آفرینک
X

برن - ای Burn-E (2008)

برن - ای Burn-E

انیمیشن فیلم کوتاه برن-ای BURN-E داستان حوادث یک ربات تعمیرکاره که کار اصلی اون تعمیر ماشین‌های آسیب دیده است. برن-ای، تقریبا تمام وقت خودش رو صرف جوشک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 8 دقیقه
  • 3+ سال
  • HD

معرفی برن - ای

انیمیشن فیلم کوتاه برن-ای BURN-E داستان حوادث یک ربات تعمیرکاره که کار اصلی اون تعمیر ماشین‌های آسیب دیده است. برن-ای، تقریبا تمام وقت خودش رو صرف جوشکاری می‌کنه و به همین خاطر هم این اسم رو براش انتخاب کردن.

انیمیشن کوتاه برن-ای BURN-E زندگی روزمره یه ربات تعمیرکار خیلی منظم رو به تصویر می‌کشه که عادت داره تمام کارهای خودش رو با نظم خاصی انجام بده اما تعقیب و گریزهای دو تا ربات شیطون به نام‌های WALL-E و EVE، کارهای این ربات سخت‌کوش رو با مشکل مواجه می‌کنن. ولی این تازه شروع داستان این ربات کوچولو بود چون یه حادثه بد باعث می‌شه که اون از سفینه فضایی خارج بشه و اینجا بود که اتفاقای مختلفی برای اون رخ می‌ده.

برن-ای که حسابی از شیطنت WALL-E و EVE بود خسته شده بود، می‌دونست که بالاخره اون‌ها روزی به هم می‌رسن. این فیلم کوتاه هم‌زمان با وقایع WALL-E ادامه پیدا می‌کنه. در جریان بازگشت سفینه فضایی Axiom از زمین حادثه خطرناکی برای اون اتفاق می‌افته و یک جفت یخ از حلقه‌های زحل رها می‌شه و با سرعت به سفینه نزدیک می‌شه و با اون برخورد می‌کنه. حالا به نظر شما BURN-E می‌تونه سفینه رو از نابودی نجات بده؟ بهتره خودتون انیمیشن زیبای برن-ای رو ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای اون لذت ببرید. 

شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای برن-ای، ربات‌های WALL-E و EVE و خود این ربات کوچولو هستن. در صورتی که از انیمیشن جذاب و کوتاه برن-ای خوشتون اومده، می‌تونید انیمشین‌ زندگی یک حشره رو که ساخت کمپانی پیکسار هست رو هم توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن رن-ای BURN-E

استدیو انیمیشن پیکسار تهیه و تولید انیمیشن کوتاه و جذاب برن-ای BURN-E رو در سال 2008 انجام داده و مدت زمان این انیمیشن در حدود 8 دقیقه است.