آفرینک
X

تن تن و پیکاروها Tintin and the Picaros (1992)

تن تن و پیکاروها Tintin and the Picaros

انیمیشن تن تن و پیکاروها Tintin and the Picaros داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که در یه روز پاییزی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی تن تن و پیکاروها

انیمیشن تن تن و پیکاروها Tintin and the Picaros داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که در یه روز پاییزی تن تن همراه با میلو سوار بر یک موتورسیکلت  به خونه کاپتان هادوک می‌روند. آن‌ها به قدری سردشون بوده که یه راست می‌روند جلوی شومینه تا خودشونو گرم کنند. در این حین اخبار تلویزیون رو می‌شنوند که خبر از ورود بیانکه کاستافیوره، خواننده مشهور، به شهر سانتیاتوره می‌ده. دو کاراگاه معروف، برادران دوپونت، وظیفه حفاظت از جواهرات بیانکه با ارزش بیش از دو میلیون دلار رو دارند.

چند روز بعد بیانکه به اتهام توطئه علیه تاپیوکا دستگیر و زندانی می‌شه. تاپیوکا تو مدارکی که علیه بیانکه پیدا کرده اسامی تن تن، کاپتان هادوک و پروفسور تورنسل رو هم می‌بینه. تن تن تلگرافی به تاپیوکا می‌زنه و تمام اتهامات رو رد می‌کنه. تاپیوکا هم برای روشن شدن موضوع تن تن و دوستانش رو دعوت می‌کنه تا برای رفع اتهاماتشون به تاپیوکاپلیس بروند. او شخصا امنیت آن‌ها رو تضمین می‌کنه تا بتونند در صحت کامل در مورد قضیه تحقیق کنند و حقیقت رو کشف کنند. با اینکه تن تن به کل ماجرا مشکوک هستش ولی کاپتان هادوک او رو راضی می‌کنه تا همگی به سمت تاپیوکاپلیس پرواز کنند. در حین پرواز آن‌ها می‌فهمند که تاپیوکا تونسته با یه ترفند نظامی رقیبش، ژنرال آلکازار که دوست تن تن هستش رو کنار بزنه تا خودش به قدرت برسه. سرهنگ آلوارز، معاون تاپیوکا، در فرودگاه از تن تن و دوستانش استقبال گرمی می‌کنه. آن‌ها با تشریفات نظامی به محل اقامتشون برده می‌شوند و در راه می‌فهمند که قراره در شهر یه جشن بسیار بزرگ برگزار بشه.

تا الان فهمیدیم که تن تن همراه با دوستانش وارد تاپیوکاپلیس شدند و او به همه ماجرا مشکوکه. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای تن تن و پیکاروها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن تن تن و پیکاروها، تن‌تن، میلو، کاپتان هادوک، پروفسور تورنسل و کاستافیوره هستند.

در صورتی که از انیمیشن تن تن و پیکاروها خوشتون اومده، انیمیشن پرواز شماره 714 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن تن تن و پیکاروها Tintin and the Picaros

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.