آفرینک
X

سفید برفی Snow White (1995)

سفید برفی Snow White

انیمیشن سفید برفی Snow White با ملکه‌ای شروع میشه که تو یه زمستون سرد کنار یه پنجره باز نشسته بود و داشت خیاطی می‌کرد. یه دفه سوزن میره تو انگشتش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 44 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی سفید برفی

انیمیشن سفید برفی Snow White با ملکه‌ای شروع میشه که تو یه زمستون سرد کنار یه پنجره باز نشسته بود و داشت خیاطی می‌کرد. یه دفه سوزن میره تو انگشتش و سه قطره خون میریزه رو برفا. اون با خودش میگه، چی میشد اگه منم یه دختر داشتم که پوستش مثل برف سفید بود و موهای اون مشکی مشکی بود.

بعد از مدتی، ملکه صاحب یه دختر میشه مثل همونی که دوس داشت میشه و اسمش و میزاره سفید برفی. اما ملکه یکم بعد از به دنیا اومدن دخترش میمیره.

یه سال بعد پدر سفید برفی، پادشاه، دوباره ازدواج می‌کنه. زن جدید پادشاه خیلی قشنگه اما اون یه جادوگره. یه آینه جادویی داره که هر روز ازش سوال می‌کنه. کی قشنگ‌ترین آدم روی زمینه؟ آینه همیشه جواب میده: ملکه من، شما زیبا‌ترین فرد روی زمین هستید. ملکه از این جواب آینه خیلی خوشحال میشه چون آینه جادویی هیچ‌وقت دروغ نمیگه. اما وقتی سفید برفی بزرگ‌تر شد، خیلی زیبا شد.

یه روز وقتی ملکه از آینه پرسید که زیباترین آدم روی زمین کیه، آینه گفت سفید برفی زیباترین آدم روی زمینه.

این جواب آینه برا ملکه خیلی عجیب بود. اون خیلی حسودی کرد و از اون به بعد با سفید برفی بد شد. کم کم دیگه ازش بدش اومد. اون از شکارچیا خواست تا سفید برفی را به اعماق یه جنگل  سیاه ببرن و اون و بکشن. وقتی شکارچیا اون و به جنگل بردن نتونستن اون و بکشن و نقشه مادر خونده اون و بهش گفتن. سفید برفی از اونا خواست که نکشنش و گفت که فرار می‌کنه تو جنگل و هیچ وقت بر نمی‌گرده. شکارچیا قبول کردن و یه مدرک دروغی برا ملکه بردن که نشون بده سفید برفی رو کشتن.

بعد از اینکه سفید برفی تو جنگل می‌گشت به کوتوله‌های کوچیک برخورد کرد. اون به خونه اونا رفت و از آب و غذای اونا خورد و تو رختخواب اونا خوابید.

 

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن سفید برفی: دوک، دوپی، بش فول، گرومپی، اسنیزی، اسلیپی، هپی هستند.

در صورتی که از انیمیشن سفید برفی خوشتون اومده، فیلم‌های دیگه مثل سریال سفید برفی و هفت کوتوله رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن سفید برفی Snow White

این انیمیشن در سال 1937 به زبان انگلیسی توسط شرکت والت دیزنی تولید شد.