آفرینک
X

سگ راک 2 : راک اطراف پارک Rock Dog 2 : Rock Around the Park (2021)

سگ راک 2 Rock Dog 2

انیمیشن سگ راک 2 : راک اطراف پارک Rock Dog 2 : Rock Around the Park درباره داستان جدید «بادی» است که برای مشهور شدن، یک ماجرای تازه را شروع می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی سگ راک 2 : راک اطراف پارک

در کارتون سگ راک 2 که با اسم‌های دیگری مثل « سگ آوازخوان 2 »، « سگ خواننده 2 » و « راک داگ 2 » هم در ایران مشهور شده، بچه‌ها قرار است دوباره همراه با بادی، یک مسیر تازه برای یافتن جایگاه خود در دنیای بزرگ را طی کنند. این بار، بادی با کمک یک تولیدکننده مشهور، سعی می‌کند که یک روش دیگر را هم برای موفق‌شدن امتحان کند. اگر دقیقا نمی‌دانید که بادی می‌خواهد چه کاری انجام دهد، باید هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی سگ راک 2 : راک اطراف پارک با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید. البته بهتر است چند دقیقه منتظر بمانید تا چند نکته مهم راجع به قسمت دوم انیمیشن سگ راک به شما هم بگوییم!

داستان انیمیشن سینمایی سگ راک 2 : راک اطراف پارک

یک تولیدکننده جدید به اسم لانگ، جلوی راه بادی سبز می‌شود و به او می‌گوید که برای مشهورشدن، باید کارهای تازه‌ای انجام دهد! بادی هم که حسابی هیجان‌زده شده، حرف‌های او را می‌پذیرد و برای موفقیت و شهرت بیشتر، از خانواده و دوستان خود جدا شده و با این تولیدکننده تازه‌وارد، همراه می‌شود. در این مسیر، لانگ ظاهر بادی را کاملا تغییر می‌دهد و حتی حوزه کاری او را عوض می‌کند! حالا و با این تغییرات تازه، بادی اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کند که در کمال تعجب، چندان هم خوب و موفقیت‌آمیز نیستند! اوضاع لحظه به لحظه عجیب‌تر می‌شود و ناگهان بادی متوجه می‌شود که لانگ، اصلا کسی نیست که ادعا می‌کرد و شرایط از این لحظه به بعد، بدتر هم خواهد شد. آیا بالاخره بادی مشهورتر و موفق‌تر شده یا مسیر کاری او به‌کلی خراب می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن سگ راک 2 با دوبله فارسی را با فرزند خود تماشا کنید.

تماشا کارتون سینمای سگ راک 2 : راک اطراف پارک چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

انیمیشن Rock Dog 2 یکی از بهترین انیمیشن های 2021 است که در ادامه « انیمیشن سگ راک 1 » ساخته شده است. در این انیمیشن، بچه‌ها با بادی آشنا می‌شوند که برخلاف انتظار پدر و بقیه اعضای خانواده، ترجیح می‌دهد که شغل خانوادگی را ادامه نداده و وارد حرفه موسیقی شود. در قسمت اول، بچه‌ها می‌بینند که بادی، موفق می‌شود که علاقه و استعداد خود را دنبال کند و در قسمت 2 انیمیشن سگ راک ، با بقیه چالش‌های شهرت و محبوبیت، آشنا می‌شوند. این کارتون، پیام‌های مثبتی برای کودکان دارد که در ادامه، برخی از مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این انیمیشن را با هم مرور خواهیم کرد:

ترک کردن دوستان و اعضای خانواده

بادی برای رسیدن به موفقیت بیشتر، اعضای خانواده و البته دوستان خود را ترک می‌کند. با این کار، بادی کاملا تنها شده و شرایط او لحظه به لحظه سخت‌تر می‌شود. می‌توانید از این بخش انیمیشن سگ راک 2 استفاده کرده و درباره اهمیت حضور خانواده و دوستان قابل اعتماد در شرایط سخت، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
به کودکان بگویید که ممکن است آن‌ها علایق و استعدادهای متفاوتی داشته باشند و این موضوع کاملا طبیعی است. با وجود این، تفاوت‌های میان دوستان یا افراد یک خانواده، نباید باعث جدایی میان آن‌ها شود. به فرزندان‌تان بگویید که علی‌رغم همه اختلاف نظرها، کنارشان هستید، آن‌ها را تنها نمی‌گذارید و سعی می‌کنید که تا جای ممکن، مراقب آن‌ها باشید.

