آفرینک
X

سرگذشت نارنیا 2 : شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia 2 : Prince Caspian (2008)

سرگذشت نارنیا 2 The Chronicles of Narnia 2

فیلم سرگذشت نارنیا 2: شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia 2 : Prince Caspian بعد از ماجراهای قسمت اول دنبال میشه. یه سال از ورود پیتر، سوزان، ادموند و ل ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی سرگذشت نارنیا 2 : شاهزاده کاسپین

فیلم سرگذشت نارنیا 2: شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia 2 : Prince Caspian بعد از ماجراهای قسمت اول دنبال میشه. یه سال از ورود پیتر، سوزان، ادموند و لوسی به سرزمین نارنیا و نبردشون با جادوگر سفید گذشته. ماجرای این قسمت مربوط به شاهزاده کاسپین و عموی بی‌رحم اون شاه میراز هست که به نارنیا حکفرمایی میکنه. بچه‌ها وقتی که به راه آهن میرن تا با قطار به مدرسه برن دوباره به نارنیا برمیگردن و وقتی به اونجا میرسن میبینن که به قلعه‌شون حمله شده و از بین رفته و اینجوری میشه که با شاهزاده کاسپین آشنا میشن. بچه‌ها با کاسپین و کمک بقیه‌ نارنیایی‌ها تصمیم میگیرن که به قلعه میراز حمله بکنن. اونا موفق میشن وارد قلعه بشن، اما پیتر وقتی میفهمه که براشون دام پهن کردن دستور عقب‌نشینی میده.

نصف اونا فرار میکنن، اما بقیه داخل قلعه گیر میافتن و افراد میراز نارنیایی‌ها رو به سختی شکنجه میکنن. یکی از دورف‌ها به شاهزاده کاسپین میگه یه راهی هست که میتونه تاج و تختو به اون برگردونه و میراز رو بکشه. اونا از جادوی سیاه استفاده میکنن تا جادوگرسفید رو احضار بکنن. جادوگر سفید از کاسپین میخواد که یه قطره از خونشو به اون بده تا بتونه آزاد بشه، اما ادموند سر میرسه و قبل اینکه جادوگر سفید بتونه آزاد بشه دیوار یخی رو از بین میبره. در ادامه میراز و افرادش به محل میز سنگی اسلان لشکرکشی میکنن.

پیتر برای اینکه بتونه وقت بخره تا لوسی و سوزان اسلان رو پیدا بکنن میراز رو به نبرد تن به تن دعوت میکنه. پیتر موفق میشه میراز رو زخمی بکنه، اما شمشیرش رو به کاسپین میده تا به زندگیش خاتمه بده. کاسپین زندگی میراز رو میبخشه و اونو نمیکشه. یکی از فرماندهان میراز با شلیک تیر میراز رو میکشه و تقصیرو گردن نارنیایی‌ها میندازه. اینجوری میشه که تلمارین‌ها حمله میکنن. اسلان با کمک درختای جنگل و خدای رودخانه به کمک نارنیایی‌ها میاد. تلمارین‌هایی که بعد از تموم شدن جنگ زنده موندن همگی تسلیم میشن و شاهزاده کاسپین پادشاه نارنیا میشه.

در صورتی که از فیلم سرگذشت نارنیا 2: شاهزاده کاسپین خوشتون اومده، قسمت بعدی سرگذشت نارنیا 3 رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم سرگذشت نارنیا 2: شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia 2 : Prince Caspian

عصر جدید شروع شده است