آفرینک
X

روز گردش بچه Baby's Day Out (1994)

روز گردش بچه Baby's Day Out

فیلم روز گردش بچه Baby's Day Out درباره ماجراجویی یک بچه کوچک است که چهار دست و پا، همه شهر را زیر پا می‌گذارد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی روز گردش بچه

همه بچه‌ها، بیشتر وقت‌ها خیلی شانس می‌آوردند و در موقعیت‌های عجیب و غریب و خطرناک، خطر از بیخ گوش‌شان رد می‌شود و این موضوع برای «بنینگتون آستین بینک»، به طرز عجیبی ده‌ها بار تکرار می‌شود! چرا؟ خب باید بگوییم که این پسر کوچولوی به‌شدت ناز و دوست‌داشتنی، به‌تنهایی از خانه خارج می‌شود و بعد از چند ساعت، خبر گم شدن او در اخبار پخش می‌شود. با پخش شدن این خبر، اوضاع کمی بدتر خواهد شد و اگر نمی‌دانید چرا، همراه ما باشید تا در بخش بعدی، داستان کامل فیلم روز گردش بچه که با اسم‌های دیگری مثل فیلم کودک خارج از خانه ، فیلم روز نگهداری بچه و روز تفریح بچه هم در ایران ترجمه شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان کامل فیلم Baby's Day Out

بنینگتون کوچولو، کاملا ناگهانی و به دنبال یک پرنده کوچک، چهار دست و پا از خانه‌ مجلل‌شان خارج می‌شود و این خبر، فقط چند ساعت بعد در اخبار سراسری پخش خواهد شد. خانواده پسر کوچولو، یک مژدگانی بزرگ برای یافتن او تعیین کرده‌اند و سه دزد، با شنیدن مبلغ مژدگانی، حسابی وسوسه می‌شوند که به دنبال بچه رفته، او را پیدا کنند و البته برای تحویل دادن او، پول بسیار بیشتری بگیرند! خوشبختانه پیدا کردن بنینگتون و نگهداری از او، اصلا آسان نیست و دزدها، در همان چند ساعت اول، کاملا این موضوع را می‌فهمند! می‌پرسید چطور؟ خب باید بگوییم که بهتر است هر چه زودتر با فرزند خود به تماشا فیلم روز گردش بچه را ببینید تا ادامه داستان را متوجه شوید. فقط قبل از این کار، نیم‌نگاهی هم به بخش بعدی بیندازید!

جزئیات مهم فیلم سینمایی روز گردش بچه با دوبله فارسی

این فیلم تقریبا کودکانه، بر اساس خوش‌شانسی‌های بی‌پایان پسربچه و بدشانسی‌های بی‌پایان سه دزد، ساخته شده است. در همه بخش‌های فیلم، انواع سکانس‌های خنده‌دار و مهیج وجود دارد که احتمالا بزرگترها از ته دل به آن بخندند و بچه‌ها با تعجب، ادامه داستان را دنبال کنند. در ابتدا قرار بود فیلم روز گردش بچه 2 بعد از پخش فیلم اول، ساخته شود؛ اما متاسفانه ساخت آن لغو شد و در حال حاضر، فقط می‌توان فیلم اول را در کنار اعضای خانواده تماشا کرد و از ماجراهای آن، لذت برد.
 البته پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم سینمایی روز گردش بچه با دوبله فارسی همراه با بچه ها، این فرصت را در اختیار کودکان خود بگذارید که همه جزئیات این فیلم را درک کنند. پس از اتمام فیلم، می‌توانید درباره جزئیات مهم، نکات آموزنده و پیام‌های مثبت این فیلم، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید به بچه‌ها چه بگویید، در بخش بعدی چند ایده عالی برای شما داریم!

پیام های مثبت فیلم Baby's Day out برای بچه ها

تماشا این فیلم برای کودکان بالای 7 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های این فیلم مهیج، طنز و جذاب، شامل موارد زیر است:

  • اهمیت مراقبت از کودکان در هر شرایطی؛

  • عواقب ناخوشایند انجام کارهای بد؛

  • معایب داشتن دید منفی به دیگران بر اساس موقعیت مالی یا اجتماعی آن‌ها.

اولین و مهم‌ترین ماجرایی که در این فیلم رخ می‌دهد، خروج شخصیت اصلی از خانه‌شان است. این مورد، می‌تواند مهم‌ترین نکته‌ای باشد که باید درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید. اگر به‌تازگی نوزادی به جمع خانوادگی شما اضافه شده است، می‌توانید با استفاده از کارهای پسربچه بامزه فیلم، درباره اهمیت مراقبت از بچه‌ها، با فرزندان کمی بزرگ‌تر خود، حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که نوزادان در سنین پایین، اصلا درکی از خطر ندارند و به همین خاطر، همه اعضای خانواده و حتی در شرایط سخت‌تر، همسایه‌ها و حتی شهروندان، وظیفه دارند که مراقب کودکان حاضر در اطراف خود باشند. می‌توانید در این قسمت، از شیطنت‌های کودکی‌شان برای فرزندان‌تان بگویید تا متوجه شوند که کنجکاوی بچه‌ها، کاملا طبیعی است و خود آن‌ها هم همین دوره را پشت سر گذاشته‌اند.
پس از این بخش، نکته مهم بعدی نوع رفتار سه شخصیت منفی است. آن‌ها تقریبا سر به هوا هستند، اصلا رفتار خوبی با همدیگر ندارند و مدام کارها را خراب می‌کنند. به بچه‌ها بگویید که این رفتارها، چه اثرات مخربی دارد و چرا بچه‌ها در هر وضعیتی باید حواس خود را کاملا جمع کنند، به دوستان خود احترام بگذارند و کارهای خود را با دقت و حوصله، انجام دهند.
در بخش‌های مختلف فیلم نیز کودکان می‌بینند که والدین کودک گمشده، به دلیل ثروت خود، نگاه منفی و بدی به سایر افراد دارند. از این بخش کمک گرفته و درباره موضوع بسیار مهم و حیاتی عدم قضاوت انسان‌ها بر اساس موقعیت مالی، اجتماعی و...، با بچه‌ها حرف بزنید.

تماشا و دانلود فیلم سینمایی روز گردش بچه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم Baby's Day Out با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فیلم جذاب، مهیج و به‌شدت خنده‌دار را برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود فیلم روز گردش بچه با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این فیلم را به‌صورت آفلاین با کودکان و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید. بدون شک دیدن این فیلم برای شما و بقیه پدر و مادرها، استرس‌آور خواهد بود و بچه‌ها از دیدن خوش‌شانسی‌های بچه و بدشانسی‌های دزدها، از ته دل می‌خندند. پس وقت را از دست ندهید و به‌سرعت، این فیلم جذاب را با هم تماشا کنید!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم روز گردش بچه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم روز بله گویی و فیلم جنگ با پدربزرگ را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.