آفرینک
X

استارداگ و توربوکت StarDog and TurboCat (2019)

استارداگ و توربوکت StarDog and TurboCat

انیمیشن استارداگ و توربوکت StarDog and TurboCat درباره سگی است که به فضا رفته و بعد از 50 سال دوباره به زمین برمی‌گردد و با اتفاقات عجیبی روبه‌رو می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلیس
 • 5.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی استارداگ و توربوکت

آدم‌ها با انواع حیوانات خانگی مثل سگ و گربه، دوست هستند و رابطه خیلی خوبی دارند، اما انگار اوضاع همیشه انقدر خوب باقی نمی‌ماند. انیمیشن استارداگ و توربوکت که با اسم سگ ستاره ای و گربه ناقلا هم در ایران ترجمه شده، درباره بادی، یک سگ کوچولوی معمولی است که به ابرقهرمان تبدیل می‌شود. بادی برای انجام یک آزمایش به فضا می‌رود و وقتی 50 سال بعد به زمین برمی‌گردد، با دنیایی کاملا عجیب و غریب روبه‌رو می‌شود که در آن، آدم‌ها و حیوانات مختلف، اصلا از همدیگر خوش‌شان نمی‌آید. دردناک است، نه؟

داستان کارتون سینمایی استارداگ و توربوکت

ماموریت ظاهرا ساده بادی در شاتل فضایی، با مشکل روبه‌رو شده و بادی به خاطر انرژی‌های فضایی، به یک ابرقهرمان بامزه، مهربان و قوی، تبدیل می‌شود. بادی بر اثر این مشکل، 50 سال در زمان سفر می‌کند و وقتی دوباره به زمین برمی‌گردد، متوجه یک تغییر خیلی بزرگ می‌شود. در این شرایط جدید، آدم‌ها و حیوانات خانگی اصلا رابطه خوبی با هم ندارند و سگ کوچولوی ابرقهرمان، حسابی شوکه خواهد شد. بادی، بعد از آشنا شدن با یک حیوان ابرقهرمان دیگر یعنی گربه‌ای به اسم فلیکس و البته یک خرگوش قدرت‌مند و زیرک، سعی می‌کند که با کمک آن‌ها، معمای گم‌شدن حیوانات و دشمنی انسان‌ها و حیوانات را حل کرده و اوضاع را دوباره درست کند، اما انگار این کار خیلی سخت‌تر از چیزی است که بادی کوچولوی ما تصور می‌کرد!

جزئیات مهم انیمیشن سینمایی StarDog and TurboCat با دوبله فارسی

همه چیز در انیمیشن استارداگ و توربوکت برای بچه‌ها فوق‌العاده است. همه کاراکترها به‌صورت کودکانه و دوست‌داشتنی طراحی شده‌اند و بچه‌ها در این کارتون سینمایی جذاب، دنیا را از دید حیوانات خانگی کوچک، تماشا می‌کنند. صداگذاری‌های فوق‌العاده، داستان جذاب و طراحی بی‌نظیر جزئیات مختلف این انیمیشن، باعث شد که بچه‌های زیادی عاشق این انیمیشن سینمایی کودکانه شوند.
داستان این کارتون، بسیار ساده و برای بچه‌ها کاملا قابل فهم است و به همین دلیل، بچه‌های کم سن و سال هم به‌راحتی می‌توانند ماجراجویی‌های کاراکترهای مختلف را دنبال کنند. با وجود داستان ساده و قابل درک این کارتون، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن StarDog and TurboCat با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه دیالوگ‌ها را هم به‌خوبی متوجه شوند و سپس درباره بخش‌های مختلف این کارتون، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت انیمیشن استارداگ و توربوکت برای بچه ها

تماشا کارتون StarDog and TurboCat برای کودکان بالای 8 سال کاملا مناسب است. این انیمیشن چند پیام مثبت و مهم برای بچه‌ها وجود دارد:

 • همکاری با همدیگر برای رسیدن به اهداف دل‌خواه؛

 • مقابله با قضاوت‌های اشتباه؛

 • استفاده درست از توانایی‌ها و قدرت‌های فردی برای ایجاد شرایط بهتر.

در کارتون استارداگ و توربوکت یک موضوع مهم یعنی قضاوت‌های اشتباه درباره روابط میان سگ‌ها و گربه‌ها، مورد بررسی قرار گرفته است. بچه‌ها می‌بینند که بادی و فلیکس، ابتدا بر اساس همان پیش‌زمینه ذهنی اشتباه، نمی‌توانند با هم همکاری کنند. آن‌ها که به دنبال حل یک معمای مهم هستند، باید بتوانند اختلاف‌های کم‌اهمیت خودشان را کنار بگذارند و با کمک هم، به بقیه حیوانات خانگی هم کمک کنند. با استفاده از این بخش، می‌توانید درباره قضاوت‌های اشتباه، با بچه‌ها صحبت کنید. با آن‌ها درباره معایب قضاوت کردن دیگران گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که اغلب مرزبندی‌های موجود، اشتباه و توهین‌آمیز هستند.
از سوی دیگر، همه کاراکترهای این کارتون، بدون هیچ دلیل منطقی و درستی، دائم با هم جروبحث می‌کنند. می‌توانید با استفاده از این بخش، درباره دعواهای دائم فرزندان‌تان با هم، با یکدیگر صحبت کنید. به کودکان یادآوری کنید که با دعواهای مختلف، هیچ مشکلی حل نمی‌شود و انسان‌ها برای رسیدن به اهداف مختلف، باید بتوانند با همدیگر به تفاهم برسند، با شرایط موجود سازگار شوند و تفاوت‌های میان خود و دیگران را بپذیرند.
افزون بر این موارد، می‌توانید بعد از تماشا انیمیشن استارداگ و توربوکت ، درباره نکات زیر هم با بچه‌ها گفت‌وگو کنید:

 • نظر کودکان را درباره اهمیت روابط انسان‌ها و حیوانات بپرسید و آن‌ها را برای محافظت از دیگر موجودات کره زمین، راهنمایی کنید؛

 • از بچه‌ها بپرسید که بهترین راه ایجاد روابط بهتر با خانواده، دوستان و دیگر اعضای جامعه چیست و چطور می‌توانند روابط خود را با دیگران بهتر کنند.

تماشا و دانلود کارتون استارداگ و توربوکت با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی StarDog and TurboCat با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون فوق‌العاده را برای بچه‌های خود، به‌صورت آنلاین و رایگان، پخش کنید. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن استارداگ و توربوکت با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون هیجان‌انگیز، خنده‌دار و سرگرم‌کننده را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن استارداگ و توربوکت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی و انیمیشن وامبت قهرمان را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.