آفرینک
X

شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night (1998)

شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night

داستان انیمیشن شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night ماجرای ساخته شدن آهنگی به اسم «شب خاموش» رو روایت می‌کنه. ماجرا از زمانی ش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی شب خاموش

داستان انیمیشن شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night ماجرای ساخته شدن آهنگی به اسم «شب خاموش» رو روایت می‌کنه. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که در کریسمس سال 1818 دو موش به اسم باستر و چانسی در برف شدید به سمت شهر اوبرندورف در کشور اتریش می‌روند. مردم در اوبرندورف در حال آماده کردن شهر برای برگزاری یه جشن باشکوه هستند چون ملکه قراره در جشنشون حاضر بشه. باستر و چانسی برای اجرا کردن موسیقی در مراسم سال نو به شهر می‌روند و می‌خواهند با اجرا در مقابل ملکه هم هنرشون رو به مردم شهر نشون بدهند و هم پول خوبی بگیرند. برخلاف خیال آن‌ها معلوم می‌شه که انگار مردم شهر با موش‌ها میانه خوبی ندارند و با دیدنشون یه گربه به اسم دولف رو صدا می‌زنند تا موش‌ها رو بگیره.

باستر و چانسی بی‌خبر از این موضوع و با آرزوهایی که دارند راهشون رو به سمت شهر ادامه می‌دهند. در همین لحظه تمام موش‌های شهر از ترس دولف فرار می‌کنند و از شهر خارج می‌شوند ولی باستر و چانسی چون خیلی مصمم هستند، راه خودشون رو به سمت شهر ادامه می‌دهند. آن‌ها در اولین قدمی که به شهر می‌گذارند، با دولف رو به رو می‌شوند و با زیرکی می‌تونند از او فرار کنند و به جای امن برسند. آن‌ها گرسنه هستند و بوی غذا رو حس می‌کنند و به سمتی می‌روند که پدر جوزف در حال غذا دادن به فقرا هست. در بین فقرا دختر بچه‌ای به اسم کریستینا هست که خانواده‌ای نداره و به شهر اومده تا سرپناهی پیدا کنه و به موش‌ها کمک می‌کنه تا گرم بشوند. در این بین کالسکه‌ای مجلل به شهر می‌آید و شهردار به استقبالش می‌رود چون فکر می‌کنه که ملکه زودتر از موعد مقرر اومده ولی با فرد دیگری مواجه می‌شه که برای چک کردن امنیت شهر زودتر از ملکه به شهر اومده.

تا الان فهمیدیم که باستر و چانسی برای اجرای موسیقی در مقابل ملکه به شهر اومدند ولی به نظرتون آن‌ها می‌تونند این کار رو انجام بدهند؟ خودتون انیمیشن زیبای شب خاموش رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن شب خاموش، باستر، چانسی، کریستینا و فریتز هستند.

در صورتی که از انیمیشن شب خاموش خوشتون اومده، فیلم ایموجی مووی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن شب خاموش Buster & Chauncey's Silent Night

یک نفر گنجینه طلایی را دزدیده!