آفرینک
X

هواپیما ها 1 Planes 1 (2013)

هواپیما ها 1 Planes 1

انیمیشن هواپیماها 1 Planes داستان یک هواپیمای کوچیک سم‌پاش هستش که از ارتفاع می‌ترسه. داستی چوپر هواپیمایی هستش که در مزرعه ذرت کار می‌کنه و ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی هواپیما ها 1

انیمیشن هواپیماها 1 Planes داستان یک هواپیمای کوچیک سم‌پاش هستش که از ارتفاع می‌ترسه. داستی چوپر هواپیمایی هستش که در مزرعه ذرت کار می‌کنه و در وقت اضافی خودش برای شرکت در مسابقات مانورهای هوایی آکروباتیک تمرین می‌کنه و در ذهنش رؤیای مسابقه‌دادن رو داره. رئیسش، به اسم لیدباتم، و داتی، دوستش که یه ماشین لیفتراک هستش، اونو مسخره می‌کنند. ولی چاگ، دوستش که یه کامیون سوخت هستش، ازون حمایت می‌کنه. داستی و چاگ برای انتخاب شدن در مسابقه بال‌های سراسر جهان تمرین می‌کنند.

داستی یک شب قبل از تعیین منتخبان از اسکیپر رایلی، یه هواپیمای پیر و بازنشسته که در ارتش جنگی بوده، می‌خواد تا بهش آموزش بده ولی اسکیپر مخالفت می‌کنه. داستی وارد مرحله انتخابی می‌شه و توسط تماشاچیان به دلیل سم‌پاش بودنش، مسخره می‌شه. او تلاش می‌کنه تا بهترین نمایش خودش رو نشون بده ولی نمی‌تونه مانور آکروباتیک خوبی رو به نمایش بگذاره و به سختی وارد مسابقه می‌شه. صبح روز بعد، اسکیپر به ملاقات داستی می‌رود و می‌خواد او رو از مسابقه منصرف کنه ولی وقتی اشتیاق داستی برای مسابقه رو می‌بینه، تصمیم می‌گیره تا بهش در مورد سرعت و دقت آموزش بدهد. داستی در بین آموزششون به اسکیپر در مورد ترسش از ارتفاع می‌گه ولی با این حال آموزش ادامه پیدا می‌کنه. وقتی که دوره آموزشی کامل می‌شه، داستی به سمت محل مسابقات بین‌المللی و هواپیمایی بین‌المللی کندی در نیویورک می‌رود. او در آن‌جا با یه هواپیمای مسابقه‌ای مکزیکی به اسم ال‌چاپاکابرا دوست صمیمی می‌شه. ال‌چاپاکابرا به هواپیمای مسابقه‌ای فرانسوی به اسم راچل علاقه نشون می‌ده ولی راچل از او خوشش نمی‌آید. داستی هم عاشق هواپیمای مسابقه‌ای به اسم ایشانی، که حامی داستیه، می‌شه. در اولین دور مسابقه که از نیویورک به سمت ایسلند هستش، داستی از بالا پرواز کردن سر باز می‌زنه و به سختی می‌تونه به مقصد برسه.

تا الان فهمیدیم که داستی سم‌پاش در مسابقات جهانی شرکت کرده ولی آیا او می‌تونه تو این مسابقات بمونه؟ خودتون انیمیشن زیبای هواپیماها 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن هواپیماها 1، داستی، اسکیپر و ایشانی هستند. در صورتی که از انیمیشن هواپیماها 1 خوشتون اومده، انیمیشن هواپیماها 2: حمله و نجات رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن هواپیماها Planes 1

زمانی که راه شما در آسمان است، حادثه در همه جهت وجود داره.