پرواز شماره 714 Flight 714 (1992)

پرواز شماره 714 Flight 714

انیمیشن پرواز شماره 714 / Flight 714 داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن تن به همراه کاپتان هادوک ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 42 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی پرواز شماره 714

انیمیشن پرواز شماره 714 / Flight 714 داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن تن به همراه کاپتان هادوک و پروفسور تورنسل در فرودگاه جاکارتا از هواپیما پیاده می‌شوند و قبل از پروازشون به سمت سیدنی یه ساعت وقت دارند تا غذا بخورند. اونجاست که آن‌ها به طور اتفاقی اسکات، که خلبان شخصی لارس کاریتوس میلیونر معروف هستش، رو می‌بینند و می‌فهمند که او هم داره به سمت سیدنی پرواز می‌کنه تا رئیسش رو برای شرکت در یک کنفرانس فضانوردی برسونه. اسکات با یه کمک خلبان بداخلاق و عجیب به اسم هانس همسفر هستش، چون روز قبلش کمک خلبان قبلی به طور مشکوکی کشته شده. کاریتوس هم از راه می‌رسه و اسکات دوستانش رو به او معرفی می‌کنه.

کاریتوس به مردی که هیچوقت لبخند نمی‌زنه، معرف هستش ولی پروفسور تورنسل کاری می‌کنه که او به شدت می‌خنده. کاریتوس که از تن تن و دوستانش خوشش اومده، آن‌ها رو دعوت می‌کنه تا با هواپیمای شخصیش اونو تا سیدنی همراهی کنند. اسوالدین، ملازم کاریتوس، با این کار مخالفت می‌کنه ولی کاریتوس بهش دستور می‌ده که بلیط‌های تن تن و دوستانش رو کنسل کنه و وسایلشون رو داخل هواپیمای شخصیش بگذاره. اسوالدین قبل از انجام دستورات، با یه شخص ناشناس تماس می‌گیره و از عوض شدن نقشه می‌گه ولی شخص ناشناس مخالفت می‌کنه. یک نفر ناشناس از داخل فرودگاه و قبل از اینکه سوار هواپیما بشوند، آن‌ها رو زیر نظر داره و بلند شدن هواپیما رو از طریق بی‌سیم به افراد ناشناس اطلاع می‌ده. در هنگام پرواز، کاریتوس و کاپتان هادوک بازی فکری می‌کنند و اسوالدین مدام به ساعتش نگاه می‌کنه، انگار منتظر چیزی هستش و تن تن هم بهش مشکوک می‌شه.

تا الان فهمیدیم که تن تن همراه با دوستانش سوار هواپیمای کاریتوس هستند و اسوالدین رفتار مشکوکی داره. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای پرواز شماره 714 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.شخصیت‌های اصلی انیمیشن پرواز شماره 714، تن‌تن، میلو، کاپتان هادوک، پروفسور تورنسل و کاریتوس هستند.

در صورتی که از انیمیشن پرواز شماره 714 خوشتون اومده، انیمیشن تن‌تن در آمریکا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن پرواز شماره 714 / Flight 714

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.