آفرینک
X

خرس های مهربون : سفر به شهر شوخی ها Care Bears : Journey to Joke-a-lot (2004)

خرس های مهربون Care Bears

انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها Care Bears : Journey to Joke-a-lot داستان فانشاین یکی از خرس‌های مهربون هستش. خرس‌های مهربون ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی خرس های مهربون : سفر به شهر شوخی ها

انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها Care Bears : Journey to Joke-a-lot داستان فانشاین یکی از خرس‌های مهربون هستش. خرس‌های مهربون توی سرزمینی که پوشیده از ابر هستش، زندگی می‌کنند. گرامپی روی چرخ‌وفلک رنگین‌کمان کار می‌کنه و برای نمایشگاه خرس‌های مهربون آماده‌اش می‌کنه. بقیه خرس‌ها میان که یه نگاهی بندازن. آن‌ها با بی علاقگی موافقت می‌کنند که چرخ و فلک رو امتحان کنند. وقتی که سوار می‌شن کنترل از دستشون در میره و قبل از اینکه منفجر بشه، اون‌ها را به هوا می‌فرسته.

فانشاین سعی می‌کنه تا با جوک گفتن حال گرامپی رو خوب کنه ولی اون حالش حتی از قبل هم بدتر می‌شه. با این جوک فانشاین، گرامپی شاد نمی‌شه و به فانشاین می‌گه که اگه نمی‌فهمه که فرق شاد کردن و مسخره کردن چیه باید از سرزمین خرس‌های مهربون بره. در نهایت خرس‌های مهربون تلاش می‌کنن تا گرامپی و فانشاین رو آشتی بدن ولی می‌فهمن که فانشاین یه نامه گذاشته و از سرزمین خرس‌های مهربون رفته تا جایی رو پیدا کنه که قدرشو بدونند.

تا الان فهمیدیم که بین گرامپی و فانشاین بهم خورده و فانشاین اونا را ترک کرده، برای اینکه بفهمید از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و کمدی لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها، اوپسی، گرامپی، فانشاین، شیر، تندرهارت هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها خوشتون اومده، انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهر بازی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها Care Bears : Journey to Joke-a-lot

این انیمیشن مخصوص کودکان توسط کمپانی نلوانا تولید و توسط لاین گیت هوماینترتینمنت منتشر شده است. مایک فالوز کارگردانی و جفری اسککتر نویسندگی این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.