آفرینک
X

ستاره اسرارآمیز The Shooting Star (1959)

ستاره اسرارآمیز The Shooting Star

انیمیشن ستاره اسرارآمیز The Shooting Star داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که در یه شب گرم تن تن همرا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 23 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • SD

معرفی ستاره اسرارآمیز

انیمیشن ستاره اسرارآمیز The Shooting Star داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که در یه شب گرم تن تن همراه با میلو در خیابون قدم می‌زنه که نظرش به سمت یه ستاره عجیب با نور آبی رنگ وسط آسمون جلب می‌شه و احساس می‌کنه که ماجرایی در کار هستش. آن‌ها به خونه برمی‌گردند و تن تن با رصدخانه تماس می‌گیره تا اطلاعاتی در مورد این ستاره به دست بیاره ولی اون سمت خط یه نفر داره می‌گه که چطور جرأت می‌کنید و تماس قطع می‌شه. تن تن به رصدخانه می‌رود تا ببینه چه خبره. وقتی او به اونجا می‌رسه، در اصلی باز هستش و داخل می‌شه. از یکی از اتاق‌ها که تلسکوپ اصلی توش هستش، یه مرد با آشفتگی خارج می‌شه.

تن تن وارد آن‌جا می‌شه و دو نفر رو می‌بینه که پشت یه میز نشستند و محاسباتی رو انجام می‌دهند. پروفسور فاسو از برخورد یه شهاب سنگ عظیم به کره زمین در ساعت 8 صبح خبر می‌دهد که نمی‌شه جلوشو گرفت. آن‌ها در مسیر برگشت پاهاشون در قیر آسفالت کف خیابون که ذوب شده گیر می‌کنه، موش‌های خیابونی رو می‌بینند که در حال فرار هستند، مردمی رو می‌بینند که وحشت کردند، لاستیک‌ها ماشین‌ها در حال ترکیدن هستند و پیرمردی که از پایان دنیا خبر می‌دهد. آن‌ها به خانه می‌روند و وقتی که صبح بیدار می‌شوند فقط یه زمین لرزه رو احساس می‌کنند و دوباره سمت رصدخانه می‌روند. دکتر فاسو می‌گه که انگار محاسباتشون اشتباه بوده و فقط یه تیکه از شهاب سنگ جدا شده و در اقیانوس منجمد شمالی سقوط کرده و بقیه‌اش از کنار زمین عبور کرده. آن‌ها یه اسپکتروسکوپ از شهاب سنگ رو بررسی می‌کنند و فلز جدیدی رو کشف می‌کنند و اسمش رو فاسولایت می‌گذارند و تصمیم می‌گیرند تا شهاب سنگ رو از نزدیک ببینند.

تا الان فهمیدیم که یه تیکه از شهاب سنگ با زمین برخورد کرده و آن‌ها می‌خواهند برای دیدنش بروند. به نظرتون چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای ستاره اسرارآمیز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن ستاره اسرارآمیز، تن‌تن، میلو و پروفسور فاسو هستند.

در صورتی که از انیمیشن ستاره اسرارآمیز خوشتون اومده، انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن ستاره اسرارآمیز The Shooting Star

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.