هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation (2018)

هتل ترانسیلوانیا 3 Hotel Transylvania 3

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی Hotel Transylvania 3 : Summer Vacation درباره سفر تابستانی دراکولا همراه با خانواده و دوستان او است که در آن‌جا با یک ماجرای عجیب و مهیج، روبه‌رو می‌شوند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی

هیچ کس دوست ندارد تنها بماند، اما در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی ، بعد از ازدواج «میویس» دختر کنت دارکولای مشهور، دراکولا در هتل بزرگ و باشکوه خود، حسابی تنها مانده است. میویس هم برای تنها نماندن پدرش، یک سفر دریایی جذاب برنامه‌ریزی می‌کند و همه هیولاها را همراه با دراکولای بزرگ، به کشتی بزرگ تفریحی می‌برد! البته که میویس و حتی بقیه هیولاها، یک چیز مهم را نمی‌دانند و ممکن است همان موضوع هم باعث یک اتفاق بد برای همه آن‌ها شود. اگر شما هم نمی‌دانید منظور ما چیست، با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کارتون سینمایی هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی با را برای شما تعریف کنیم!

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی

دراکولا و همه هیولاهای بامزه، یک دشمن قدیمی دارند که از صدها سال پیش، می‌خواست همه آن‌ها را از بین ببرد. چیزی که هیچ‌کس از آن خبر ندارد این است که کاپیتان اصلی کشتی تفریحی یعنی کاپیتان اریکا، نوه همان دشمن قدیمی آن‌ها است و الان اریکا، می‌خواهد پس از سال‌ها، کار ناتمام پدربزرگ خود را این بار بر روی کشتی و در دل اقیانوس‌ها، تمام کند. البته که انجام این کار، چندان هم راحت نیست و هیولاهای دوست داشتنی هتل ترانسیلوانیا ، هر کدام یک قدرت خاص و ویژه برای خود دارند! شما فکر می‌کنید کاپیتان اریکا برای از بین بردن کنت دراکولا و بقیه هیولاهای بامزه، چه نقشه‌ای دارد؟

جزئیات جالب انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 با دوبله فارسی

هتل ترانسیلوانیا، یکی از قدیمی‌ترین و جذاب‌ترین قلعه‌های دنیا است که ماجراهای جذابی دارد و در مجموعه انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ، بچه‌ها می‌‌توانند ماجراهای جذاب این قلعه اسرارآمیز و ساکنان دوست‌داشتنی آن را ببینند. قسمت سوم انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ، با یک تفاوت مهم و اصلی ساخته شده است و این بار شخصیت های هتل ترانسیلوانیا 3 از قلعه خارج شده‌اند و همه ماجراها، در یک کشتی تفریحی بزرگ، اتفاق می‌افتد. همین موضوع، لحظات فوق‌العاده جذاب و خنده‌داری را ایجاد کرده است که بدون هیچ شکی، نه تنها بچه‌ها بلکه همه بزرگترها، از دیدن همه سکانس‌های این انیمیشن لذت خواهند برد.
در بین همه قسمت‌های این مجموعه، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا قسمت 3 با استقبال فوق‌العاده مخاطبان روبه‌رو شده و عنوان پرفروش‌ترین قسمت این مجموعه را به خود اختصاص داده است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون سینمایی هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت کارتون هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی برای بچه ها

تماشا انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی برای بچه‌های بالای 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

  • عواقب کینه‌جویی و تلافی‌کردن؛

  • تبعیض و پیش‎داوری بر اساس ظاهر افراد؛

  • اهمیت روابط دوستانه و خانوادگی.

اولین و مهم‌ترین موضوعی که بچه‌ها در این کارتون سینمایی خواهند دید، تنهایی آزاردهنده دراکولا است. از این قسمت کمک بگیرید و با بچه‌ها، درباره اهمیت دوستان و اعضای خانواده، صحبت کنید. می‌توانید در این بخش درباره تنهایی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هم با کودکان حرف بزنید و آن‌ها را به سپری‌کردن زمان بیشتر در کنار اعضای خانواده، ترغیب کنید.
در ادامه این کارتون، بچه‌ها می‌بینند که کاپیتان اریکا، تنها به دلیل دشمنی قدیمی پدر پدربزرگ خود با دراکولا، می‌خواهد او و بقیه را از بین ببرد. کم‌کم و بعد از شناختن دراکولا و بقیه هیولاها، اریکا مردد می‌شود و متوجه قضاوت نادرست خود خواهد شد. این بخش فرصت خوبی است که درباره عدم قضاوت افراد بر اساس ظاهر، جنسیت، نژاد و دیگر مشخصه‌های معمول، با کودکان صحبت کنید.
به آن‌ها بگویید که هیچ‌گاه نباید قبل از شناختن آدم‌ها، آن‌ها را کاملا خوب و یا کاملا بد، در نظر بگیرند و فقط بعد از دیدن رفتار و شخصیت هر فرد و بررسی همه جوانب، درباره آن فرد، تصمیم‎گیری کنند. بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که کودکان با یاد گرفتن همین اصل مهم، در آینده می‌توانند تصمیم‌های بسیار بهتری گرفته و به شکل موثرتری از خود در مقابل خطرات کوچک و بزرگ، محافظت کنند.
علاوه بر این، بچه‌ها در این کارتون متوجه می‌شوند که می‌توان با افراد کاملا متفاوتی دوست شوند و با وجود همه تفاوت‌ها، روابط خوب و صمیمانه‌ای با هم داشته باشند. سازگار شدن با تفاوت‌‌های موجود، پذیرش اطرافیان با همه خصوصیات منحصر به‌فرد آن‌ها و صبور بودن در مقابل اعضای خانواده و دوستان، از دیگر نکات آموزنده و مهمی است که بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی هتل ترانسیلوانیا 3 ، با آن‌ها آشنا می‌شوند. می‌توانید از هر کدام از این موارد ایده گرفته و با توجه به رفتار فرزندان خود، درباره یکی از این موضوعات یا همه آن‌ها، با هم حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا برنامه کودک هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند، خوشبختانه باید بگوییم که علاوه بر تماشای رایگان، امکان دانلود کارتون سینمایی هتل ترانسیلوانیا 3 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک نیز وجود دارد و می‌توانید این کارتون را پس از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن گربه چکمه پوش : آخرین آرزو و انیمیشن لگو جنگ ستارگان تعطیلات تابستانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.