آفرینک
X

من نفرت انگیز ۳ Despicable Me 3 (2017)

من نفرت انگیز ۳ Despicable Me 3

انیمیشن من نفرت انگیز 3 Despicable Me 3 بالاخره امسال اکران شد و حالا شما میتونید اون رو با دوبله فارسی اختصاصی در آفرینک ببینید. البته میدونید که مینیون ها ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی من نفرت انگیز ۳

انیمیشن من نفرت انگیز 3 Despicable Me 3 بالاخره امسال اکران شد و حالا شما میتونید اون رو با دوبله فارسی اختصاصی در آفرینک ببینید. البته میدونید که مینیون ها زبانشون قابل ترجمه نیست و بجز خودشون کس دیگه ای نمیفهمه اونها چی میگن، پس انتظار دوبله شدن حرفهای اونها رو نداشته باشید!

گورو Gru که یک شرور سابق در سطح جهان بود، حالا به عنوان یک مامور برای سازمان ضد شرارت کار میکنه، به این میگن تغییر، آدم میخواد تغییر کنه باید اینجوری عوض بشه. الان بزرگترین شرور دنیا بالتازار برات Balthazar Bratt هست که توی بچگی هاش خیلی هم آدم موفق و دوست داشتنی بوده. توی یک مجموعه تلویزیونی بازی میکرده و همه دوستش داشتن و براش هورا میکشیدن. ولی از وقتی که شروع کرد به بزرگ شدن و دوران بلوغش شروع شد و جوشهای صورتش یکی یکی پیدا شدن دیگه انقدر محبوب نموند. مردم بهش بی محلی کردن و هیچی بدتر از بی محلی کردن نیست، یک بچه آروم و قشنگ رو تبدیل میکنه به یک شرور خفن با یک سیبیل و پشت موی بشدت مزخرف و زشت.

البته این شرور برای گورو عددی حساب نمیشه ولی وقتی که یکدفعه و از ناکجا سر و کله برادری هم برای گورو پیدا میشه یک مقدار قضایا سخت میشه. دورو Dru که حسابی برای کمک به برادر قهرمانش هیجان زده است دلش میخواد به اون در مبارزه با شرور ها کمک کنه ولی نمیدونه که بیشتر داره مزاحمت ایجاد میکنه تا کمک. از اون طرف با تغییر رئیس سازمان ضد شرارت، گورو و لوسی رو از اونجا بیرون میندازن و همه چیز به هم میریزه.

خوب، اگه میخواید بدونید همه این اتفاقات چطوری با همدیگه قاطی میشن و چطوری حل میشن پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای انیمیشن من نفرت انگیز 3 بشینید. اگه قسمت های قبلی رو هم ندید که میتونید اونها رو توی مجموعه من نفرت انگیز در آفرینک ببینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست.

شعار تبلیغاتی انیمیشن من نفرت انگیز 3 Despicable Me 3

دوران سخت پیشِ رو