آفرینک
X

روی ماه قدم گذاشتیم Explorers on the Moon (1992)

روی ماه قدم گذاشتیم Explorers on the Moon

انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم Explorers on the Moon داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن تن همراه با ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 41 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی روی ماه قدم گذاشتیم

انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم Explorers on the Moon داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن تن همراه با کاپتان هادوک و پروفسور تورنسل سوار بر موشکی هستند که داره به سمت ماه می‌رود. کاپتان هادوک از اینکه توی فضای سربسته قرار گرفته، عصبی شده و تن تن تلاش می‌کنه تا با صحبت‌هایش او رو آروم کنه. در همین لحظه برادران دوپونت هم بی‌خبر از همه چیز، از قسمت پایین فضاپیما می‌آیند و دلیل لرزش‌ها رو می‌پرسند. همه از حضور برادران دوپونت غافلگیر می‌شوند. انگار آن‌ها قبل از پرواز برای چک کردن امنیت سوار فضاپیما شدند و نمی‌دونند که پرواز شروع شده. آن‌ها اولش باورشون نمی‌شه ولی وقتی از پنجره به سمت بیرون نگاه می‌کنند و فضا رو می‌بینند، می‌ترسند. آن‌ها متوجه می‌شوند که پرواز رأس ساعت یک بامداد صورت گرفته در حالی که فکر می‌کردند پرتاب قراره ساعت یک بعد از ظهر باشه.

همگی آن‌ها با مشکل بزرگی مواجه می‌شوند چون تنها برای چهار نفر ذخیره اکسیژن در نظر گرفتند و حالا شش نفر در موشک هستند. کاپتان هادوک که عصبانی‌تر از قبل شده، تصمیم می‌گیره تا برای اینکه آن‌ها رو نبینه به طبقه پایین برود و استراحت کنه. پروفسور تورنسل در حال نگاه کردن به سیاره آدونس هستش و به یکی از برادران هم پیشنهاد می‌دهد که بیاد و اونو ببینه. زمانی که دوپونت می‌خواد از جاش بلند بشه اشتباهی یکی از اهرم‌ها رو می‌کشه. این کار باعث متوقف شدن موتور هسته‌ای می‌شه و شتاب ثابت موشک باعث شده که نوعی جاذبه مصنوعی ایجاد بشه و همشون داخل موشک به صورت شناور بشوند. تن تن تلاش می‌کنه و می‌تونه به اهرم برسه، موتور رو دوباره روشن کنه و جاذبه رو فعال کنه.

تا الان فهمیدیم که تن تن همراه با دوستانش به سمت ماه می‌روند. به نظرتون آن‌ها می‌توانند روی سطح ماه قدم بگذارند؟ خودتون انیمیشن زیبای روی ماه قدم گذاشتیم رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم، تن‌تن، میلو، کاپتان هادوک، پروفسور تورنسل و برادران دوپونت هستند.

در صورتی که از انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم خوشتون اومده، انیمیشن تن تن و پیکاروها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن روی ماه قدم گذاشتیم Explorers on the Moon

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.