آفرینک
X

سریال سگ های نگهبان Paw Patrol (2013)

سگ های نگهبان Paw Patrol

کارتون سگ‌های نگهبان Paw Patrol یکی از محبوب‌ترین کارتون‌ها برای کودکان است که در آن، گروهی از سگ‌ها در عملیات‌های مختلف شرکت کرده و برای نجات مردم تلاش می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • دوبله
  • 3+ سال

فصل 1 سریال سگ های نگهبان

فصل 3 سریال سگ های نگهبان

معرفی سریال سگ های نگهبان

کارتون سگ‌های نگهبان Paw Patrol یکی از محبوب‌ترین کارتون‌ها برای کودکان است که در آن، گروهی از سگ‌ها در عملیات‌های مختلف شرکت کرده و برای نجات مردم تلاش می‌کنند. در این سریال، پسری جوان به نام رایدر، مسئول هدایت این سگ‌های نگهبان است و هر کدام از آنها به کمک مهارت‌های خود، تلاش می‌کنند تا امنیت را در شهرک ساحلی برقرار کنند.

سازندگان سریال سگ‌های نگهبان

کارتون Paw Patrol محصول مشترک پارامونت و نیکلودئون است که توانستند با افتتاح این سریال، برای خود تجربه 12 میلیون دلاری را رقم بزنند. به دلیل این رقم بالا، یک رکورد برای سازندگان این اثر به‌جا ماند. یکی از سازندگان این کارتون، به نام کارل بانکر، تجربه ساخت محصولات دیگری مثل The Nut Job 2  و Escape from Planet Earth را هم داشته است.

بچه‌های فارسی‌زبان می‌توانند کارتون سگ‌های نگهبان با دوبله فارسی کامل را تماشا کنند و از آن لذت ببرند.

داستان کارتون سگ‌های نگهبان 

کارتون Paw Patrol بین مخاطبان محبوب واقع شده و کودکان به دیدن آن علاقه زیادی از خود نشان داده‌اند. این سریال جذاب، داستان گروهی از سگ‌های نگهبان را روایت می‌کند که توسط پسری نوجوان به نام رایدر هدایت و مدیریت می‌شوند.
 این سگ‌ها، مهارت‌ها و آموزش‌های زیادی برای مواقع اورژانسی دیده‌اند و برای انجام عملیات‌های خطرناک و مختلف، به مناطق زیادی فرستاده می‌شوند. این سگ‌ها هر کدام ویژگی‌ها و مهارت‌های خود را دارند و در عملیات‌های مختلف، نقش آتش‌نشان، افسر پلیس و مانند آنها را ایفا می‌کنند.
در کارتون سگ‌های نگهبان، این گروه شجاع و بامهارت، همیشه آماده و حاضر هستند تا برای موقعیت‌های خطرناک و ضروری، به کمک مردم بشتابند. رایدر، رهبر آنها نیز پسری شجاع، وظیفه‌شناس و نجات‌دهنده مردم است که به سگ‌ها مهارت‌های مختلف را آموزش می‌دهد. مهربانی و مسئولیت‌پذیری این پسر، باعث شده تا گروه سگ‌ها را به خوبی مدیریت کند.

معرفی شخصیت‌های سریال سگ‌های نگهبان

در بین این سگ‌های باهوش و شجاع، مارشال مسئولیت آتش‌نشانی و رانندگی کامیون آتش‌نشانی را به عهده دارد. او همیشه مشتاق و البته کمی هیجان‌زده است تا در فعالیت‌ها مشارکت داشته باشد، اما کمی دست‌وپاچلفتی است. در هر قسمت جدید کارتون سگ‌های نگهبان همه وقتی مارشال را می‌بینند، از او می‌شنوند که می‌گوید: حالم خوب است.
چیس، سگ نگهبان و پلیس است که جسورانه، مسئولیت‌های خود را انجام می‌دهد. او ورزشکار هم بوده و همین به او در تعقیب و گریزها کمک می‌کند تا پویاتر باشد. چیس به گربه و پر، حساسیت دارد و باید همیشه مراقب این دو مورد باشد تا مشکلی رخ ندهد.
رابل، سگی که ظاهری بزرگ و خشن دارد، اما بسیار مهربان و دوست‌داشتنی است. در کارتون Paw Patrol او به اسکیت و اسنوبورد علاقه زیادی داشته و در آنها مهارت دارد. علاقه او، به کثیف شدن در فعالیت‌ها و ماموریت‌هاست، تا بعد از آن بتواند لذت بیشتری از پریدن در وان ببرد.
راکی، یک سگ چندنژادی، همیشه اطلاعات و منابع مفیدی در دست داشته و به بازیافت علاقه زیادی دارد. همین روحیه باعث می‌شود تا به محیط زیست کمک کرده و بسیار مفید و موثر باشد. دیدن دوبله فارسی کارتون سگ‌های نگهبان کودکان را با شخصیت‌های متفاوت آشناتر می‌کند.

دیدن سریال کارتون سگ‌های نگهبان چه مزیتی دارد؟

از اصلی‌ترین فواید دیدن این کارتون، آشنا شدن کودکان با روحیه‌های شجاع، مسئولیت‌پذیر و ناجی است. در کارتون Paw Patrol کودکان یاد می‌گیرند که به یکدیگر کمک کنند و مسئولیت‌پذیر باشند، همچنین روحیه‌ای شجاع و قهرمانانه را در خود پرورش دهند. 
از دیگر مزیت‌های دیدن کارتون سگ‌های نگهبان یاد دادن این نکته مهم به کودکان است که باید با حیوانات رفتار خوبی داشته باشند. بدانند که آنها مثل انسان حق زندگی داشته و باید با مهربانی نسبت به این حیوانات رفتار کرد. جلوگیری از ظلم به حیوانات، از اصلی‌ترین آموزه‌های این کارتون است. 

آفرینک راهی برای دیدن تماشای کارتون سگ‌های نگهبان

والدین می‌توانند در وبسایت آفرینک، دوبله فارسی سریال سگ‌های نگهبان را با کیفیت بالا برای کودکان خود پخش کرده و از تماشای آن با فرزندان خود لذت ببرند. همچنین برای راحتی بیشتر مخاطبان، امکان دانلود کارتون سگ‌های نگهبان و تماشای آفلاین آن برروی سرویس آفرینک فراهم شده است. لذت تماشای کارتون‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های جذاب را با آفرینک تجربه کنید. آیا شما تماشای کارتون سگ‌های نگهبان را به دیگران توصیه می‌کنید؟