آفرینک
X

خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک Diary of a Wimpy Kid : Rodrick Rules (2022)

خاطرات یک بچه چلمن Diary of a Wimpy Kid

انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک Diary of a Wimpy Kid : Rodrick Rules ماجراهای دستورالعمل‌های برادر بزرگتر گِرِگ، یعنی رودریک است که گِرِگ می‌خواهد با استفاده از آن‌ها، دوره نوجوانی بهتری داشته باشد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک

گذراندن دوران نوجوانی، همیشه و در همه جای دنیا سخت است. این موضوع با حضور یک برادر نوجوان بزرگتر، سخت‌تر هم می‌شود. گِرِگ، دقیقا در چنین شرایطی گیر افتاده و مثل همه بچه‌ها، هر روز یک دردسر تازه با برادر بزرگتر خود دارد. البته اوضاع تا زمانی ادامه دارد که پدر و مادرشان تصمیم می‌گیرند به یک سفر کوتاه بروند، این دو را در خانه تنها بگذارند و باعث شوند که رودریک و گِرِگ، رابطه بهتری داشته باشند! اگر شما هم یک یا چند فرزند نوجوان دارید، احتمالا می‌دانید که اوضاع قرار است حسابی خراب شود. در انیمیشن سینمایی خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با دوبله فارسی که در ایران آن را با اسم‌های دیگری مثل «دفترچه خاطرات یک بی عرضه : رودریک فرمانروایی می کند» و «فرمانروایی رودریک» شناخته می‌شود، می‌توانید با فرزند خود ادامه ماجرا را ببینید!

خلاصه داستان کارتون سینمایی خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک

رودریک، برادر 16 ساله گرگ است که همیشه او را اذیت می‌کند. با جدی‌شدن دعواها و بحث‌های این دو، والدین‌شان تصمیم می‌گیرند که آخر هفته به یک تعطیلات کوتاه بروند و آن‌ها را تنها بگذارند تا در این مدت، رابطه دو برادر بهتر شود. البته که این اتفاق، به این راحتی‌ها هم نمی‌افتد و با جشن‌گرفتن رودریک و راه ندادن گرگ در جشن، اوضاع خراب‌تر هم خواهد شد. البته که گرگ، بیکار نمی‌ماند و از جشن عکس می‌گیرد. حالا رودریک برای ساکت نگه‌داشتن گرگ و لو نرفتن جشن، سعی می‌کند قوانین خود را به او یاد بدهد که با کمک آن قوانین، گرگ هم نوجوانی راحت‌تری داشته باشد! قوانین رودریک چیست؟ خب باید هر چه زودتر انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک که یکی از انیمیشن های 2022 است را با بچه‌ها تماشا کنید و به جواب سوال خود برسید!

نکات جالب انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با دوبله فارسی

قسمت اول این کارتون یعنی انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن ، با ماجرای ورود گرگ و راولی دوست صمیمی‌اش به مدرسه جدید، آغاز می‌شود. این دو دوست مثل همه نوجوان‌ها، در مدرسه جدید با انواع ماجراها روبه‌رو می‌شوند و بالاخره بعد از چند ماه، می‌توانند جایگاه خود را در مدرسه پیدا کنند. بعد از ماجراهای قسمت اول، انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک ساخته شد و این بار، مخاطبان می‌توانند بخش دیگری از زندگی گرگ را ببینند.
کارتون خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با الهام‌گرفتن از کتابی به همین اسم و البته بر اساس فیلمی به همین نام، تولید و منتشر شده است. در این کارتون سینمایی، همه جزئیات جذاب داستان اصلی، وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون خاطرات یک بچه چلمن 2 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را درک کنند. بعد از تمام شدن انیمیشن هم می‌توانید درباره مهم‌ترین اتفاقات این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید و نظرشان را راجع به ماجراهای این دو برادر بپرسید.

تماشا کارتون خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای کودکان 8 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین نکات آموزنده این انیمیشن برای بچه‌ها، شامل این موارد هستند:

  • اهمیت روابط خانوادگی و دوستانه در زندگی؛

  • کمک به همدیگر برای مواجه‌شدن با شرایط سخت؛

  • سرپیچی از قوانین خانه یا مدرسه و عواقب این کار.

بچه‌ها در این انیمیشن، با دو برادر آشنا می‌شوند که یکی از آن‌ها در اواخر دوره نوجوانی است و دومی، تازه می‌خواهد پا به این دوران بگذارد. بحث‌ها و جدل‌های این دو و دردسرهای همیشگی آن‌ها، یک موضوع کاملا قابل درک برای کودکان است. اگر فرزندان شما هم همیشه با همدیگر بحث می‌کنند، تماشا این کارتون بهترین فرصت برای گفت‌وگو درباره این رفتار آن‌ها است. به کودکان یادآوری کنید که با وجود همه اختلاف نظرها، در نهایت همیشه خواهر و برادرها در کنار هم هستند، به هم کمک خواهند کرد و در شرایط سخت، از هم محافظت می‌کنند.
قوانین رودریک، روش‌های اشتباه این نوجوان است که از آن‌ها برای گذراندن این دوره نسبتا سخت، استفاده می‌کند. البته که هر بار، کاراکترهای اصلی بعد از استفاده از قوانین رودریک، با عواقب کار اشتباه خود مواجه می‌شوند. از این بخش هم کمک بگیرید و به کودکان بگویید که هیچ راه میانبری در زندگی وجود ندارد و همه باید این نکته را یاد بگیرند که فقط روش صحیح و قانونی، آن‌ها را به هدف‌شان می‌رساند.

تماشا و دانلود انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون مهیج و خنده‌دار را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان پخش کنید. به جز تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن 2 ، دوباره به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که «زندگی عادلانه نیست» و باید با وجود این قانون، بهترین نسخه از خودمان باشیم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن قرمز شدن و انیمیشن ویلوبی ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.