آفرینک
X

عملیات آجیلی 2 : ذاتن آجیلی The Nut Job 2 : Nutty by Nature (2017)

عملیات آجیلی 2 The Nut Job 2

انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job 2: Nutty by Nature با اسم دوم ذاتن آجیلی یک از بهترین انیمیشن های سال هست. این قسمت که در ادامه عملیات آجیلی 1 ساخته شده ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی عملیات آجیلی 2 : ذاتن آجیلی

انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job 2: Nutty by Nature با اسم دوم ذاتن آجیلی یک از بهترین انیمیشن های سال هست. این قسمت که در ادامه عملیات آجیلی 1 ساخته شده داستان سنجاب های آشنای قسمت اول و بقیه حیوانات اون هست. عملیات آجیلی 2 با دوبله فارسی اختصاصی آفرینک برای شما پخش میشه.

سارلی و بقیه دوست هاش، بادی و اندی و پرشس متوجه میشن که شهردار شهر اکتان میخواد پارکی رو که همه اونها توی اون زندگی میکنن رو خراب کنه و به جاش یک شهر بازی درست کنه. حالا البته قبل ترش بخاطر یک حادثه آجیل فروشی که اونها توش زندگی میکردن و در واقع بهشت همه شون بود منفجر شده و بر باد رفته. حالا اونها حسابی آواره و سردرگم شدن ولی سارلی و بادی، بیدی نیستن که با این بادها چیزیشون بشه، در جریانید که؟

خوب اگه شما توی موقعیتی قرار بگیرید که قرار باشه خونه و زندگیتون خراب بشه و بجاش شهر بازی بسازن چیکار میکنید؟ معلومه که قبول نمیکنید و به جنگ اون خرابکار میرید. سنجاب ها و موشها هم همینطور و نمیتونن خونه زندگیشون رو ول کنن به امون خدا. پس یک جنگ حسابی و بزرگ بین اونها شکل میگیره و هر کدومشون به همدیگه خسارت های زیادی میزنن. ولی شهردار در نهایت موفق میشه که شهر بازی رو راه بندازه،

البته داستان به همینجا ختم نمیشه و دوستای آجیلی ما هم کم نمیارن. اونها مشخص میکنن که رئیس کیه و نباید با موش ها و سنجاب ها و سگ ها در افتاد. اگه شما هم مثل من مشتاقید که داستانهای اونها رو بدونید وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن جذاب و سرگرم کننده بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست ولی شما در افرینک میتونید اون رو با صدای بهترین دوبلورهای با دوبله فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job 2: Nutty by Nature

سر جای خود. آماده باشید. آجیل ها رو بردارید.