آفرینک
X

مهاجرت Migration (2023)

مهاجرت Migration

انیمیشن مهاجرت Migration 2023 درباره خانواده‌ای از اردک‌ها است که می‌خواهند پدر محتاط خانواده را به مهاجرت و آغاز یک تعطیلات طولانی، تشویق کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی مهاجرت

داستان این انیمیشن جذاب، از یک برکه آرام و زیبا در دل جنگل، شروع می‌شود. در این برکه، یک خانواده تشکیل شده از 4 اردک، در کنار هم زندگی می‌کنند. پدر خانواده یعنی مک، از وضعیت زندگی‌شان کاملا راضی است، اما پم مادر خانواده و دو فرزند آن‌ها، اصلا این شرایط را دوست ندارند. حالا و با این وضعیت، پم و بچه‌ها قصد دارند که مک را برای یک تعطیلات طولانی و مهاجرت به سمت جاماییکا، ترغیب کنند. البته که همه این ماجراها، تازه شروع داستان است و اگر می‌خواهید ادامه ماجراجویی این اردک‌ها را ببینید، تماشا کارتون سینمایی مهاجرت با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان، پیشنهاد می‌کنیم!

داستان انیمیشن جدید مهاجرت درباره چیست؟

با وجود نارضایتی مک، پم و بچه‌ها او را به مهاجرت ترغیب می‌کنند و همه داستان‌ها از همین لحظه شروع می‌شود. این خانواده با خوشی و هیجان، لحظات اول سفرشان را شروع می‌کنند و انگار همه چیز در بهترین شرایط خود قرار دارد. هر چند که این وضعیت، خیلی هم ادامه پیدا نمی‌کند، چون پم متوجه می‌شود که در مسیر تنها هستند و ناگهان خود را در یک شهر شلوغ، عجیب و پر دردسر، می‌بینند! متاسفانه مک و اعضای خانواده‌اش، از شهر نیویورک سر در آورده‌اند و حالا باید از میان ده‌ها مسیر عجیب و خطرناک، راه خود را به سمت جنگل و برکه آرام خود یا به سمت جاماییکای رویایی، پیدا کنند! اما آیا موفق خواهند شد؟

کودکان با تماشا انیمیشن سینمایی Migration با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

این کارتون جذاب و جدید، به‌زیبایی چالش‌های یک خانواده کوچک را به بچه‌ها نشان می‌دهد و بدون شک همه کودکان عاشق تمام جزئیات این انیمیشن خواهند شد. طراحی کاراکترها و محیط، روند مهیج داستان و لحظات طنز این انیمیشن، همه باعث شده‌اند که کارتون سینمایی مهاجرت به یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی تبدیل شود.
ناگفته نماند که این کارتون علاوه بر لحظات طنز و اتفاقات سرگرم‌کننده، نکات مهم و آموزنده‌ای نیز دارد که پس از تماشا انیمیشن مهاجرت ، می‌توانید راجع به آن‌ها با فرزندان خود حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

تفاوت عقاید افراد خانواده

یکی از مهم‌ترین بخش‌های انیمیشن Migration ، تفاوت افکار و عقاید اعضای خانواده است. پس از اتمام کارتون، می‌توانید به این بخش اشاره کنید و به بچه‌ها بگویید که همه انسان‌ها، نظرات و افکار منحصر به‌فردی دارند. متفاوت بودن با دیگران، تا زمانی که به خود یا به بقیه آسیب نزند، به هیچ عنوان بد نیست. انسان‌ها و سایر موجودات، می‌توانند نظرات مختلفی داشته باشند و همین تفاوت نگاه‌ها است که باعث پیشرفت بشریت شده است.
البته در همین بخش به کودکان بگویید که برای ادامه‌دادن زندگی در کنار اعضای خانواده یا دوستان، همه باید سازگار شدن با تفاوت‌ها را یاد بگیریم. باعث آزار یکدیگر نشده و تلاش کنیم با احترام به هم، در خانه و جامعه یک شرایط مناسب برای زندگی ایجاد نماییم.

دلایل نیاز انسان‌ها به کمک و مشورت

خانواده اردک‌ها تا به حال مهاجرت نکرده بودند و در این مسیر هم از کسی کمک نگرفتند. همین موضوع هم باعث شد که اولین تلاش آن‌ها برای مهاجرت، به یک دردسر خیلی بزرگ تبدیل شود. درباره این بخش با هم گفت‌وگو کرده و به کودکان بگویید که همه انسان‌ها برای انجام کارهای جدید، به کمک و راهنمایی افراد باتجربه‌تر نیاز دارند.
این مشورت‌ گرفتن می‌تواند برای یک کار ساده مثل آدرس پرسیدن باشد یا راهنمایی‌های مهم‌تری هم‌چون نحوه زندگی‌کردن و مواجه‌شدن با چالش‌های رسیدن به اهداف را در بر بگیرد.

مهاجرت و مشکلات ناشی از آن

بدون شک در حال حاضر خانواده‌های زیادی با موضوع مهاجرت خود یا دیگر اعضای نزدیک خانواده، مواجه هستند و تماشا کارتون جدید Migration ، می‌تواند فرصت مکالمه درباره این موضوع را با بچه‌ها، ایجاد کند. درباره نیاز به تغییر مکان زندگی و دلایل انجام این کار، با بچه‌ها حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که مهاجرت می‌تواند از خانه‌ای به خانه دیگر، از شهری به شهر دیگر یا از آن مهم‌تر از کشوری به کشور دیگر باشد. اگر خودتان در حال مهاجرت هستید، به فرزندان‌تان بگویید که این مسیر، در اغلب موارد سخت خواهد بود و تنها با کمک همه اعضای خانواده، شرایط بهتر می‌شود.
در صورتی که افراد نزدیک به خانواده‌تان در حال مهاجرت هستند، این موضوع را برای بچه‌ها توضیح داده و پیش از مواجه‌شدن با غم نبود یکی از افراد نزدیک، آن‌ها را با این اتفاق آشنا کنید. اجازه دهید که کودکان، سوالات خود را کامل بپرسند و با توجه به سن بچه‌ها، پاسخ منطقی و ساده به آن‌ها بدهید.

والدین پیش از پخش کارتون جدید مهاجرت 2023 باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با توجه به لحظات خطرناکی که اردک‌ها در شهر با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند، تماشا این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • جدا شدن از محل زندگی و گم کردن مسیر، شاید برای کودکان کمی تنش‌زا باشد و به همین دلیل، بهتر است در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • ممکن است فرزندان شما با دیدن این کارتون، پیام اشتباهی دریافت کرده و ترجیح دهند دیگر از محیط امن خود خارج نشوند. حتما درباره این بخش هم با هم حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که خروج از ناحیه امن و آرام، آغاز رشد انسان‌ها است.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید مهاجرت 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی مهاجرت با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید انیمیشن مهاجرت اردک ها را آنلاین و رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان تماشا آفلاین انیمیشن جدید Migration 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های خانواده دوست‌داشتنی اردک‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مهاجرت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لک لک ها و انیمیشن خانه را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.