آفرینک
X

وکسیل Vexille (2007)

وکسیل Vexille

داستان انیمیشن وکسیل Vexille در ژاپن و در سال 2077 اتفاق می‌افته. در اوایل قرن بیست و یکم صنعت ربات‌سازی در حال پیشرفت هست. در سال 2050 ژاپن جایگا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 6.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال
  • HD

معرفی وکسیل

داستان انیمیشن وکسیل Vexille در ژاپن و در سال 2077 اتفاق می‌افته. در اوایل قرن بیست و یکم صنعت ربات‌سازی در حال پیشرفت هست. در سال 2050 ژاپن جایگاه خود رو به عنوان رتبه اول صنعت ساخت ربات تثبیت کرده، از مصارف الکترونیکی گرفته تا کاربردهای نظامی. بدن ربات‌ها با استفاده از تکنولوژی شبیه سازی هرچه بیشتر به انسان نزدیک و خط تمایز خفیف بین انسان و ربات باعث تغییر ناگهانی در عقاید انسان‌ها شده. ساخت ماشین‌های به شکل انسان به تدریج به خطر مهمی تبدیل شده. از این رو سازمان ملل قطعنامه‌ای رو در رابطه با منع ساخت ربات‌های انسان نما صادر می‌کنه. ژاپن به شدت با این حرکت سازمان مخالفت می‌کنه و از عضویت سازمان ملل خارج می‌شه و سیاست انزوای تکنولوژیک رو در پیش می‌گیره.

در 21 دسامبر سال 2077، چند مأمور از کشورهای مختلف برای یک جلسه محرمانه در وایلار جمع شده‌اند که یک نفر همه آن‌ها رو می‌کشه. نیروهای شمشیر که مدتی به دنبال این مرد بودند، او رو ردیابی می‌کنند و به محل اعزام می‌شوند. وکسیل می‌تونه او رو دستگیر کنه ولی در همون لحظه یک هواپیما از راه می‌رسه و او رو نجات می‌دهد. اعضای تحقیقاتی گروه بعد از مدتی می‌فهمند که او یکی از ربات‌های انسان نما بوده است. ژاپن در ساخت ربات‌های انسان نما خیلی پیشرفت کرده و با استفاده از نسل جدید ربات‌ها می‌تونه یک ارتش رباتیک بسازه که خطری بیشتر از بمب اتم داره. رئیس گروه شمشیر در یک جلسه فوری می‌گه ده ساله که ژاپن خارج از دید رادار در حال فعالیته و در ماه‌های اخیر فعالیت‌های شدیدی از سوی ژاپنی‌ها مشاهده شده ولی برای متهم کردن ژاپن، مدارک زیادی در دسترس نیست. به همین دلیل اعضای گروه شمشیر باید به طور مستقل وارد عمل بشوند. مأموریت آن‌ها نفوذ به ژاپن هست که هیچ اطلاعات جدیدی از اون ندارند و تمامی اطلاعات در دسترس آن‌ها مربوط به ده سال قبل هست و همین موضوع مأموریت رو سخت‌تر می‌کنه. آن‌ها برای انجام مأموریت نیاز به داوطلب دارند و وکسیل خطر انجام این کار می‌پذیرد.

تا الان فهمیدیم که وکسیل برای مأموریت نفوذ به ژاپن داوطلب شده. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای وکسیل رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن وکسیل، لئون، زک، ریو و تاکشی هستند.

در صورتی که از انیمیشن وکسیل خوشتون اومده، انیمیشن حکایت دریای زمین رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن وکسیل Vexille

راز تاریک توکیو در آینده!