آفرینک
X

سگ های نگهبان : فیلم بزرگ PAW Patrol : The Mighty Movie (2023)

سگ های نگهبان PAW Patrol

انیمیشن سگ های نگهبان : فیلم بزرگ PAW Patrol : The Mighty Movie 2023 درباره ماموریت سخت و چالش برانگیز گروه سگ‌های نگهبان برای نجات دادن شهر است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی سگ های نگهبان : فیلم بزرگ

سگ‌های نگهبان همیشه برای کمک کردن به مردم شهر آماده هستند و این بار با داشتن ابرقدرت‌های جذاب، می‌توانند خیلی بهتر و بیشتر از همیشه، به همه کمک کنند. داستان از چه قرار است؟ یک شهاب سنگ عجیب و خیلی بزرگ، به زمین برخورد کرده و وارد ادونچر سیتی می‌شود. گروه دوست داشتنی سگ‌های نگهبان، به این شهاب سنگ دست می‌زنند و از این لحظه به بعد، همه چیز تغییر می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست و سگ‌های بامزه، مهربان و دوست داشتنی داستان قرار است چه تغییری کنند، چند دقیقه با ما بمانید تا پس از خواندن نکات مهم این انیمیشن جذاب، هر چه زودتر تماشا انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان : فیلم بزرگ 2023 با دوبله فارسی را با فرزندان‌تان شروع کنید!

داستان انیمیشن جدید سگ های نگهبان : فیلم بزرگ درباره چیست؟

یک شهاب سنگ عجیب و خیلی بزرگ، به زمین برخورد می‌کند و سگ‌های نگهبان مثل همیشه، خیلی زود به سر صحنه سقوط شهاب سنگ می‌رسند. نکته عجیب و خیلی جالب این‌جا است که به محض این‌که پنجه‌های سگ‌ها نگهبان به این شهاب‌سنگ برخورد می‌کند، هر کدام از اعضای گروه یک نیروی ابرقهرمانی مثل سرعت فوق‌العاده، امکان پرتاب آتش و...، به‌دست می‌آورند! البته که این اتفاق جذاب و خوب، خیلی ماندگار نیست چون یک دانشمند بدجنس همراه با دستیار خود، نیروهای ابرقهرمانی سگ‌های نگهبان را می‌دزدند و با این ابرقدرت‌ها، خود را به موجودات قدرتمند و بسیار شرور تبدیل خواهند کرد! حالا سگ‌های نگهبان باید هر چه سریع‌تر اوضاع را تغییر داده و شهر را به حالت قبل برگردانند. آیا موفق خواهند شد؟ فقط کافیست انیمیشن سگ های نگهبان 2023 را به همراه فرزندتان شروع کنید تا متوجه شوید!

تماشا کارتون سگ های نگهبان : فیلم بزرگ 2023 چه نکات مثبتی برای بچه ها دارد؟

انیمیشن گشت پنجه ای 2023 جدیدترین کارتون سینمایی است که با حضور کاراکترهای دوست‌داشتنی کارتون سگ های نگهبان ، ساخته شده است. سگ های نگهبان یک انیمیشن سریالی جذاب و موفق است که داستان‌های کوتاهی از ماموریت‌های6  سگ کوچولو و اتفاقات بامزه و روزانه آن‌ها را به مخاطبان نشان می‌دهد.
در حال حاضر این کارتون سینمایی یکی از بهترین انیمیشن های 2023 است که داستان مهیج و جذاب آن، توجه کودکان زیادی را در سرتاسر دنیا به خود جلب کرده است. پیشنهاد می‌کنیم پس از دیدن تریلر کارتون جدید سگ های نگهبان : فیلم بزرگ همراه با فرزندان‌تان، در صورت تمایل بچه‌ها این کارتون را هر چه سریع‌تر تماشا کنید و درباره نکات مثبت زیر، با هم گفت‌وگو نمایید:

کمک به همدیگر در شرایط سخت

کاراکترهای اصلی انیمیشن سگ های نگهبان : فیلم بزرگ درست مثل نسخه سریالی، در هر شرایطی سعی دارند که به همه مردم و البته به اعضای گروه خود کمک کنند. آموزش این مهارت اجتماعی مهم، می‌تواند برای کودکان کم سن و سال بسیار تاثیرگذار باشد. درباره اهمیت کمک به همدیگر در خانه و مدرسه، با کودکان حرف بزنید و با مثال‌ زدن رفتار سگ‌های نگهبان، بچه‌ها را به تکرار این رفتار، ترغیب نمایید.
البته فراموش نکنید که نکات مهم مراقبت از خود در زمان کمک به دیگران را هم به بچه‌ها گوشزد کرده و به آن‌ها بگویید که تحت هیچ شرایطی برای کمک به افراد بزرگسال غریبه یا حتی آشنا، نباید بدون اطلاع شما از خانه دور شوند.

استفاده از توانایی های فردی برای رسیدن به اهداف گروهی

هر کدام از کاراکترها پس از تماس با شهاب سنگ، یک ابرقدرت به‌دست می‌آورد. با وجود این ابرقدرت، سگ‌ها نگهبان یک تیم قوی‌تر تشکیل می‌دهند و از توانایی جدید خود در راستای رسیدن به هدف اصلی‌شان یعنی ایجاد آرامش و امنیت در شهر، استفاده خواهند کرد.
بعد از تماشا کارتون سگ های نگهبان : فیلم بزرگ با دوبله فارسی به کودکان آموزش دهید که در زندگی عادی نیز هر فرد، استعداد و توانایی خاصی دارد. به همین خاطر افراد برای رسیدن به اهداف مختلف خود، در یک گروه جمع می‌شوند تا با کمک توانایی‌های اعضای گروه، یک تیم قوی‌تر بسازند و خیلی راحت‌تر به هدف‌های مهم و جمعی خود برسند.

تقابل نیروهای مثبت و منفی با یکدیگر

انیمیشن گشت پنجه ای جدید ، دوباره و در قالب یک داستان تازه، اهمیت تقابل نیروهای مثبت و منفی را به بچه‌ها نشان می‌دهد. درباره این موضوع نیز با هم حرف بزنید و به کودکان یادآوری کنید انتخاب مسیر درست، سخت و چالش برانگیز است اما همیشه نتیجه بسیار خوب و لذت‌بخشی دارد.

والدین پیش از پخش انیمیشن PAW Patrol : The Mighty Movie 2023 باید این نکات را در نظر بگیرند

  • این کارتون دارای سکانس‌های مبارزه و تعقیب و گریز است و به همین دلیل، تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : فیلم بزرگ برای کودکان 5 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • احتمال سقوط و برخورد شهاب سنگ، ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. اگر احساس می‌کنید فرزندان شما هم در این دسته قرار می‌گیرند، حتما در طی پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • با وجود انواع محصولات با تصاویر سگ‌های نگهبان، ممکن است فرزندان شما بعد از تماشا این کارتون به خرید محصولات و اسباب‌بازی‌هایی با این تم، علاقه‌مند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید سگ های نگهبان : فیلم بزرگ با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی سگ های نگهبان : فیلم بزرگ با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این انیمیشن را آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن سینمایی PAW Patrol : The Mighty Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید انیمیشن سگ های نگهبان : فیلم بزرگ 2023 را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماموریت جذاب و مهیج این گروه دوست‌داشتنی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن سگ های نگهبان : فیلم بزرگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم بقیه انیمیشن‌های سینمایی این کاراکترهای محبوب مانند کارتون سگ های نگهبان : جت برای نجات و انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.