آفرینک
X

تن تن در آمریکا Tintin in America (1992)

تن تن در آمریکا Tintin in America

انیمیشن تن‌تن در آمریکا Tinrin in America داستان حوادثی است که برای خبرنگار کنجکاو، تن‌تن در مبارزه با گروه‌های خلافکار اتفاق می‌افته. ش ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی تن تن در آمریکا

انیمیشن تن‌تن در آمریکا Tinrin in America داستان حوادثی است که برای خبرنگار کنجکاو، تن‌تن در مبارزه با گروه‌های خلافکار اتفاق می‌افته. شما می‌تونید همین الان نسخه کامل انیمیشن زیبای تن‌تن در امریکا را بالاترین کیفیت و دوبله و زیرنویس فارسی به صورت آنلاین و با اینترنت رایگان تماشا کنید.

سال ۱۹۹۳ است و تن‌تن که خبرنگار یه مجله معروف هست برای تهیه گزارشی در مورد سندیکای جرایم سازمان یافته به شهر شیکاگو و ایالت ایلینویز امریکا اعزام می‌شه. شهرت تن‌تن به اونور آب‌ها هم رسیده و خلافکارهای شهر شیکاگو وقتی متوجه می‌شن که تن‌تن داره میاد جمع می‌شن و تصمیم می‌گیرن که هر طوری شده از شر تن‌تن راحت بشن. حالا این خبرنگار جسور و کنجکاو باید از تمام اراده و هوشی که داره بهره ببره تا بتونه زنده بمونه.

تن‌تن به امریکا می‌رسه و مشغول تهیه گزارشش می‌شه اما همه چیز اونطوری که تن‌تن انتظار داره پیش نمی‌ره، تبهکارهای شیکاگو منتظرش هستن. و براش نقشه‌های زیادی کشیدن. تن‌تن قبل از این‌که بتونه گزارشش را تکمیل کنه توسط سردسته گنگسترها که شخصی به اسم آل‌کاپون هست ربوده می‌شه. آل‌کاپون برای تن‌تن غریبه نیست، اون قبلا سازمان‌های جنایتکار آل‌کاپون را در کشور کنگو شناسایی و متوقف کرده بود.

تن‌تن با کمک اسنویی سگ باوفاش از دست تبهکارها فرار می‌کنه و به پلیس گزارش می‌ده اما پلیس حرفاشو باور نمی‌کنه و جنایتکاران قسر در‌می‌رن. جنایتکار‌ها تن‌تن رو راحت نمی‌زارن و به هر ترتیبی شده می‌خوان تن‌تن رو به قتل برسونن اما هربار تن‌تن از این تهدید‌ها جان سالم به در می‌بره تا اینکه با بابی اسمایلز آشنا می‌شه. بابی اسمایلز خودشو رقیب آل‌کاپون و رئیس سندیکای خلافکاران شیکاگو معرفی می‌کنه. اسمایلز از تن‌تن می‌خواد که باهاش همکاری کنه و به استخدامش دربیاد اما تن‌تن موافقت نمی‌کنه و ترتیبی می‌ده که دار و دسته اسمایلز دستگیر بشن. اسمایلز که می‌بینه وضعیت خوب نیست و افرادش دستگیر شدن، از دست قانون فرار می‌کنه و به سمت غرب می‌ره. تن‌تن دست از سر اسمایلز بر نمی‌داره و اونو تا شهر «رد اسکین» در غرب امریکا تعقیب می‌کنه. اسمایلز هم اما بیکار نمی‌شینه و در اون شهر به سراغ یه قبیله سرخپوستان امریکایی می‌ره و به دروغ بهشون می‌گه که تن‌تن دشمنشون هست و اونا رو مجاب می‌کنه که وقتی تن‌تن رسید دستگیرش کنن.

حالا باید دید تن‌تن شجاع و باهوش در مواجهه با سرخپوست‌ها چه کاری می‌تونه انجام بده، آیا تن‌تن می‌تونه بابی اسمایلز و بقیه اعضای سندیکای خلافکاران رو به دام بندازه؟ انیمیشن زیبای تن‌تن در امریکا را به شما تقدیم می‌کنیم، ببینید، از لحظه‌های زیباش لذت ببرید و ادامه ماجرا را متوجه بشید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن Tintin in America، رئیس بزرگ سرخپوستان ملقب به تیز بین، بابی اسمایلز، آلکاپون، اسنویی و تن‌تن هستن.

در صورتی که از انیمیشن تن‌تن در امریکا Tinrin in America خوشتون اومده، قسمت های دیگه ماجرا‌های تن‌تن مانند « راز اسب شاخدار» را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن تن‌تن در امریکا Tintin in America

او بار دیگر تبهکاران را به چالش می‌کشد.