آفرینک
X

اسمورف ها 1 The Smurfs (2011)

اسمورف ها 1 The Smurfs

انیمیشن اسمورف‌ها 1 (THE SMURFS 1) درباره موجودات جالبی است که داستان‌های متفاوتی دارند. در این داستان، اسمورف‌ها داشتند برای جشنواره ماه آبی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی اسمورف ها 1

انیمیشن اسمورف‌ها 1 (THE SMURFS 1) درباره موجودات جالبی است که داستان‌های متفاوتی دارند. در این داستان، اسمورف‌ها داشتند برای جشنواره ماه آبی آماده می‌شدند. پاپااسمورف، در دیگ خودش، یک اتفاق بسیار عجیب دید، او دید که در آینده، اسمورف دست‌وپاچلفتی به نام کلاسمی، باعث می‌شه یک جادوگر خبیث به شهر اسمورف‌ها بیاد و اون‌ها را داخل قفس کنه.

به‌خاطر همین، پاپا مراقب کلاسمی بود ولی کلاسمی دستورات پاپااسمورف را گوش نداد و جادوگر به شهر اسمورف‌ها رسید. همۀ اسمورف‌ها برای زنده موندن فرار می‌کردن و کلاسمی وقتی داشت فرار می‌کرد به سمت آبشار ممنوعه رفت. پاپااسمورف با چندتا اسمورف دیگه دنبال کلاسمی گشتن و دیدن که اون داخل قفسه. اما وقتی داشتن تلاش می‌کردن که کلاسمی را نجاتش بدن، وارد یک گرداب غول‌آسا شدند و اون گرداب، اسمورف‌ها را به دنیای امروز آورد.

متاسفانه جادوگر خبیث هم به این دنیا اومد و دنبال اسمورف‌ها بود. اسمورف‌ها وارد خونۀ خانوادۀ وینسلوز شدند و بعد از کلی ماجرا با همدیگه دوست شدند. خانم و آقای وینسلوز تصمیم گرفتند که اسمورف‌ها را نجات بدن و اسمورف‌ها هم توی این مدت به تلاش می‌کردن که راه برگشت به دنیای خودشون را پیدا کنن.

این وسط، کلی اتفاق‌های عجیب غریب می‌یوفته و سروکله زدن اسمورف‌ها با دنیای ما، و فرارشون از دست جادوگر خبیث واقعا آدم را میخ‌کوب می‌کنه.

شما هم اگه داستان اسمورف‌ها را ببینید حتما خوشتون میاد، اگه دوست دارید می‌تونید قسمت‌های دیگه انیمیشن مثل اسمورف‌ها: دهکده گمشده رو هم تماشا کنید.

جزییات ساخت انیمیشن اسمورف‌ها 1 THE SMURFS 1

این انیمیشن را کمپانی سونی در سال 2011 ساخته و هزینۀ ساختش 110 میلیون دلار بوده. ولی فروش این انیمیشن به 563 میلیون دلار رسید.