آفرینک
X

سفر به دهلی Delhi Safari (2012)

سفر به دهلی Delhi Safari

انیمیشن سفر به دهلی Delhi Safari راجع به نابودی جنگل ها و حیات وحش هست. وقتی که محل زندگی ببر و خرس و میمون و بقیه حیوانات رو خراب میکنیم و اونها مجبور میشن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هندوستان
  • 5.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی سفر به دهلی

انیمیشن سفر به دهلی Delhi Safari راجع به نابودی جنگل ها و حیات وحش هست. وقتی که محل زندگی ببر و خرس و میمون و بقیه حیوانات رو خراب میکنیم و اونها مجبور میشن به شهرها بیان. حالا شما تصور کن یک گروه از جانوارن وحشی دارن سفر به دهلی میکنن. بنظرتون باید بترسیم؟

خوب، نه، این حیوانات ما درسته که وحشی و جنگلی هستن ولی خیلی هم سفرشون خطرناک نیست. یک جورهایی سفر تفریحی هست که در نهایتش یک هدفی هم دارن ولی صبر کنید، بیایید اول ببینیم که هدف سفر اونها چیه و برای چی دارن به دهلی میرن.

درواقع حیوانات داشتن زندگی خودشون رو بی دردسر و مزاحمت آدمها میکردن که یک روز یک بولدوزر رو توی جنگل دیدن که درخت ها رو از ریشه در میاره و زمین رو شخم میزنه و همه چیز رو داره نابود میکنه. هاج و واج موندن که داستان چیه و چی کار باید کرد. یک عده گفتن که باید جنگل رو ترک کرد و یک جای جدید برای زندگی پیدا کرد ولی خوب خیلی ها موافقت نکردن. شما فکر کن جایی که همه عمرت اونجا زندگی کردی و رفیق و آشناهات اونجان رو ول کنی و بری یک جای جدید، نه کسی رو میشناسی نه زبون کسی رو بلدی.

از اونجا که میمون ها باهوشترین حیوانات جنگل هستن بهترین پیشنهاد رو اونها میدن، بهتره به دهلی بریم و با اعضای مجلس صحبت کنیم که دست از سر جنگل ما بردارن. خیلی نقشه خوبی هست فقط مشکل اینه که کی قراره با آدمها حرف بزنه؟ کی زبون اونها رو بلده؟ بنظرتون کدوم یکی از اهالی جنگل میتونه با آدمها حرف بزنه؟

خوب، برای اینکه بفهمیم سخنگوی حیوانات کیه و نقشه سفر به دهلی اصلن عملی هست یا نه همراه ما بشید تا ببینیم چه اتفاقاتی در مسیر قرار هست بیفته. زبان اصلی انیمیشن سفر به دهلی انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن سفر به دهلی Delhi Safari

نویسنده و کارگردان این انیمیشن نیخیل عدوانی Nikhil Advani هست. اگه هم داستانهای پرهیجان رو دوست دارید و هم راجع به حیات وحش نگران هستید و از انیمیشن رنگو که راجع به همین قضایا هست خوشتون اومده پس از سفر به دهلی هم خوشتون میاد.