اعتماد به افراد غریبه

بادی بدون شناخت کامل و تنها با یک آشنایی سریع، به لانگ اعتماد می‌کند. کم‌کم بادی متوجه رفتارهای عجیب لانگ شده و در انتها، می‌فهمد که او موجود قابل اعتمادی نیست. از این بخش انیمیشن Rock Dog 2 کمک گرفته و درباره عدم اعتماد بی‌جا به دیگران، با بچه‌ها حرف بزنید.
به کودکان بگویید که به جز افراد خانواده و افراد نزدیک و تاییدشده از سوی والدین، نباید به افراد غریبه اعتماد کنند، همراه آن‌ها به جایی بروند یا اتفاقات رخ‌داده در حضور این افراد را به‌عنوان راز، از پدر و مادر خود پنهان کنند. این بخش فرصت خوبی است که همه نکات مراقبت از خود در حضور افراد غریبه و البته آشنا را با بچه‌ها مرور کرده و از امن‌بودن فرزند خود در هر شرایطی، اطمینان پیدا کنید.

پذیرفتن اشتباهات خود و تلاش برای جبران آن‌ها

در انیمیشن سگ راک 2 : راک در اطراف پارک ، کاراکتر اصلی کم‌کم متوجه اشتباه خود شده و سعی می‌کند که شرایط موجود را تغییر دهد. از این بخش هم استفاده کرده و درباره احتمال اشتباه‌کردن در مسیر زندگی، با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که اشتباه‌کردن، بخش طبیعی و کاملا رایج زندگی است و تنها باید بتوانیم در زمان وقوع اشتباه، متوجه آن شده و سعی کنیم که اشتباه خود را جبران کنیم.

نکات مهمی که والدین قبل از پخش انیمیشن Rock Dog 2 باید بدانند

  • تغییر قیافه لانگ، تحت کنترل درآمدن حیوانات و مبارزه‌های مختلف باعث شده که تماشا این کارتون برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر مناسب‌تر باشد.

  • در یکی از سکانس‌های انیمیشن سگ راک 2 : راک اطراف پارک ، حیوانات تحت کنترل یکی از کاراکترهای منفی قرار می‌گیرند و رنگ چشمان آن‌ها تغییر می‌کند. اگر فرزندان‌تان نسبت به چنین مواردی حساس هستند، در طی پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • ممکن است فرآیند داستان و خروج از محیط امن و خطرات پس از آن، این احساس را به کودکان بدهد که نباید به دنبال تغییر شرایط خود باشند. درباره این بخش با آن‌ها صحبت کرده و بگویید که قرار نیست همیشه در محیط امن خانه بمانند. تنها باید بدانند که با ترک همه اطرافیان قابل اعتماد، خود را در معرض خطرات بزرگ‌تری قرار خواهند داد. بهتر است با بررسی دقیق شرایط، خود را برای حضور در جامعه و مواجه‌شدن با خطرات آن، آماده کنند.

تماشا و دانلود قسمت دوم انیمیشن سگ راک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا کارتون سگ راک 2 : راک اطراف پارک با دوبله فارسی کامل در آفرینک فراهم شده است. علاوه بر تماشای آنلاین، می‌توانید پس از دانلود انیمیشن Rock Dog 2 با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک، این انیمیشن را آفلاین تماشا کنید. تماشا قسمت 2 انیمیشن سگ راگ با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، لحظات شاد و سرگرم‌کننده‌ای برای تمام اعضای خانواده رقم می‌زند و بدون شک، شما هم از تماشا همه سکانس‌های آن لذت خواهید برد!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن سگ راک 2 : راک در اطراف پارک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آواز 1 و انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.