود، به مردم شهر کمک کند. نظر بچه‌ها را راجع به این بخش بپرسید و با دقت، پاسخ کودکان را گوش دهید. درباره جواب فرزندان‌تان کمی بیشتر با هم گفت‌وگو کرده و در ادامه صحبت بچه‌ها بگویید که همکاری با یکدیگر، تنها روشی است که به موفقیت منجر می‌شود.
تفاوت انجام کار تیمی و اجرای کارها به تنهایی و به‌صورت فردی را به بچه‌ها توضیح دهید و با تخصیص وظایف مختلف به کودکان، آن‌ها را به انجام کارهای گروهی ترغیب کنید. هرچند فراموش نکنید که در این بخش هم حتما به قوانین مهم محافظت از خود در حین کمک به دیگران، با بچه‌ها حرف بزنید. کمک‌کردن بچه‌ها به اطرافیان نباید باعث شود که آن‌ها در معرض خطر قرار بگیرند یا بدون اطلاع شما از خانه یا محل بازی، با افراد غریبه یا حتی آشنا، دور شوند.

درنظرگرفتن عواقب کارها پیش از اجرایی‌کردن تصمیم‌ها

دامیان در ابتدای کارتون بتمن کوچولوی شاد ، بدون اینکه بداند که این رفتار او چه عواقبی دارد، یک تصمیم کاملا اشتباه می‌گیرد. پس از آن، او همه انرژی و توان خود را به کار می‌برد تا اشتباه اولیه خود را تصحیح کند. همه این دردسرها از جایی آغاز می‌شوند که دامیان بدون توجه به عواقب کارش، تصمیم خود را عملی می‌کند.
عدم توجه به عواقب کارها و گیرافتادن در شرایط بد، معمولا به‌صورت روزمره برای کودکان دبستانی یا حتی نوجوان، رخ می‌دهد. بنابراین با اشاره به این بخش، درباره اهمیت درنظرگرفتن عواقب تصمیم‌ها و رفتارها، با فرزندان‌تان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هر عمل آن‌ها، یک عکس‌العمل خواهد داشت و برای جلوگیری از رخ‌دادن یک حادثه ناگوار، همیشه و در هر شرایطی، باید به همه جوانب کار خود فکر کرده و پس از آن، با درنظرگرفتن همه احتمالات مثبت و منفی، تصمیم خود را عملی کنند.

والدین پیش از پخش انیمیشن جدید Merry Little Batman با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • تعقیب و گریز کاراکترها و احتمال آسیب‌دیدن شخصیت اصلی باعث شده که تماشا کارتون سینمایی بتمن کوچولوی شاد برای کودکان 7 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • انجام یک ماموریت کامل توسط دامیان و بدون حضور پدرش، ممکن است این ایده را به کودکان بدهد که آن‌ها هم بدون حضور والدین‌شان می‌توانند از خانه خارج شوند. خطرات انجام چنین کارهایی را به بچه‌ها آموزش دهید و آن‌ها را از تکرار چنین رفتاری، منع کنید.

  • انواع وسایل، محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر جوکر یا بتمن در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید بتمن کوچولوی شاد با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی بتمن کوچولوی شاد با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Merry Little Batman با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. این کارتون را پس از دانلود، در یک شب تعطیل و در دورهمی خانوادگی، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های دامیان کوچولو، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بتمن کوچولوی شاد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لگو بتمن و انیمیشن بچه های بد : تعطیلات خیلی بد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.