آفرینک
X

کریگ قبل از نهر Craig Before the Creek (2023)

کریگ قبل از نهر Craig Before the Creek

انیمیشن کریگ قبل از نهر Craig Before the Creek درباره ماجراجویی جدید کریگ برای یافتن گنج گمشده در نهر است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی کریگ قبل از نهر

کارتون کریگ جدید که با اسم‌های دیگری مثل « کریگ اهل آبگیر » و « کریگ پیش از رودخانه » هم ترجمه شده است، داستان زندگی کریگ قبل از شروع ماجراجویی‌های سریالی‌اش را نشان می‌دهد. کریگ، پسر نوجوان و خجالتی بود که به تازگی به این محله نقل مکان کرده بودند. او اصلا از شرایط زندگی خود در این خانه تازه راضی نبود و دوست داشت که به خانه و محله قبلی‌شان برگردند تا اینکه یک اتفاق جدید همه چیز را تغییر می‌دهد. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی کریگ قبل از نهر با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی کریگ قبل از نهر

کریگ با کمی جست‌وجو در اطراف خانه، متوجه می‌شود که در نهر نزدیکی آن‌جا یک گنج جادویی وجود دارد که همه بچه‌ها دوست دارند آن را پیدا کنند. با شنیدن این خبر، هدف اصلی و مهم زندگی کریگ هم تغییر می‌کند. حالا او نه تنها نمی‌خواهد که به خانه قبلی برگردد، بلکه سعی دارد که با کمک دوست جدید خود و نقشه‌ای که به تازگی پیدا کرده است، گنج را به‌دست آورد. البته انجام این کار با حضور گروهی از بچه‌ها که در نقش دزدان دریایی به دنبال جویندگان گنج هستند، اصلا راحت نیست! اما آیا کریگ موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید کریگ قبل از نهر چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

این کارتون جذاب و جدید با ماجرایی مهیج، اتفاقاتی جذاب و داستانی قابل درک، کودکان را به یک ماجراجویی کامل دعوت می‌کند. نحوه طراحی کاراکترها و همه جزئیات این کارتون، به شدت جذاب است و حال و هوای کارتون‌های قدیمی و نوستالژیک را زنده می‌کند. کارتون کریگ با ترکیب کاملی از ماجراجویی، طنز و البته نکات آموزنده و مهم، یک گزینه عالی برای دورهمی‌های خانوادگی است.
پیشنهاد می‌کنیم که این کارتون را هر چه سریع‌تر با فرزندان خود تماشا کنید و پس از آن، درباره نکات مثبت و مهم این کارتون با فرزندان خود حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به کودکان بگویید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما قرار خواهند داد:

سازگارشدن با شرایط جدید و مراحل تازه زندگی

کاراکتر اصلی یعنی کریگ به دلیل اسباب‌کشی به محله تازه، شرایط سختی دارد. او نمی‌تواند با بچه‌های دیگر دوست شود و اصلا از شرایط فعلی خود راضی نیست. این وضعیت کم‌کم و با رخ‌دادن اتفاقات مهیج در محله جدید، تغییر می‌کند.
اگر شما هم در این شرایط قرار دارید و به دلایل مختلف، باید محله، شهر یا حتی کشور محل زندگی‌تان را تغییر دهید یا به تازگی این کار را انجام داده‌اید، تماشای انیمیشن Craig Before the Creek همراه فرزندتان فرصت خوبی برای مکالمه در اختیارتان می‌گذارد. به بچه‌ها توضیح دهید که تغییر، تنها بخش ثابت زندگی است. انسان‌ها در هر مرحله از زندگی خود، باید با اتفاقات جدید مواجه شوند. شرایط تازه خود را بپذیرند و با تمام توان برای ساخت شرایط بهتر، تلاش کنند. داشتن دافعه نسبت به اطراف و عدم پذیرش وضعیت تازه، تنها باعث سخت‌ترشدن زندگی برای آن‌ها خواهد شد و هیچ نتیجه مثبتی در پی ندارد.

اهمیت خلاقیت و دیدن دنیا از دریچه دیگر

تمام ماجراجویی کریگ و دوستان جدید او بر اساس خلاقیت آن‌ها است. بچه‌ها در این شرایط، دنیا را از زاویه دید دیگری تماشا می‌کنند. اتفاقات را به شکل مبتکرانه‌ای تغییر می‌دهند و از فضای ساده و معمولی محل بازی خود، بزرگترین ماجراجویی دنیا را می‌سازند. با اشاره به این بخش، بچه‌ها را به انجام بازی‌های فیزیکی خارج از خانه، تشویق کنید.
کودکان را وارد بازی‌های نقش‌آفرینی کرده و در کنار آن‌ها، دنیای واقعی را با ذهن خود، تغییر دهید. اجرای این بازی‌های مهیج، باعث تقویت مهارت داستان‌پردازی و خلاقیت بچه‌ها شده و برای یافتن راه‌حل‌های جدید در شرایط سخت، به کودکان کمک می‌کند.

زورگویی و قلدری و عواقب منفی آن

در انیمیشن سینمایی کریگ قبل از نهر ، دو گروه از بچه‌ها وجود دارند. یک گروه، شامل کریگ و دوستان او بوده و گروه دیگر، دزدان دریایی هستند. با این‌که گروه دوم نقش بسیار مهمی در داستان ایفا می‌کنند، اما می‌توانید با اشاره به فعالیت‌های مختلف آن‌ها، درباره موضوع مهم زورگویی و قلدری با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
به کودکان بگویید که اگر در چنین شرایطی قرار گرفتند باید چه کارهایی انجام دهند و از همه چیز مهم‌تر این‌که خیلی سریع شما را در جریان بگذارند. ناگفته نماند که در این بخش، حتما این موضوع حساس را از زاویه دیگر هم بررسی کنید. به فرزندان خود بگویید که شوخی با بچه‌های کوچک‌تر و ضعیف‌تر، در اغلب موارد باعث آزاردادن آن بچه‌ها می‌شود. به فرزندان‌تان تاکید کنید که نباید به هدف سرگرمی یا شوخی، بقیه بچه‌ها را اذیت کرده یا مسخره کنند.

والدین پیش از پخش کارتون سینمایی Craig  Before the Creek  باید این مواد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا کارتون کریگ قبل از نهر برای بچه‌های 7 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • لحظات تعقیب و گریز یا احتمال دستگیرشدن کاراکترهای اصلی وجود دارد. اگر احساس می‌کنید که این بخش‌ها برای فرزندان شما تنش‌زا است، حتما در حین پخش کارتون کنار کودکان بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد.

  • حضور بچه‌ها بدون والدین و افراد بزرگ‌تر در جنگل، شاید این ایده را به کودکان بدهد که آن‌ها هم می‌توانند به تنهایی از خانه دور شده و انواع ماجراجویی‌ها را پشت سر بگذارند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی کریگ قبل از نهر با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون کریگ جدید با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه‌بر این، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Craig Before the Creek با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های کریگ و دوستان او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن کریگ قبل از نهر لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خانه بزرگ و انیمیشن خانه پر سر و صدا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.