آفرینک
X

عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها Ice Age 3 : Dawn of the Dinosaurs (2009)

عصر یخبندان 3 Ice Age 3

انیمیشن عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs ماجراهای تازه‌ای از زندگی مانی، الی، سید و دیگو را در دوره دایناسورها نشان می‌دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها

دو ماموت دوست‌داشتنی یعنی الی و مانی در انیمیشن عصر یخبندان 3 ، منتظر تولد اولین فرزندشان هستند و در این شرایط، مانی حسابی نسبت به شرایط الی و وضع استراحت او، حساس شده است! البته که مانی، تنها عضو گروه نیست که شرایط تازه‌ای را تجربه می‌کند، دیگو، عضو دیگر گروه یعنی ببر دندان شمشیری هم نسبت به شرایط خود حسابی مردد شده و می‌خواهد گروه را ترک کند. در این میان البته سید، داستان و ماجرای کاملا عجیب‌تری دارد! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هرچه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

داستان عصر یخبندان 3 درباره چیست؟

سید که احساس می‌کرد با حضور فرزند الی و مانی، حسابی تنها می‌شود، تصمیم می‌گیرد که یک خانواده تازه برای خود بسازد. اما چطور می‌خواهد این کار را انجام دهد؟ سید با پیدا کردن سه تخم بزرگ و عجیب در زیر یخ‌ها، آن‌ها را با خود می‌برد و با گرم نگه‌داشتن تخم‌ها، از آن‌ها مراقبت می‌کند! از تخم‌های پیدا شده، سه دایناسور کوچولو بیرون می‌آیند و ماجراها از همین لحظه شروع می‌شوند! مادر این سه بچه دایناسور، با عصبانیت تمام سعی دارد که فرزندان خود را از دست سید نجات دهد و در حین این تعقیب و گریز، سید وارد دنیای زیرزمینی دایناسورها می‌شود. البته که بقیه اعضای گروه، سید را تنها نمی‌گذارند و مانی، الی، دیگو و بقیه، به‌سرعت وارد دنیای زیر زمین شده تا او را نجات دهند! شما فکر می‌کنید که این بار هم گروه مانی و بقیه دوستانش موفق خواهند شد؟ یا در این مبارزه، دایناسورها برنده می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن Ice Age 3 را با دوبله فارسی همراه فرزندتان تماشا کنید!

تماشا انیمیشن سینمایی عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها چه نکات مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

قسمت سوم عصر یخبندان ، در ادامه مجموعه کارتون عصر یخبندان ساخته شد. این مجموعه کارتونی، مخاطبان را به دوران ماقبل تاریخ برده و آن‌ها را با ماجراجویی ماموت‌ها و دیگر حیوانات باقی‌مانده از عصر یخبندان، آشنا می‌کند. در عصر یخبندان قسمت 3 ، کودکان با دوره تازه‌ای از تاریخ زمین آشنا خواهند شد و می‌توانید با کمک ماجراهای این انیمیشن جذاب، نکات مهم و مثبتی به آن‌ها بیاموزید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه چیزهایی به فرزندان خود بگویید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

آشنایی با دوره‌های مختلف تاریخ زمین

یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌توانید پس از اتمام انیمیشن Ice Age 3 با بچه‌ها درباره آن حرف بزنید، دوره‌های مهم کره زمین است. درباره عصر یخبندان، دوره دایناسورها و دیگر دوره‌های تاریخی مهم کره زمین، با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و اطلاعات عمومی آن‌ها را افزایش دهید. در صورت تمایل کودکان، می‌توانید کتاب‌های کودکانه و علمی مرتبط به این موضوع را خریداری کرده و با همدیگر، با تاریخ حیات موجودات روی زمین، آشنا شوید.
علاوه بر این می‌توانید درباره حیوانات منقرض‌شده با کودکان گفت‌وگو کرده و روش‌های مهم حفاظت از کره زمین را هم به آن‌ها آموزش دهید.

بررسی وسایل خصوصی و عمومی و عدم استفاده بی‌اجازه از وسایل خصوصی دیگران

ماجراجویی‌های برنامه کودک عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها با یک اشتباه سید شروع می‌شود. این کاراکتر بدون اجازه، تخم‌های دایناسور را برای خود بر می‌دارد و با این کار، انواع دردسرها را ایجاد می‌کند. با اشاره به این بخش، درباره وسایل عمومی و خصوصی با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همه وسایلی که در اطراف آن‌ها وجود دارند، وسایل عمومی نیستند و به همین خاطر قبل از استفاده از برخی وسایل که متعلق به دیگر اعضای خانواده هستند، باید اجازه بگیرند.
درک این موضوع مهم برای کودکانی که قرار است به مهدکودک یا مدرسه بروند، اهمیت بسیار بیشتری دارد و با کمک این انیمیشن، می‌توانید موضوع مهم عدم استفاده از وسایل خصوصی دیگران بدون اجازه آن‌ها را به فرزندان‌تان آموزش دهید.

تغییر شرایط اعضای گروه یا خانواده و نحوه سازگار شدن با آن

تغییر شرایط مانی و الی، باعث شده که دیگر اعضای گروه یعنی دیگو و سید، حس‌های بدی تجربه کنند و حتی بخواهند که از گروه جدا شوند. درباره این بخش، کمی بیشتر با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که تغییر، تنها بخش ثابت زندگی است.
به کودکان یادآوری کنید که در دوره‌های مختلف، شرایط اعضای خانواده یا دوستان آن‌ها تغییر خواهد کرد، ولی این تغییرات به‌معنی از بین رفتن روابط انسانی و احساسی آن‌ها با یکدیگر نیست. بلکه در شرایط تازه، همه افراد شکل دیگری از روابط را تجربه خواهند کرد و باید با درک کردن این موضوع، فرآیند تغییر را کمی برای خود ساده‌تر کنند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Ice Age 3 : Dawn of the Dinosaurs با دوبله فارسی باید این نکات را بدانند

  • تعقیب و گریزهای مختلف و وجود دایناسورهای خشمگین، باعث شده که تماشا کارتون عصر یخبندان : ظهور دایناسورها برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • حضور دایناسورها ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. به بچه‌ها بگویید که این حیوانات در حال حاضر اصلا وجود ندارند و تا انتهای پخش کارتون، در کنار آن‌ها بمانید.

  • انواع وسایل و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر کاراکترهای عصر یخبندان وجود دارد که ممکن است بچه‌ها به خرید این وسایل ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی عصر یخبندان 3 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما هم می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای فرزندان خود پخش نمایید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Ice Age 3 : Dawn of the Dinosaurs با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را آفلاین به‌همراه بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن یکی از ماجراجویی‌های بامزه و مهیج سید و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر سینمایی‌های این مجموعه مانند انیمیشن عصر یخبندان 1 و انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.