هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation (2018)

هتل ترانسیلوانیا 3 Hotel Transylvania 3

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation چند ماه بعد از اتفاقات قسمت قبل اتفاق می‌افته. میویس تلاش م ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7+ سال

معرفی هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation چند ماه بعد از اتفاقات قسمت قبل اتفاق می‌افته. میویس تلاش می‌کنه تا با برنامه‌ریزی یه سفر خانوادگی دراکولا، پدرش، رو شگفت‌زده کنه چون همیشه این دراکولا هستش که تعطیلات رو برای مسافران هتلش مهیا می‌کنه و خودش فرصتی برای رفتن به مسافرت نداره. او برای تعطیلات تابستونی یه سفر دریایی با کشتی هیولایی تجملی در نظر می‌گیره تا پدرش بتونه بعد از مدت‌ها به تعطیلات بره. توی تبلیغات این کشتی تفریحات مختلفی برای مسافران پیشنهادشده، مثل؛ والیبال هیولاها، برنزه کردن زیر نور ماه و گشت‌های کوتاه تفریحی. با شنیدن خبر برنامه تعطیلات با یه کشتی تجملاتی و گرون بقیه گروه هیولاها، که دوستان دراکولا هستند، هم نمی‌تونند جلوی خودشون رو بگیرند و وسوسه می‌شوند تا به آن‌ها تو این تعطیلات ملحق بشوند.

مدتی از سوارشدن گروه بر کشتی نمی‌گذره که دراکولا مجذوب کاپتان مرموز کشتی تفریحاتی، به اسم اریکا، می‌شه. مشکل از جایی شروع می‌شه که میویس از علاقه دراکولا به این کاپتان خبردار می‌شه و تعطیلات رؤیایی‌شون رو تبدیل به کابوس وحشتناک می‌کنه. همه هیولاها از راز وحشتناکی که پشت این کاپتان مرموز هستش بی‌خبر هستند. دراکولا هم خبر نداره که اریکا در حقیقت نوه بزرگ آبراهام ون هلسینگ هستش. پروفسور هلسینگ به‌عنوان شکارچی خون‌آشام و هیولاها شناخته می‌شه و دشمن دیرینه کنت دراکولا به شمار می‌رود. الان هم اریکا تصمیم داره تا تمامی هیولاها رو از بین ببره. میویس از این راز بزرگ خبردار می‌شه و رهبری گروه هیولاها رو برای متوقف کردن اریکا قبل از اینکه دیر بشه و دراکولا کشته بشه، بر عهده می‌گیره.

تا الان فهمیدیم که میویس تصمیم گرفته تا جلوی این کاپتان شیطان صفت رو بگیره ولی آیا می‌تونه این کار رو انجام بده؟ خودتون انیمیشن زیبای هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی، دراکولا، جانی، گریفین، میویس و اریکا هستند. در صورتی که از انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی خوشتون اومده، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3: تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation

تعطیلات خانوادگی که زندگی رو از درونتون بیرون خواهد کشید.