آفرینک
X

خانواده شاد Monster Family (2017)

خانواده شاد Monster Family

انیمیشن خانواده شاد Monster Family داستان ماجراهای یه خانواده نه چندان شاد هستش. یک دراکولا به تنهایی در دل کوه یخ زندگی می‌کنه و هیچکس از محل او خبر ن ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 4.6 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی خانواده شاد

انیمیشن خانواده شاد Monster Family داستان ماجراهای یه خانواده نه چندان شاد هستش. یک دراکولا به تنهایی در دل کوه یخ زندگی می‌کنه و هیچکس از محل او خبر نداره. او یکی از لباس‌های هیولایی فروشگاه لباس مبدل رو بر می‌داره و خبر نداره که داخل لباس یه موبایل جا مونده. یه روز اما ویشبون که دختری دست و پا چلفتی هستش و مدت‌هاست به دنبال دندون‌های هیولایی می‌گرده، به شماره تلفن صاحب فروشگاه تماس می‌گیره ولی خبر نداره که تلفن دست دراکولا هستش.

دراکولا بهش می‌گه او استاد تاریکی و ارباب خفاش‌ها هستش ولی دختر باور نمی‌کنه و فقط فکر می‌کنه که او یه مزاحمه و می‌خواد تلفن رو قطع کنه ولی دراکولا نمی‌گذاره، چون مدت‌هاست که تنها زندگی کرده و می‌خواد با یه موجود زنده حرف بزنه. دختر خودش رو معرفی می‌کنه ولی یهویی تلفنش داخل چاه فاضلاب کنار خیابون می‌افته. دختر وارد مغازه کتاب فروشی دوستش، شاین، می‌شه و داستان تماسش با یه آدم عجیب رو برای شاین تعریف می‌کنه.

شاین که استاد ماساژ هستش برای اینکه به اما آرامش بده، ماساژش می‌ده و اما هم داستان بدبیاری‌هایی که کل خانواده‌اش گرفتارشونه برای شاین تعریف می‌کنه. مکس برادر کوچکترش همیشه توی مدرسه توسط هم کلاسی‌هاش اذیت می‌شه. فلو خواهر کوچکترش خجالتیه و فرانک برادر بزرگترش همیشه تو اداره با رئیسش و همکاراش مشکل داره. شاین برای خوشحال کردن اما بهش یه دندون هیولایی که از یه حراجی خریده و بلیط ورود به مهمونی با لباس مبدل هیولا رو می‌ده تا او بتونه یه شب هم که شده با خانواده‌اش شاد باشه. از اون سمت هم دراکولا که از اما خوشش اومده خدمتکارش، ویمفیلد، رو صدا می‌زنه و بهش دستور می‌ده که اما ویشبون رو واسش پیدا کنه تا بتونه ازش خواستگاری کنه.

تا الان فهمیدیم که اما یه خانواده بدشانس داره و قراره واسشون یه شب شاد بسازه، ولی به نظرتون قراره تو مهمونی چه اتفاقاتی بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای خانواده شاد رو ببینید و از دیدن این انیمیشن هیجان انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خانواده شاد، دراکولا، اما، فرانک، شاین و مکس هستند.

در صورتی که از انیمیشن خانواده شاد خوشتون اومده، انیمیشن غول آهنی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خانواده شاد Monster Family

این انیمیشن محصول مشترک کمپانی‌‌های امبینت اینترتینمنت، یونایتد اینترتینمنت و مک مدیا در سال 2017 هستش.