آفرینک
X

سریال سگ های سازنده Pupstruction (2023)

سگ های سازنده Pupstruction

سریال سگ های سازنده Pupstruction درباره «فینی» و سه دوست دیگر او است که در کنار هم، انواع ساختمان‌های شهر را می‌سازند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • دوبله
  • 2+ سال

فصل 1 سریال سگ های سازنده

معرفی سریال سگ های سازنده

شما هم تا الان فکر می‌کردید که سگ‌ها نمی‌توانند چیزی بسازند؟ خب پس حتما چهار سگ دوست داشتنی داستان ما یعنی «فینی» و دوستان او یعنی «تنک»، «لونا» و «روکسی» را نمی‌شناسید! این چهار دوست، هر روز کنار هم هستند و در شهر زیبا و آرام خود، انواع ساختمان‌ها را می‌سازند. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، پیشنهاد می‌کنیم به‌سرعت قسمت اول کارتون جدید سگ های سازنده با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود تماشا کنید و از ماجراهای این سریال باخبر شوید! البته قبل از رفتن، فقط چند دقیقه صبر کنید تا نکات مهمی درباره فصل 1 کارتون جدید سگ های سازنده به شما بگوییم!

خلاصه داستان سریال سگ های سازنده 2023 چیست؟

در یک شهر زیبا، آرام و رنگارنگ، چهار سگ بامزه و به‌شدت دوست‌داشتنی زندگی می‌کنند. این شهر هم درست مثل بقیه شهرهای دنیا، به مهندس‌ها و معماران نیاز دارد تا بتوانند سازه‌ها و ساختمان‌های متنوع را در آن‌جا بسازند. درست همین جا است که کار فینی و سه دوست او شروع می‌شود. این گروه چهارتایی، هر کدام یک توانایی خاص دارد! مثلا فینی خیلی خلاق و تنک به‌شدت قوی است. در کنار هم و با استفاده از مهارت‌های هر کدام، گروه جذاب سگ های سازنده تشکیل شده و هر بار، فینی و دوستان‌اش یک سازه جذاب را با کمک همدیگر می‌سازند. حالا اگر می‌خواهید بدانید که چه کارهایی از دست این گروه خلاق و محبوب بر می‌آید، باید خیلی زود قسمت 1 سریال سگ های سازنده با دوبله فارسی را با فرزندان‌تان تماشا کنید!

تماشا کارتون سگ های سازنده چه نکات مثبتی به کودکان آموزش می‌دهد؟

سریال کامل سگ های سازنده با 25 قسمت در فصل اول ساخته شد. در هر قسمت، یک ماجرای تازه رخ می‌دهد که فینی و دوستان او باید بتوانند آن شرایط را مدیریت کنند. مهم‌ترین نکات کارتون جدید Pupstruction برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

استفاده از مهارت‌های فردی در گروه

کودکان در این انیمیشن سریالی می‌بینند که هر کدام از اعضای گروه، یک مهارت خاص دارد. فینی از همه دوستان خود جثه کوچکتری دارد، اما با خلاقیت خود می‌تواند بهترین طراحی‌ها را انجام دهد. درباره این بخش با بچه‌ها صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که هر انسان، توانایی‌های خاص خود را داشته و آن توانایی، مختص خود او است. با کنار هم بودن، استفاده از آن مهارت‌های فردی و ترکیب آن با دیگر توانایی‌های اطرافیان، همه می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. درباره تنوع استعدادها و تاثیر آن بر پیشرفت خانواده، گروه و جامعه هم با بچه‌ها صحبت کنید.

کمک به همدیگر

در قسمت دوم سریال سگ های سازنده ، بچه‌ها می‌بینند که فینی برای عبور کودکان و رسیدن به مدرسه، می‌خواهد پل بسازد. درباره این بخش با کودکان خود گفت‌وگو کنید. فینی قصد دارد به بچه‌ها و خانواده‌شان کمک کند و البته دوستان او هم، به خود فینی کمک می‌کنند. با این چرخه از کمک‌کردن، همه به هدف خود می‌رسند. از سوی دیگر می‌توانید درباره اهمیت سازه‌های مختلف مثل پل و کاربرد آن‌ها با فرزندان‌تان صحبت کرده و بچه‌ها را به داشتن نگاهی دقیق‌تر به ساختمان‌های اطراف خود ترغیب کنید.

آشنایی کودکان با فرآیند ساخت و ساز

با تماشا فصل اول کارتون سگ های سازنده 2023 ، کودکان با فرآیند طراحی، برنامه‌ریزی، ساخت و در نهایت اتمام و تحویل یک ساختمان آشنا می‌شوند. می‌توانید بعد از تماشا هر قسمت، نظر کودکان را راجع به سازه ساخته شده در آن اپیزود بپرسید و در صورت تمایل‌شان، از آن‌ها بخواهید که آن ساختمان را نقاشی کرده یا با آجرهای اسباب‌بازی، مشابه آن را بسازند. این کار، باعث تقویت حافظه و هماهنگی بیشتر مغز، چشم‌ها و دست کودکان خواهد شد.

نکاتی که والدین پیش از پخش سریال کامل Pupstruction با دوبله فارسی باید بدانند

  • این کارتون روندی آرام دارد، محیط آن رنگارنگ است و کودکان 2 سال به بالا می‌توانند آن را تماشا کنند.

  • انیمیشن سریالی سگ های سازنده یک کارتون موزیکال است که تاکید زیادی بر خلاقیت دارد. با کمک اپیزودهای مختلف، می‌توانید بچه‌ها را به انجام کارهای خلاقانه و جدید، ترغیب کنید و از آن‌ها بخواهید که مهارت‌های ساخت و ساز خود را تقویت کنند.

  • از اپیزود اول تا قسمت آخر کارتون Pupstruction با دوبله فارسی ، هر اپیزود یک چالش یا مشکل تازه را به بچه‌ها نشان می‌دهد. ساخت بزرگ‌ترین ترن هوایی، نگهداری از بچه‌ها، انتخاب یک سرپرست جدید برای گروه سگ های سازنده و انواع اتفاقات دیگر، بخشی از این ماجراها هستند. کودکان با تماشای هر اپیزود، روش حل آن مشکل و مواجه‌شدن با آن مانع را فرا می‌گیرند. می‌توانید پس از اتمام اپیزود، از فرزندان‌تان بخواهید روش تازه‌ای برای حل و رفع آن مشکل پیشنهاد دهند.

تماشا و دانلود سریال جدید سگ های سازنده با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی کامل سگ های سازنده با دوبله فارسی کامل برای بچه‌ها وجود دارد. می‌توانید این کارتون جذاب، موزیکال و رنگارنگ را به‌صورت کاملا رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Pupstruction 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. بعد از دانلود هر اپیزود، می‌توانید آن قسمت را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای جذاب فینی و دوستان او لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون سگ های سازنده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون سازندگان باگز بانی و کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.