سریال سگ های نگهبان Paw Patrol

سگ های نگهبان Paw Patrol

ریدر ۱۰ ساله علاوه بر فرماندهی گروه، آموزش سگ‌های نترس و دلیر را هم انجام می‌دهد. هر کدام از این سگ‌ها وظایفی مانند مشاغل دنیای واقعی برعهده د... ادامه متن

  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • دوبله
  • 2+ سال

فصل سوم

فصل دوم

معرفی سریال سگ های نگهبان

ریدر ۱۰ ساله علاوه بر فرماندهی گروه، آموزش سگ‌های نترس و دلیر را هم انجام می‌دهد. هر کدام از این سگ‌ها وظایفی مانند مشاغل دنیای واقعی برعهده دارند. مارشال سگ آتش‌نشان گروه است. چیس در نقش مامور پلیس ظاهر می‌شود؛ و اسکای عضو بی‌باک گروه سگ های نگهبان است. تعدادی از سگ‌ها هم به کارهای خدماتی و ساخت‌وساز مشغول‌اند. رابل، راکی و زوما دیگر اعضای گروه سگ های نگهبان هستند‌‌.
همه این سگ‌ها در کنار ریدر دست در دست هم داده‌اند تا بندر پرماجرا را از مشکلات روزانه‌اش نجات دهند و آرامش را به جامعه برگردانند. آن‌ها همیشه راهی پیدا می‌کنند تا ماموریت‌هایشان را بی‌عیب و نقص به سرانجام برسانند.
این مجموعه انیمیشن به بچه‌ها کمک خواهد کرد تا از راهی شاد و سرگرم‌کننده با مفاهیم و موضوعاتی مانند شجاعت و کارهای قهرمانانه آشنا شوند. این داستان‌های هیجان‌انگیز هیچ‌گاه ترسناک و دلهره‌آور نمی‌شوند و به همین جهت کاملا مناسب تماشای کودکان هستند. ریدر و سگ‌های نجات قهرمان هم‌چنین درس‌هایی درباره دنیای حیوانات و حمایت کردن از این موجودات دوست‌داشتنی به کودکان می‌آموزند.