آفرینک
X

هواپیما ها 2 : حمله و نجات Planes 2 : Fire & Rescue (2014)

هواپیما ها 2 Planes 2

انیمیشن هواپیماها 2 : حمله و نجات Planes 2 : Fire & Rescue در ادامه قسمت اول اتفاق می‌افتد. الان داستی با کمک دوستانش تبدیل به قهرمان افسانه‌ا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هواپیما ها 2 : حمله و نجات

انیمیشن هواپیماها 2 : حمله و نجات Planes 2 : Fire & Rescue در ادامه قسمت اول اتفاق می‌افتد. الان داستی با کمک دوستانش تبدیل به قهرمان افسانه‌ای معروف شده که تو تمام مسابقاتی که شرکت می‌کنه برنده می‌شه و همه آرزوی دیدن او و فرودگاهی که توش زندگی می‌کنه، رو دارند. یه روز که داستی همراه با اسکیپر در حال تمرین هستش، یکی از موتورهای داستی آسیب می‌بیند و داستی سقوط می‌کنه ولی اسکیپر به کمکش می‌آید و با سختی به خونه برمی‌گردند. داتی، تعمیرکار و مهندس موتوری داستی، بهش می‌گه که جعبه دنده‌اش خراب شده و چون دیگه تولید نمی‌شه، قابل تعویض نیست. بنابراین او دیگه نمی‌تونه تو مسابقات شرکت کنه و باید سرعتش رو پایین نگه داره وگرنه جعبه دنده‌اش و موتورش از کار می‌افته و بعد سقوط می‌کنه.

برای همین داتی یه چراغ خطر روی داستی نصب می‌کنه تا یه وقت به طور ناخوادآگاه سرعتش رو بیش از حد زیاد نکنه. لیدباتم به داستی پیشنهاد بازگشت سر کارش برای سم‌پاشی رو می‌ده ولی دوستانش باهاش مخالفت می‌کنند. همون شب داستی که ناراحته، می‌ره تا پرواز کنه ولی ناگهان به دکل مخابراتی برخورد می‌کنه و کنترلش رو از دست می‌ده و قبل از فرود برجی رو روی پمپ بنزین می‌اندازه و موجب آتش گرفتن پمپ می‌شه. چون ماشین و لوازم آتشنشانی فرودگاه قدیمی هستش، نمی‌تونند جلوی آتش رو بگیرند. آن‌ها با کمک همدیگر منبع آب رو روی آتش می‌ریزند. روز بعد تیم مدیریت ایمنی حمل‌ونقل برای بررسی سانحه می‌آیند و از می‌دی سؤالاتی در مورد آتش‌سوزی می‌پرسند. این تیم، فرودگاه رو به دلیل عدم داشتن حداقل ملزومات ایمنی می‌بنده. آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا می‌دی رو ارتقا بدهند ولی تو این فاصله نیاز به یه آتش‌نشان دیگه دارند.

اینجاست که داستی وارد می‌شه و برای این کار داوطلب می‌شه. آیا او می‌تونه این کار رو انجام بده؟ خودتون انیمیشن هواپیماها 2: حمله و نجات رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن هواپیماها 2 : حمله و نجات، داستی، اسکیپر و داتی هستند.

در صورتی که از انیمیشن هواپیماها 2 : حمله و نجات خوشتون اومده، انیمیشن هواپیماها 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن هواپیماها 2 : حمله و نجات Planes 2 : Fire & Rescue

وقتی بقیه از حادثه فرار می‌کنند، قهرمان‌ها به درونش پرواز می‌کنند.