آفرینک
X

ماموران مخفی Spycies (2019)

ماموران مخفی Spycies

انیمیشن ماموران مخفی Spycies داستان ولادیمیر، یک مامور مخفی حرفه‌ای است که مجبور می‌شود با هکتور ماموری که از همه نظر با او متفاوت است همکاری کند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • چین
 • 5.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 9+ سال
 • FHD

معرفی ماموران مخفی

همه آدم‌ها...نه ببخشید گربه‌ها، کمی با هم فرق دارند و ولادیمیر و هکتور هم دقیقا مثل همه با هم متفاوت هستند! البته که تفاوت این دوتا، فقط کمی بیشتر است! ولادیمیر یک جاسوس حرفه‌ای و یک گربه به‌شدت دقیق است که همه کارهای خود را به‌بهترین شکل انجام می‌دهد، اما هکتور تقریبا خیلی سر به هوا و حواس‌پرت بوده و کار خود را هم همین تازگی‌ها شروع کرده است. حالا و با وقوع یک اتفاق خیلی بد، این دو گربه که مامور مخفی هم هستند، باید با کمک هم، مشکل موجود را حل کنند! می‌پرسید چه اتفاق بد و چه مشکلی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید تا داستان انیمیشن Spycies را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی ماموران مخفی

ولادیمیر یک جاسوس حرفه‌ای است و مجبور شده با هکتور تازه‌کار، همکار شود. همه چیز تقریبا معمولی و آرام پیش می‌رفت تا اینکه چند موجود ناشناس، به سازمان دستبرد می‌زنند و بخشی از ابزارهای فوق سری را می‌دزدند. حالا ولادیمیر و هکتور باید وارد عمل شده و دزدها را شناسایی کنند. این دو مامور مخفی، با این هدف وارد ماموریت می‌شوند، اما در ادامه متوجه می‌شوند که اوضاع حسابی خراب است و باید یک کار اساسی انجام دهند! حالا فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات جالب انیمیشن ماموران مخفی با دوبله فارسی

برای کودکانی که عاشق انواع ماموریت‌های هیجانی و جذاب هستند، دل‌شان می‌خواهد قهرمان شوند و از همه مهم‌تر اینکه ترجیح‌شان این است که به‌صورت تک‌نفره کارهای خود را انجام دهند، تماشا کارتون ماموران مخفی مناسب خواهد بود. مخاطبان بزرگسال نیز با دیدن این کارتون، به یاد خاطرات تماشای فیلم‌های مشهور جاسوسی دنیا خواهند افتاد و به همین خاطر، انیمیشن Spycies یکی از بهترین کارتون‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی است و همه اعضای خانواده صرف نظر از سن و سال‌شان، از تماشا این کارتون لذت خواهند برد.
علاوه بر طراحی جذاب کاراکترها و داستان به‌شدت مهیج، این کارتون با تاکید بر دو مسئله مهم جهانی، یکی از بهترین انیمیشن‌هایی است که در عین سرگرم‌کننده بودن، آموزنده است. با وجود استقبال نسبتا خوب از این کارتون، تا سال 2022، درباره ساخت انیمیشن ماموران مخفی 2 خبری منتشر نشد و فعلا فقط قسمت اول آن در دسترس است.
پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا انیمیشن سینمایی ماموران مخفی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت فوق‌العاده را در اختیارشان بگذارید که جزئیات مهم این انیمیشن را درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین جزئیات و پیام‌های مثبت آن، با هم گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید پس از دیدن این انیمیشن به بچه‌ها چه چیزهایی بگویید، در بخش بعدی چند ایده فوق‌العاده برای شما داریم!

پیام های مثبت انیمیشن Spycies برای بچه ها

تماشا کارتون ماموران مخفی برای بچه‌های بالای 9 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای کودکان شامل موارد زیر هستند:

 • اهمیت روابط دوستانه و خانوادگی؛

 • کمک به همدیگر، انجام کارها به‌صورت تیمی و گروهی و تاثیر آن بر میزان موفقیت؛

 • بررسی موضوع تغییر آب و هوای زمین و تاثیرات منفی آن بر زندگی موجودات مختلف و ادامه حیات سیاره زمین؛

 • انتقام‌جویی و بررسی معایب آن.

شخصیت اصلی یعنی ولادیمیر، کمی مغرور است و ترجیح می‌دهد همه کارها را خودش به‌تنهایی انجام دهد. برای شما هم این موضوع آشنا است، نه؟ خب خوشبختانه این کاراکتر در طی روند داستان انیمیشن، کم‌کم تغییر کرده و متوجه رفتار نامناسب خود می‌شود. می‌توانید با کمک این موضوع، درباره اهمیت کنار هم بودن، همکاری با همدیگر و انجام کارها به‌صورت گروهی در هر زمینه‌ای، با کودکان حرف بزنید. توصیه می‌کنیم این مهارت را از کودکی و از وظایف خانه، با بچه‌ها تمرین کنید تا در نوجوانی و جوانی، کمک به هم و اهمیت کار تیمی را به‌خوبی درک کنند.
از سوی دیگر این کارتون جذاب به یک موضوع بسیار مهم و روز دنیا یعنی گرمایش زمین و تغییرات آب و هوای سیاره زمین، می‌پردازد. با توجه به آب و هوای شهر خود، درباره تغییرات زمین، با بچه‌ها حرف بزنید. آن‌ها را با اهمیت مراقبت از خانه، شهر، کشور، قاره و سیاره خود آشنا کرده و سعی کنید هر روز با هم، فقط یک کار کوچک مثبت در راستای نگهداری از محیط زیست، انجام دهید.
علاوه بر این موارد، معایب اهمیت‌دادن بیش از حد به ظاهر و مقابله با عرف اشتباه جامعه نیز در این کارتون بررسی می‌شود که می‌توانید با توجه به شرایط فرزندان خود و نیاز آن‌ها، درباره یکی از این دو موضوع هم با آن‌ها تبادل نظر داشته باشید. اجازه دهید که آن‌ها بیش از شما صحبت کنند و تنها مکالمه را با جمله‌های کوتاه و اصلی، به مسیر درست، هدایت کنید. بدین شکل بچه‌ها حس می‌کنند که خود در حال ارائه راهکار هستند و احتمال تغییر در رفتارشان، افزایش می‌یابد.

تماشا و دانلود انیمیشن ماموران مخفی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Spycies با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار ببینند، اصلا نگران نباشید. امکان دانلود کارتون ماموران مخفی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است و بچه‌ها به‌راحتی می‌توانند این کارتون را پس از دانلود، چندین بار تماشا کنند. ولادیمیر و هکتور، به همه مخاطبان یادآوری می‌کنند که گاهی وجود تفاوت‌ها، ضروری است و ما با همین تفاوت‌ها، همدیگر را کامل می‌کنیم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ماموران مخفی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن جاسوسان نامحسوس و انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.