آفرینک
X

مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی Maya the Bee : The Honey Games (2018)

مایا زنبور عسل 2 Maya the Bee

انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی Maya the Bee : The Honey Games درباره مایا و دوست صمیمی‌اش یعنی ویلی است که قرار است در یک مسابقه مهم، شرکت کنند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آلمان
 • 5.5 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 4+ سال
 • FHD

معرفی مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی

مایا و ویلی، طبق معمول برای هر نوع ماجراجویی هیجان‌انگیزی آماده هستند و این دو زنبور کوچولوی بامزه، قرار است این بار در یک مسابقه بسیار جذاب، شرکت کنند. انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی که با اسم مایا زنبوره در مسابقات عسلی هم در ایران مشهور شده است، داستان کامل این مسابقات و البته چالش‌های مهم این دو دوست را نشان می‌دهد. شاید بپرسید که شرکت در مسابقه که چالش خاصی به همراه ندارد، خب در این صورت باید با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل این کارتون را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی

مایا و ویلی، برای شرکت در بازی‌های عسلی به‌شدت هیجان‌زده هستند، اما با شنیدن شرط مسابقه، حسابی شوکه می‌شوند. ملکه بزرگ دستور داده که کندوی آن‌ها برای این مسابقات، باید نصف عسل تابستانی خود را تحویل دهد. عسل آن‌‌ها برای سپری کردن همه زمستان کافی نیست و اگر نصف آن را به ملکه بزرگ بدهند، دیگر چیزی برای کندوی خودشان باقی نمی‌ماند. برای همین، مایا و ویلی تصمیم می‌گیرند که با ملکه بزرگ صحبت کنند، اما با یک اشتباه کوچک، همه عسل‌های ملکه بزرگ را خراب کرده و اوضاع را خیلی بدتر می‌کنند! حالا ملکه همه عسل آن‌ها را می‌خواهد و اگر گروه آن‌ها در مسابقه ببازد، همه کندوی آن‌ها از بین می‌رود. استرس‌آور است، نه؟

جزئیات مهم انیمیشن مایا زنبوره 2 با دوبله فارسی

مایا زنبور عسل یک کاراکتر شناخته شده در دنیای کتاب‌های کودک است که چندین انیمیشن هم درباره آن وجود دارد. مایا همیشه همراه با ویلی، در انواع ماجراها شرکت دارند و اغلب اوقات، باید یک مشکل بزرگ را حل کنند. این موضوع، در انیمیشن سینمایی مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی نیز به بهترین شکل ممکن، تکرار می‌شود.
طراحی بی‌نظیر کاراکترها و صداگذاری فوق‌العاده شخصیت‌ها، باعث شده که کودکان به‌راحتی با این شخصیت‌ها ارتباط برقرار کرده و عاشق این کارتون سینمایی شوند. داستان مهیج و اتفاقات طنز آن نیز به محبوبیت هر چه بیشتر این کارتون، بین کودکان و حتی بزرگسالان، کمک کرده است.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی با دوبله فارسی همراه بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات این کارتون را درک کنند. پس از آن نیز می‌توانید درباره نکات و پیام‌های مثبت این انیمیشن، با کودکان خود حرف بزنید.

پیام های مثبت انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های بالای 4 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن مایا زنبوره 2 شامل این موارد هستند:

 • باور به خود برای انجام کارهای بزرگ و مهم؛

 • اهمیت استعدادهای فردی هر عضو از گروه و تاثیر آن بر موفقیت همه؛

 • همکاری با هم و رسیدن به نتیجه دل‌خواه؛

 • مسئولیت‌پذیری و پذیرش اشتباهات خود.

در این انیمیشن کودکانه، چند اتفاق مهم رخ می‌دهد که شما به‌عنوان والدین، می‌توانید از آن نکات استفاده کرده و درس‌های تازه‌ای به کودکان خود آموزش دهید. مهم‌ترین ماجرا در این کارتون این است که ویلی و مایا با یک اشتباه، شرایط مسابقه را برای خود و بقیه اعضای کندو، به‌شدت سخت‌تر می‌کنند. با وجود این، آن‌ها اشتباه خود را پذیرفته و همه تلاش خود را برای جبران اشتباه‌شان، انجام می‌دهند.
از این بخش کمک گرفته و درباره پذیرش مسئولیت اشتباهات شخصی، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها، در بخش‌های مختلفی دچار اشتباه می‌شوند و رفتار آن‌ها پس از آن، اهمیت بسیار زیادی دارد. با کودکان مراحل عذرخواهی و روش‌های مختلف برای جبران اشتباه را مرور کنید و آن‌ها را برای پذیرش مسئولیت کارهای خود در آینده، آماده کنید.
علاوه بر این، پس از تماشای انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید درباره فرآیند ساخت عسل، مراحل مختلف آن و اهمیت زنبورها در زندگی انسان‌ها و طبیعت کره زمین، با کودکان حرف بزنید.
مهم‌ترین ارزش‌های این کارتون، شامل این موارد هستند:

 • مهربانی و رفتار درست در مقابل دیگران؛

 • بخشش اشتباه سایرین؛

 • ارزش کارهای گروهی و تیمی.

تماشا و دانلود کارتون مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و سرگرم‌کننده را به‌صورت آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان تماشای آفلاین و دانلود کارتون مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون را برای بچه‌ها دانلود کرده و در یک شب تعطیل، با بقیه اعضای خانواده آن را تماشا کنید و در کنار هم، از ماجراهای انیمیشن مایا زنبوره و دوستان او، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مایا زنبور عسل 2 : بازی های عسلی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم قسمت‌های دیگر مربوط به این شخصیت مانند انیمیشن مایا زنبور عسل 3 : گوی طلایی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.