آفرینک
X

لوک خوش شانس : فرار دالتون ها Lucky Luke : The Daltons on the Run (1983)

لوک خوش شانس Lucky Luke

انیمیشن لوک خوش شانس : فرار دالتون ها Lucky Luke: The Daltons on the Run از اون انیمیشن ها هست که هم پیرمرد 70 ساله باهاش حال میکنه هم بچه 6 ساله. آخه کی هس ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 6.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی لوک خوش شانس : فرار دالتون ها

انیمیشن لوک خوش شانس : فرار دالتون ها Lucky Luke: The Daltons on the Run از اون انیمیشن ها هست که هم پیرمرد 70 ساله باهاش حال میکنه هم بچه 6 ساله. آخه کی هست که با بوشوگ سگ لوک خوش شانس و جالی اسبش و چهار تا برادرای دالتون که به ترتیب قد کنار هم وایسادن حال نکنه؟ تازه همه اینها رو هم بگذارید کنار دوبله قدیمی و کلاسیک و صداهای فوق العاده ای که بجای اونها حرف زدن.

این انیمیشن درواقع از سه تا اپیزود متفاوت تشکیل شده ولی نگران نباشید، همه شخصیت ها توی همه اپیزودها هستن. توی همه قسمت ها ما با لوک خوش شانس که یک هفت تیر کش تنها و فوق العاده است و هیچوقت تیرش خطا نمیره و هیچوقت هم کسی رو نمیکشه روبه رو هستیم. چطوری تیرش خطا نمیره و هیچ کس رو هم نمیکشه؟ خوب، اینم از کارهای لوک هست که شبیه هیچ کس دیگه نیست، باید ببینید تا متوجه بشید.

یکی از کارهای دائمی لوک این هست که دنبال دالتونها بگرده و اونها رو دستگیر کنه و به زندون برگردونه. دالتون ها که به ترتیب عقل و قد صف میبندن فقط توی یک چیز مشترک هستن و اون هم بدشانسی شون هست. جو که کوتاهترین دالتون و رئیس گروه هست همیشه در حال بدبختی کشیدن از دست برادرهای دیگه اش مخصوصن آوریل هست. آوریل بلند قد ترین و خنگ ترین عضو گروه هست که اصلن معلوم نیست برای چی تبهکار شده. اگه یک شاعر یا نانوا و چیزی میشد بهتر بود.

بوشوگ هم هست، یکی از مشهورترین سگ های ولگرد دنیا که هر کسی بهش محبت کنه دیگه رهاش نمیکنه و همیشه دنبالش میره. جالی هم که اسب عاقل و بالغی هست که عقلش از کل آدمهای مجموعه لوک خوش شانس بیشتره و خیلی متفکر و فیلسوف مابانه زندگی میکنه. خلاصه که باحال ترین تیم از دنیای غرب وحشی دور هم جمع شدن تا شما رو سرگرم کنند. زبان اصلی انیمیشن انیمیشن لوک خوش شانس : فرار دالتون ها انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی کلاسیک ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن لوک خوش شانس : فرار دالتون ها

کارگردان این انیمیشن جوزف باربارا Joseph Barbera هست و مثل بقیه قسمت های لوکی لوک این قسمت هم از کتاب های مصور موریس Morris نویسنده بلژیکی اقتباس شده. اگه دوست داشتید که یک اقتباس دیگه از کتاب های موریس، فیلم سینمایی دالتون ها رو هم ببینید.