آفرینک
X

لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی Lego DC Batman : Family Matters (2019)

لگو دی سی بتمن Lego DC Batman

انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی Lego DC Batman : Family Matters با فرستادن دعوت‌نامه‌های عجیب به خانواده بتمن شروع شده و با حمله یکی از دشمن‌های قدیمی شهر گاتهام، اوضاع پیچیده‌تر می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی

این بار، بروس وین تنها نیست و بتمن همراه با رابین، بت‌گرل و بت‌ومن، یک گروه قوی و قدرتمند دارند که کنار هم، با انواع موجودات بد و شرور، مبارزه می‌کنند. بتمن که از زندگی دوگانه خود حسابی خسته شده است، می‌خواهد کمی مسئولیت‌های خودش را کمتر کند که در همان روز، چند نامه مشکوک به دست هر کدام از اعضای خانواده بتمن‌ می‌رسد و داستان، از همین لحظه شروع می‌شود. می‌پرسید چه داستانی؟ خب فقط کافی است که با ما به بخش بعدی بیایید تا داستان انیمیشن سینمایی لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با دوبله فارسی را برای شما تعریف کنیم که در ایران با اسم « لگو بتمن : مسائل خانوادگی » هم ترجمه شده است.

داستان کارتون سینمایی لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی

دو دشمن قدیمی بتمن یعنی مرد دوچهره و رد-هود، با هم متحد شده و برای اعضای خانواده بتمن، دعوت‌نامه می‌فرستند. پس از اینکه بتمن، رابین، بت‌ومن و بت‌گرل به محل ملاقات می‌رسند، رد-هود به آن‌ها می‌گوید که 5 بمب را در جاهای مختلف شهر قرار داده و هر کدام از آن‌ها باید بتوانند یکی از این بمب‌ها را خنثی کنند وگرنه همه بمب‌ها منفجر خواهند شد! با این اتفاق، همه اعضای خانواده از هم جدا شده و سعی می‌کنند به‌تنهایی، بخشی از تهدید را از بین ببرند، اما طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شوند اوضاع خیلی پیچیده‌تر است و آن‌ها باید با هم کار کنند. فکر می‌کنید که اعضای خانواده بتمن، می‌توانند این بار هم دشمن‌های گاتهام را شکست دهند؟

جزئیات جذاب انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با دوبله فارسی

انیمیشن جدید لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با همان مشخصه‌های فوق‌العاده کتاب‌های کمیک و با یک داستان هیجان‌انگیز، ساخته شده است. تفاوت اصلی این قسمت از کارتون این است که برخلاف نسخه‌های پیشین، دو کاراکتر زن هم در کنار بتمن حضور دارند و با وجود این کاراکترهای جدید، بتمن به‌عنوان رهبر اصلی گروه و کمی شبیه به پدر خانواده، باید وظایف مختلفی را بر عهده بگیرد.
سکانس‌های مبارزه، دیالوگ‌ها طنز، روند مهیج داستان و البته تلاش برای شکست‌دادن نیروهای منفی و بدجنس، همه باعث شده‌اند که کودکان با اشتیاق کامل این کارتون را دنبال کرده و از ماجراجویی‌های شخصیت‌های قوی و مثبت، لذت ببرند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند و بعد از تمام شدن انیمیشن، درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این کارتون، با هم تبادل نظر داشته باشید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به بچه‌ها چه نکاتی را بگویید، با ما به بخش بعدی بیایید که چند ایده عالی به شما بدهیم!

نکات مثبت و آموزنده کارتون لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی 2019

تماشا انیمیشن لگو دی بتمن : مشکلات خانوادگی برای بچه‌های 7 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای کودکان شامل این موارد است:

 • تقابل نیروهای مثبت و منفی؛

 • حمایت از اعضای خانواده در صورت وقوع اتفاق‌های بد؛

 • کار تیمی و تاثیر آن برای رسیدن به موفقیت؛

 • اهمیت حضور والدین در زندگی بچه‌ها و حمایت از آن‌ها در مواقع سخت.

مهم‌ترین بخش این کارتون این است که بچه‌ها می‌بینند که اعضای گروه بتمن، بدون داشتن رابطه خونی، دقیقا مثل یک خانواده هستند و در همه جا، از هم حمایت می‌کنند. این قسمت، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره انواع خانواده‌ها، حرف بزنید. می‌توانید از این بخش کمک بگیرید و درباره فرزندپذیری و خانواده‌های مختلف، با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که هر خانواده، با هر تعداد اعضا و به هر شکلی، محترم است و نباید اطرافیان را به خاطر نوع خانواده‌شان، قضاوت کنیم.
بچه‌ها با تماشا انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی متوجه می‌شوند که رابین، به دلیل وجود انواع قانون در خانه و خانواده، حسابی ناراحت است و دوست ندارد از این قوانین پیروی کند. البته که با گذشت مدت زمان کمی، رابین می‌فهمد که این قوانین، برای حفاظت از خودش و بقیه اعضای خانواده، ضروری هستند. می‌توانید از این قسمت هم کمک گرفته و درباره قانون‌های خانه و خانواده خود، با بچه‌ها حرف بزنید. مهم‌ترین قوانین را با هم تکرار کنید و نظر فرزندان‌تان را راجع به هر کدام، بپرسید. اگر کودکان‌تان یکی از قوانین را خیلی سخت‌گیرانه می‌دانند، در صورت امکان کمی آن را تعدیل کنید و یا درباره دلیل سخت‌بودن شرایط و غیر قابل تغییربودن آن قانون، با بچه‌ها حرف بزنید تا با درک کامل شرایط زندگی، بچه‌ها آن موارد را رعایت کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی 2019 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و اگر بچه‌های شما دوست دارند هر کارتون را چندین بار ببینند، می‌توانید این کارتون را به‌راحتی برای آن‌ها دانلود کنید. بتمن و خانواده منحصر به‌فرد او، با وجود همه تفاوت‌ها، از هم حمایت می‌کنند و این همان اصل مهمی است که همه مخاطبان باید آن را به خاطر بسپارند و این کارتون، با زبان ساده و کودکانه، این موضوع را به بچه‌ها و البته بزرگترها، یادآوری می‌کند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن لگو دی سی بتمن : مشکلات خانوادگی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های مربوط به لگوها، مانند انیمیشن لگو دی سی : کمیک فلش و انیمیشن لگو آکوآمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.