آفرینک
X

گردوشکن The Nutcracker (2010)

گردوشکن The Nutcracker

پادشاه موش‌ها شهر را محاصره کرده و می‌خواهد با سوزاندن همه عروسک‌ها در کارخانه تولید نور، جلوی خورشید را بگیرد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی گردوشکن

گردوشکن The Nutcracker (2010) یک پادشاه است. البته پادشاهی هم‌سن و سال ما بچه‌ها! اما موش‌ها او را طلسم کرده‌اند تا به یک عروسک گردوشکن تبدیل شود. در یک شب کریسمس که مری و مکس در خانه تنها هستند، عمو آلبرت به دیدنشان می‌آید. مری و مکس عمو آلبرت را خیلی دوست دارند. عمو به آنها هدیه می‌دهد. عروسک گردوشکن یکی از هدیه‌هایی است که مری در شب کریسمس از عمو آلبرت دریافت می‌کند. مری مطمئن است که این عروسک با همه‌ی عروسک‌هایی که قبل از این داشته فرق می‌کند و این باور مری باعث می‌شود که گردوشکن به حرف بیاید و با مری صحبت کند. او از مری می‌خواهد که با او به سالن پذیرایی بروند و از درخت کریسمس دیدن کنند. میمون عروسکی که حالا به خدمتگزار گردوشکن تبدیل شده کالسکه را برای آن‌ها آماده می‌کند. مری و گردوشکن سوار کالسکه می‌شوند و دور درخت کریسمس می‌چرخند. این‌جاست که گردوشکن سرگذشت خودش را برای مری تعریف می‌کند. احتمالاً با دیدن این فیلم یاد فیلم شگفت‌انگیز سرگذشت نارنیا افتادید. پس خوب است که آن فیلم را هم در آفرینک تماشا کنید.
اما ماجرای مری و گردوشکن خیلی مفصل‌تر از این است و این‌ تازه اول ماجراجویی آن‌هاست. گردوشکن باید با پادشاه موش‌ها بجنگد و او را از شهر خودش بیرون کند. اما مشکل اینجاست که فعلاً قدرت دست پادشاه موش‌هاست و او که از خورشید بیزار است همه‌ی عروسک‌ها را جمع می‌کند تا بسوزاند و دود تولید کند. دود مانع رسیدن نور خورشید به شهر می‌شود. گردوشکن اول از همه باید بتواند طلسمش را باطل کند و از قالب یک عروسک بیرون بیاید. از آن‌جایی که مری می‌تواند گردوشکن را باور کند، هیچکس به اندازه او قادر به یاری رساندن به گردوشکن نیست. مری قلب مهربانی دارد و با این قلب مهربان می‌تواند گردوشکن را نجات بدهد. در این مسیر سخت و طولانی چند دوست خوب دیگر هم به گردوشکن کمک می‌کنند. آن‌ها به صورت مخفیانه به شهر می‌روند و سعی می‌کنند پادشاه موش‌ها را شکست بدهند. البته پادشاه موش‌ها هم با اینکه یک موش است اما نقشه‌های زیادی دارد و با روش‌های مختلف می‌تواند با گردوشکن مقابله کند. او و مادرش مدام طلسم‌های مختلفی را به کار می‌برند تا جلوی مری و گردوشکن را بگیرند. بدتر از آن این‌که، مکس برادر مری را هم با خودشان آورده‌اند و می‌خواهند او را به یکی از سربازان ارتش موش‌ها تبدیل کنند. اما باید دید که آخر و عاقبت این ماجرا به کجا می‌رسد. گردوشکن می‌تواند از پس پادشاه موش‌ها بربیاید؟ شما چه فکر می‌کنید؟

شعار تبلیغاتی فیلم گردوشکن The Nutcracker:

مهربونی می‌تونه تاریکی رو از بین ببره.