آفرینک
X

لگو دی سی کمیک : فلش Lego DC Comics Super Heroes : The Flash (2018)

لگو دی سی کمیک Lego DC Comics Super Heroes

انیمیشن لگو دی سی کمیک : فلش Lego DC Comics Super Heroes : The Flash داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های لگوهای بامزه و دوست داشتنی هست. ماجرا از اونجایی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی لگو دی سی کمیک : فلش

انیمیشن لگو دی سی کمیک : فلش Lego DC Comics Super Heroes : The Flash داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های لگوهای بامزه و دوست داشتنی هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که بتمن در حال نشون دادن بخش‌های مختلف سازمان عدالت به اتم هست که به تازگی به گروه ملحق شده. در همین لحظه آژیر خطر به صدا در می‌آید و گروه عدالت می‌روند تا ببینند چه خبر شده. شهر گاتهام به هم ریخته و جوکر به شهر حمله کرده. او بمب‌هایی رو داخل شهر منفجر می‌کنه که با متصاعد کردن گاز خنده موجب مسمومیت مردم شهر می‌شوند. هدف اصلی جوکر خراب کردن ساختمون اخبار روزانه هست که نگین آسمان خراش‌های شهر هست.

لیگ عدالت به سمت شهر می‌روند و جوکر یه بمب مغناطیسی به سمت آن‌ها پرتاب می‌کنه و باعث از کار افتادن سیستم الکترونیکی سفینه می‌شه و در نهایت موجب سقوط آن می‌شود. آنها مردم رو می‌بینند که در حال خندیدن هستند و این می‌تونه بهشون آسیب بزنه. لیگ عدالت تقسیم می‌شوند تا بتونند از بخش‌های مختلف به جوکر صدمه بزنند ولی مشکل اینجاست که هنوز تیم کامل نشده. فلش هنوز در خانه خواب هست و با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار می‌شه. او به سرعت آماده می‌شه و از خانه بیرون می‌رود تا زودتر به قرارش با ناجی‌ها برسد و در راه به کسانی که مشکل دارند، سریع کمک می‌کنه.

اتم تلاش می‌کنه تا بفهمه ساختار مولکولی گاز جوکر چی هست و به اندازه یه اتم، کوچیک می‌شه تا بتونه مولکول‌هایی که هنوز در هوا معلق هستند رو مورد بررسی قرار بدهد. بتمن و فایر استورم سراغ جوکر به بالای ساختمون می‌روند تا جلوی جوکر رو بگیرند که ناگهان یکی دیگه از بمب‌های جوکر منفجر می‌شه.

تا الان فهمیدیم که جوکر با گاز خنده مردم شهر گاتهام رو مسموم کرده. به نظرتون اعضای لیگ عدالت چطوری می‌تونند جلوی او رو بگیرند؟ خودتون انیمیشن زیبای لگو دی سی کمیک : فلش رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن لگو دی سی کمیک : فلش، بتمن، فایر استورم، اتم و فلش هستند.

در صورتی که از انیمیشن لگو دی سی کمیک : فلش خوشتون اومده، انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن لگو دی سی کمیک: فلش Lego DC Comics Super Heroes : The Flash

این انیمیشن به کارگردانی Ethan Spaulding در سال 2018 ساخته شده و محصول شرکت‌هایDC Entertainment، The LEGO Group و Warner Bros. Animation است.