آفرینک
X

استوارت کوچولو 2 Stuart Little 2 (2002)

استوارت کوچولو 2 Stuart Little 2

استوارت کوچولو 2 ( 2Stuart Little) استوارت توانایی خودش رو تو مسابقه فوتبال، بعد از اینکه یه توپ به سرش می‌خوره، محک می‌زنه. اون بعد از اینکه ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی استوارت کوچولو 2

استوارت کوچولو 2 ( 2Stuart Little)

استوارت توانایی خودش رو تو مسابقه فوتبال، بعد از اینکه یه توپ به سرش می‌خوره، محک می‌زنه. اون بعد از اینکه به طور اتفاقی هواپیمای اسباب‌بازی «جرج» رو خراب می‌کنه خیلی دلسرد میشه. پدر «استوارت»، «فردریک» سعی می‌کنه تا اونو تشویق کنه و بهش یاد بده که نباید از شکست‌های خودش ناامید بشه.

چند روز بعد وقتی استوارت از مدرسه به خونه میومد، یه قناری زخمی به اسم «مارگالو» رو می‌بینه. «مارگالو» به یه شاهین به اسم «فلکون» برا دزدیدن اشیاء قیمتی از خونه‌های مردم کمک می‌کنه. اون زمانیکه که خیلی کوچیک بوده به یتیم خونه رفته و الان برا داشتن یه سرپناه به «فالکون» تو دزدی کمک می‌کنه.

«استوارت» به «مارگالو» پیشنهاد می‌کنه که بیاد و با خونواده اون زندگی کنه. «مارگالو» به خاطر این محبت «استوارت»، از خونواده اون دزدی نمیکنه. «استوارت» و «مارگالو» دوستای صمیمی می‌شن و «مارگالو» کمتر برا دزدی میره. «فالکون» از این موضوع خیلی عصبانی میشه و «مارگالو» رو تهدید می‌کنه که اگه حلقه عروسی «النور» رو براش نیاره، «استوارت» و می‌خوره. «مارگالو» برای اینکه امنیت «استوارت» حفظ بشه با بی‌میلی این کارو قبول می‌کنه.

وقتی خونواده «استوارت» متوجه شدن که حلقه نیست، فک کردن که افتاده تو سینک ظرفشویی. «استوارت» گفت که با یه طناب میره پایین تا اونو پیدا کنه. اما وقتی میره پایین طناب پاره میشه و می‌افته تو چاه ظرفشویی. «مارگالو» که متهم به دزدی هم هست، اونو نجات میده و خونه «استوارت» رو ترک می‌کنه تا از «استوارت» محافظت کنه. وقتی «استوارت» متوجه میشه که «مارگالو» نیست، فک می‌کنه که «فالکون» اونو دزدیه و تصمیم می‌گیره که با کمک «اسنوبل» نجاتش بده. وقتی «استوارت» از خونه میره، به «جرج» میگه که در مورد دلیل رفتنش به پدر و مادرش چیزی نگه.   

با کمک دوست «اسنوبل»، «مانتی»، اونا متوجه میشن که «فالکون» بالای ساختمون «پیشکین» زندگی می‌کنه. اونجا «فالکون» به «استوارت» میگه که «مارگالو» برای اون کار می‌کرده و حلقه رو اون دزدیده و زخمی شدنش هم یه نقشه برا گول زدن «استوارت» بوده.

«مارگالو» برای اینکه دوستی خودش رو به «استوارت» ثابت کنه، با اصرار «استوارت» به خونه بر می‌گرده. وقتی «مارگالو» دیگه برای «فالکون» دزدی نمی‌کنه، «فالکون» سعی میکنه تا «استوارت» و نابود کنه. اون سعی کرد تا «استوارت» رو از بالای ساختمون به پایین پرت کنه. البته «استوارت» رو یه ماشین حمل زباله پرت میشه و اتفاقی براش نمی‌افته.

برای اینکه بدونید چه اتفاقاتی برای «استوارت» و دوستش می‌افته، استوارت کوچولو 2 ( 2Stuart Little) رو حتما ببینید.