آفرینک
X

فصل موج سواری 2 Surf's Up 2 : WaveMania (2017)

فصل موج سواری 2 Surf's Up 2

داستان انیمیشن فصل موج سواری 2 / Surf's Up 2: WaveMania بعد از ماجراهای قسمت اول اتفاق می‌افته که کودی به نفع جو خروسه کنار رفت و جو خروسه اول شد. ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فصل موج سواری 2

داستان انیمیشن فصل موج سواری 2 / Surf's Up 2: WaveMania بعد از ماجراهای قسمت اول اتفاق می‌افته که کودی به نفع جو خروسه کنار رفت و جو خروسه اول شد. کودی به طور کامل از ذهن مردم پاک نشد و الان در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده. او در این سال‌ها آموزشگاه موج سواری تأسیس کرده و به بچه‌ها روش‌های جدید موج سواری رو آموزش می‌دهد. تانک هم آموزشگاه زده و رقیب اصلی کودی محسوب می‌شه. تنها برتری تانک نسبت به کودی اینه که کودی تا به حال نتونسته یه بار هم قهرمان بشود.

جو خروسه الان به بهترین موج سوار دنیا تبدیل شده و به همه جای دنیا سفر می‌کنه، اسپانسر داره و خیلی معروف شده و همه چیزهایی که به دست آورده رو مدیون کودی می‌دونه. او در بین یکی از سفرهایش به جزیره پنگو بر می‌گرده تا به کودی سر بزنه و یه پوستر تبلیغاتی از گروه پنج خفن رو بهش بدهد. این گروه دور دنیا می‌گردند و در چالش‌های عجیب و مهیج شرکت می‌کنند و همیشه برنده می‌شوند. این گروه از پنج نفر تشکیل شده: آقای مک ماهون شیر دریایی برنده مسابقات کولاک، هانتر پادشاه موج سواران بزرگ، پیج بهترین سوارکار مارپیچ، میرغضب کنترل کننده موج‌ها و جی سی سریع‌ترین موج سوار. این گروه الگوی کودی بودند و او همیشه دوست داشته که کنار آن‌ها موج سواری کنه.

گروه پنج خفن برای انجام کاری به جزیره پنگو می‌آیند و کودی از شنیدن این خبر هیجان‌زده می‌شود. کودی تصمیم‌ می‌گیره تا برای آن‌ها در خانه خودش مهمونی بگیرد. مک ماهون اعلام می‌کنه که آن‌ها نقشه رفتن به ترنچز، افسانه‌ای‌ترین محل برای موج سواری رو دارند و می‌خواهند در آن منطقه موج سواری کنند.

تا الان فهمیدیم که گروه پنج خفن برای موج سواری در خطرناک‌ترین مکان دنیا به جزیره پنگو آمدند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای فصل موج سواری 2 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن فصل موج سواری 2، کودی، نانی، تانک، مک ماهون و جو خروسه هستند.

در صورتی که از انیمیشن فصل موج سواری 2 خوشتون اومده، انیمیشن فصل موج سواری رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن فصل موج سواری 2 / Surf's Up 2: WaveMania

این انیمیشن به کارگردانی Henry Yu در سال 2017 ساخته شده و محصول شرکت‌های Sony Pictures Animation و WWE Studios است.